Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 > 
2 z 3
Zomrel Michael Jackson - Kráľ popu
Pridané: 08. júl 2009 o 03:28 PM   [ # 16 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  65
Registrovaný  2006-11-29

nejtrapnejsie bolo ked tam prisiel ten americky politik a zacal tam vyvreskovat…to bolo ubohe ale tak co ine sa od neho dalo cakat, ale ta dcera to bolo fakt smutne neviem naco ju tam tahali…
keby radsej spravili koncert ze tam kazdy len nieco zaspieva to by bola podla mna krajsia rozlucka ako tie keci okolo toho…

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 03:31 PM   [ # 17 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Na porovnanie staci si spomenut ako sa svet lucil s Freddie Mercurym. Perfektny open koncert, to bola ozajstna Pocta.

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 03:32 PM   [ # 18 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  38
Registrovaný  2009-06-19

vcera som si tu kukla na CNN .....myslela som, ze to bude viac o hudbe a nie take teatralne divadlo ... a to chuda dieta na zaver. no comment

 Signatúra 

What you take won’t kill you but careful what you’re giving

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 03:39 PM   [ # 19 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  65
Registrovaný  2006-11-29

jarik: ked som sa dozvedel ze bude rozlucka tak som cakal presne nieco take

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 05:17 PM   [ # 20 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

hmmm, ja by som len strasne chcel vediet, co vam MJ, jeho blizki alebo ti, co na tejto akcii vystupili, urobili, ze tak negativne o ich pohnutkach zmyslate. Ste masovo ovplyvneni mediami a to, ako MJ vykreslovali, ma urcite daleko od pravdy. Ani jeden netusite kto MJ bol tak, aby ste o nom zmyslali takto. To iste plati aj o clenoch jeho rodiny. Nie je to chore a plytvanie casu, ked si skutocne nemienite uctit cloveka? Ja nie som MJ fan, paci sa mi iba par jeho kuskov a to co viem z medii, proste si posral osobny zivot vyberom ludi okolo a aj vlastnou povahou. Neprehanate ale hodnotenie tohot cerominialu, kedze figu borovu skutocne viete o pozadi jeho zivota a o vcerajsej ceremonii uz vobec nie? Preco hodnotite ludi ktorych ste videli iba na obrazovke? Ved je to uzasne plytke takto pristupovat k ludom, nemyslite… ??

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 08:42 PM   [ # 21 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Nik tu nehodnotil clenov rodiny, ale ak chces mozme zacat: napr: otec tyran a despota ktory ma asi najvacsi podiel na tom aka ludska troska z Jacka vyrastla, sestra LaToya ta hned prvom “obvineni” Jacka zo zneuziania deti urobila $exkluzivny$ rozhovor pre TV a skonstatovala ze to co spravil jacko je strasne. Gabo, riesme len vkus ci nevkus, pietu a dostojnost a opak. Niekdy menej je viac, tak by som zhrnul cele to coro moro okolo tejto show. Pohreb je vzdy v prvom rade intimna bolest pozostalych, a tak by to malo aj zostat. Ci to uz bol pohreb Diany ci Mercuryho to su pocty ktore sa nedaju zrovnavat s tym co spravili z Jackovho pohrebu. Ja som svoj nazor vyjadril tak ako to pocitujem a vidim. Mas pravdu v tom ze ja netusim kto bol JM, ani o jeho zivote lebo to nevie nik ani ty Gabo a ani jeho rodina. JM bol psychicka a fyzicka zakomplexovana troska, muz s myslenim dietata atd, To ze bol hudobny genius to je absolutne jasne a patri mu miesto vedla Elvisa grin

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 10:37 PM   [ # 22 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2009-04-23

Michael Jackson bol veľké dieťa. Nemal žiadne detstvo, pretože ” makal a zarábal prachy” už ako malý. Je mi ho strašne ľúto…bol s deťmi, lebo sa sám cítil ako dieťa, neuvedomoval si však, že v posteli by ich mať nemal ako dospelý, skrátka on to tak nevidel a nevnímal to tak. Musel byť strašne sám, nešťastný, aj keď mal všetko, čo len chcel. Kráľ popu - to mu patrí oprávnene, bol vynikajúci tanečník a hudobník. Jeho Thriller doteraz nie je prekonaný, čo sa týka počtu predaných kusov. Nemala som pravdu povediac jeho hudbu v láske, občas som len niečo započula v rádiu, napriek tomu - je mi ho ľúto, a vyzerá to, že po smrti bude ešte viac obdivovaný ako za života, lebo naozaj už v poslednom čase o ňom počuť nebolo - len v súvislostiach s dlhmi a potom pripravovaným koncertom, kde sa chcel rozlúčiť s kariérou a fanúšikmi. Nakoniec sa mu to predsa len podarilo - rozlúčil sa - naveky. ZBOHOM MAJKL!

