Diskusné fórum

‹ Prvá  < 14 15 16
16 z 16
Synthpop & Future Pop & Electronic
Pridané: 08. september 2020 o 10:55 PM   [ # 226 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  563
Registrovaný  2002-07-17

problem bude asi v tom, ze Hooky robil protivahu Bernardovi. Lenze stalo sa co sa stalo a Berniemu uz nema kto povedat, ze to ide zlym smerom. Bernie moze byt dobry textar, moze mat napad na prijemnu melodiu, jednoduchu, no pritom udernu, ale ak tam nie je niekto, kto to riadne okoreni a da tomu riaden “drive”, tak to dopadne priserne. V tomto smere mozeme byt vdacni, ze u Depeche Mode ten protipol Martinovi robi dnes, namiesto Alana, David ... hoci inym sposobom, ale Depeche Mode idu dalej a zaujimavym sposobom. Ak by Martina nemal kto brzdit a tlacit inym smerom, dnes su DM mozno techno kapela a mozno ani neexistuju smile

Ale fakt je, ze ten novy singel NO ma doslova mrzi ....

Pridané: 09. september 2020 o 10:28 PM   [ # 227 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  187
Registrovaný  2013-01-24

...no zajímavá úvaha, řekla bych, že více nežli pravdivá. Budu stručná, vnímám to tak, že odchodem Petera Hooka v roce 2007 se duch a jistá výjimečnost z New Order vytratila.

Signatúra 

Každý by měl denně poslouchat trochu hudby, přečíst nějakou báseň, podívat se na dobrý obraz a pokud možno říci několik rozumných slov.

Pridané: 04. október 2020 o 10:15 AM   [ # 228 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Registrovaný  2013-01-24

Nejen hudební, ale i životní návrat v čase…vracím se tam kde to má své kořeny…
Mladíčci….De/Vision - Try To Forget a jde se tančit ♫
https://www.youtube.com/watch?v=kk405YFJYNk&feature=emb_logo

[ Príspevok bol upravovaný: 04 október 2020 10:18 AM vykonal Michaela 146 ]
 Signatúra 

Každý by měl denně poslouchat trochu hudby, přečíst nějakou báseň, podívat se na dobrý obraz a pokud možno říci několik rozumných slov.

Pridané: 05. október 2020 o 09:22 PM   [ # 229 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Registrovaný  2013-01-24

Nedávno jsem hledala něco nového co by mě hudebně oslovilo i ze současné hudební scény…přiznám se, že už není co objevovat. Ale přece jen mě jedna kapela oslovila…The Agnes Circle skupina, která vznikla až v roce 2015, ale přesto je to hudební žánr, který je mému srdci tolik blízký...vybrala jsem tuhle skladbu, jelikož ta se mi okamžitě vryla pod kůži, druh skladby, která se mi nikdy neoposlouchá...vtáhla mě a nedokážu se jí nabažit…
The Agnes Circle - Porcelain
https://www.youtube.com/watch?v=h-78y7TONgg

Signatúra 

Pridané: 11. október 2020 o 09:31 AM   [ # 230 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Registrovaný  2013-01-24

Hudebně jsem zabrousila k západním sousedům a ještě více potemněla
BLUTENGEL Asche Zu Asche
https://www.youtube.com/watch?v=DtJ0sX6X3eE
Tvá slova malují obrazy
Ale nikdo je nemůže vidět
Tvá duše pláče po svobodě
Ale jen já to můžu pochopit

Signatúra 

‹ Prvá  < 14 15 16
16 z 16