 Signatúra 

Život nie je spravodlivý, ale stále je dobrý.

 
 
Pridané: 10. júl 2009 o 10:43 AM   [ # 23 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  72
Registrovaný  2003-02-18

skvelý umelec ......

 
 
Pridané: 10. júl 2009 o 02:08 PM   [ # 24 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  19
Registrovaný  2004-01-26
Jarik - 08 júl 2009 06:42 PM

Nik tu nehodnotil clenov rodiny, ale ak chces mozme zacat: napr: otec tyran a despota ktory ma asi najvacsi podiel na tom aka ludska troska z Jacka vyrastla, sestra LaToya ta hned prvom “obvineni” Jacka zo zneuziania deti urobila $exkluzivny$ rozhovor pre TV a skonstatovala ze to co spravil jacko je strasne. Gabo, riesme len vkus ci nevkus, pietu a dostojnost a opak. Niekdy menej je viac, tak by som zhrnul cele to coro moro okolo tejto show. Pohreb je vzdy v prvom rade intimna bolest pozostalych, a tak by to malo aj zostat. Ci to uz bol pohreb Diany ci Mercuryho to su pocty ktore sa nedaju zrovnavat s tym co spravili z Jackovho pohrebu. Ja som svoj nazor vyjadril tak ako to pocitujem a vidim. Mas pravdu v tom ze ja netusim kto bol JM, ani o jeho zivote lebo to nevie nik ani ty Gabo a ani jeho rodina. JM bol psychicka a fyzicka zakomplexovana troska, muz s myslenim dietata atd, To ze bol hudobny genius to je absolutne jasne a patri mu miesto vedla Elvisa grin

 

TY MUSÍŠ TRPIEŤ PORIADNÝM KOMPLEXOM MENEJCENNOSTI!!! TY SI NIKTO,  MICHAEL JACSKON BOL NIEKTO!!!
TY RIEŠ SÁM SEBA A NEPOSUDZUJ INÝCH KEĎ SÁM SI NULA!!!

[ Príspevok bol upravovaný: 10 júl 2009 02:10 PM vykonal luco ]
 
 
Pridané: 10. júl 2009 o 02:26 PM   [ # 25 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

luco co konkretne sa ti nepozdava? Otec tyran, ci to ze som napisal, ze Jacko bol hudobny genius a patrimu miesto vedla Elvisa? Ak chces diskutovat, tak diskutuj ale bez osobnych urazok (vid pravidla fora), ak to nedokazes tak radsej nic nepis.

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 10. júl 2009 o 02:28 PM   [ # 26 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

opatrne… mozno chcel len Jarik naznacit to, ze jeho rodina (az na jedneho clena), to trochu s tou ceremoniou prehnala. Ale! Zasa… berme to tak, ako to je takmer v kazdej rodine na svete. Aj na Slovensku, mozno aj Vasa rodina je tak trochu rozhadana. Dedicstvo, zavist… to sa najde uplne uplne vsade! Lenze, ked nas niekto opusti, prepadnu nas vycitky svedomia a kazdy chce, aby mali voci zosnulemu co najcistejsie svedomie. Je tak? La Toya (nech uz je potvora aka len chce, lebo vzdy bola!), Janett (ona mala Michaela fakt rada)... proste chceli len ukazat, ze nakoniec, aj ked to medzi nimi nefungovalo, tak predsalen boli surodenci, aspon naposledy mu to chceli dokazat. Co si mysleli, to je ich vec, ako sa tvarili, to nech kazdy hodnoti po svojom… ono, kazdy narod vzdava uctu inak, Amici, Anglani… oni tie slova ako “love you”, “miss you”, vyslovuju tak casto, ako Slovaci to svoje oblubene “do pi..”... Slovania citovo podfarbene slova vyslovuju skutocne v citovo nabitych situacia, Amici kedykolvek, preto nam to mozno casto pride umele… a “gycove”... jedine, co mi vadilo a mal som z toho pocit znechutenia, bolo vystupenie Jackovej dcery, nie som si isty, ci vystupila dobrovolne, priecit sa nejdem, ale to ako tam vsetci okolo stali, miestami ju nutili rozpravat a sposob, ako ju prave Janett k sebe pritulila (to mi k nej nesedelo)... no neviem… asi najviac na mna zaposobilo vystupenie jeho brachu, ktory mal k MJ najblizsie… z jeho prezentacie songu “Smile” sla vazne uprimnost a on tu stratu niesom zo vsetkych najtazsie…

Jacko je prec a este len teraz sa spusti valec na zarabanie penazi! Ale ako som uz uviedol pred par dnami, bol to genius, osobny zivot bol jeho osobny zivot, do toho mna nic nie je a posudzovat ho nejdem. Ako hudobnik, spevak a tanecnik patril pravom k absolutnej spicke! To mu nikto nikdy nevezme…

 
 
Pridané: 13. júl 2009 o 06:31 PM   [ # 27 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Toto nepotrebuje ziaden komentar http://dnes.atlas.sk/showbiz/577242/

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 14. júl 2009 o 11:45 AM   [ # 28 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

wtf…ved media z celeho sveta ziju na MJ vyse 40 rokov, co sa niekde suskne, to sa cez 100 pier redaktorov premelie a vytvori sa pribeh, ved nebudme slepi, BULVAR, ved ten je ako Lenin - zil, zije a bude zit - vid. Paris a jej citove rozpolozenie (slovo mala dostat Janet, Paris sa ale o to slovo prihlasila sama a dali jej prednost, ok moj pohlad z opakovaneho zaberu; MJ duch v dome prave ked tam bol s TV aj so stabom;...), kazdy si chce ukradnut z kolaca, tak preco nie aj takouto cestou a zivit nejaku predtuchu o nutenom vystupeni Paris, ked z toho bude bublina este aspon na 2 tyzdne;
OK, honosna rozlucka, ak niekto cakal pesnickovu show, nech si strihne tie preslovy, mna zaujalo, jedno aj druhe bez toho aby som to vsetko bral ako pretvarku, MJ zanechal obrovsku dieru v hudobnom priemysle a jeho tvorbu tazko niekto prekona, este pred mesiacom by po MJ nestekol ani pes a zrazu sa tu kazdy hra na odbornika v medialnom cirkuse; MJ kcel na koncertne turne celu zoologicku, keby boli na rozlucke lietali po Staple centre papagaje a na bokoch by sedeli zive tigre, bral by som to ako dostojnu rozlucku s kralom Popu, ktory by si to aj mozno takto predstavoval;
Fical som na MJ v rokoch 93-95 (obdobie kedy som opustil DM komunitu zo znameho dovodu), zhanal som foto, plagaty, tricka a nelutujem to. Tu zrudu z neho urobil kazdodenny medialny tlak a vsetko zle sa na neho zacalo sypat zrazu az ked ostal pre svet nezaujimavym, kazdy cakal uz len na dalsie senzacne obvinenie zo strany “postihnuteho”.

MJ je a este dlho bude najvacsim darom hudobneho (nielen) priemyslu a to mu uz nikto nevezme

Jacko, vdaka za krasne roky smile

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 28. august 2009 o 09:20 PM   [ # 29 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  18
Registrovaný  2005-12-09

Nech už bol MJ aký bol,jedno sa mu nedá uprieť.Dokázal vo svete hudby to čo málokdo.Stačila mu minimálna diskografia na to aby ovplyvnil svet hudby a stovky umelcov.V podstate 5 radových autorských albumov vtlačilo nezabudnuteľnú pečať vo svete pop hudby.To čo sa okolo neho začalo diať je nechutné a nedôstojné,možno si za to mohol sám svojou krehkosťou a zranitelnosťou,nemôžem súdiť.Osobne,pre mňa zostane jednou z najvačších osobností pop music akej sa vyrovná málokdo.Napokon,všetko ukáže čas,ako je to v prípade Johna Lennona či Freddieho Mercuryho.

 
 
Pridané: 08. december 2009 o 04:49 PM   [ # 30 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  4
Registrovaný  2009-12-05

Velmi som si za nim poplakala, hlavne ked som videla This is it…bol to velmi dobry clovek s fantastickym hlasom, a obrovskym nadanim pre hudbu…..preco musel uz zomriet?!?

 
 
   
 < 1 2 3 > 
2 z 3
 
‹‹ Radiohead      OASIS sa rozpadli ››