Diskusné fórum

< 1 2
2 z 2
Klub ‘Regulérnych’
Pridané: 22. apríl 2009 o 12:46 PM   [ # 16 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  74
Registrovaný  2003-02-18

ja ešte držím, box mám na pošte, ale už ma ide je—-ť !!!!

Pridané: 22. apríl 2009 o 08:11 PM   [ # 17 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  637
Registrovaný  2004-04-23

Ja som to vydrzal v pohode a myslim ze o nic som neprisiel…

Signatúra 

electrowired / Collection

Pridané: 23. apríl 2009 o 06:57 PM   [ # 18 ]
Slowblow
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  41
Registrovaný  2007-01-26

Vydrzala som, aj ked pri prvom pocuvani som bola trochu sklamana v zmysle “to akoze na toto som cakala?” Ale po par pocutiach mam uplne opacny nazor a som nadsena grin

Pridané: 23. apríl 2009 o 08:22 PM   [ # 19 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  162
Registrovaný  2003-04-26

Podobné pocity…Tiež som vydržal…prvé počutie skôr nemý užas zdesenia a pesimizmus ohľadne komplexnej kvalíty albumu. Je to prirodzený proces, nakoľko človek niečo očakáva, nevie ani presne definovať čo, len vie, že je to iné ako realita, ktorá ho pri počúvaní dobieha. Ale už druhý posluch mi stačil na to, aby som pochopil hĺbku albumu a odhalil jeho druhoplánové čaro. Teraz mi síce beží iba tretikrát, ale už teraz sú tam pre mňa hity, ktoré sa trvalými písmenami zapísali medzi moje najväčšie diela DM. Skladám klobúk, SOTU je pre mňa úplne geniálny opus….

Pridané: 24. apríl 2009 o 08:07 AM   [ # 20 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  637
Registrovaný  2004-04-23
vanitas - 23 apríl 2009 06:22 PM

Podobné pocity…Tiež som vydržal…prvé počutie skôr nemý užas zdesenia a pesimizmus ohľadne komplexnej kvalíty albumu. Je to prirodzený proces, nakoľko človek niečo očakáva, nevie ani presne definovať čo, len vie, že je to iné ako realita, ktorá ho pri počúvaní dobieha. Ale už druhý posluch mi stačil na to, aby som pochopil hĺbku albumu a odhalil jeho druhoplánové čaro. Teraz mi síce beží iba tretikrát, ale už teraz sú tam pre mňa hity, ktoré sa trvalými písmenami zapísali medzi moje najväčšie diela DM. Skladám klobúk, SOTU je pre mňa úplne geniálny opus….

Tvoj prispevok presne kopiruje aj moje pocity, len musim dodat ze mam akesi nutkanie stale si ho pustit ak ho nepocujem 2 dni… neviem cim to je ale je to tak wink

Signatúra 

electrowired / Collection

Pridané: 01. máj 2009 o 08:27 PM   [ # 21 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  654
Registrovaný  2004-11-30

Bol som regulerny, vlastne este stale som regulerny a drzim to. Album sa mi priamo do ruk este nedostal, ale netrpezlivo cakam.
No zapnem Radio FM, Balaz & Hubinak a po chvili rozmyslam - “Daky znamy hlas.” A to Gahan, lenze tu skladbu som v zivote este nepocul.. “To bude nieco nove.” Checknem playlist na strankach - Come Back. Mi to teda skazili pani :( Ale stale som regulerny, skladbu som sice pocul, ale to len tak na jedno ucho radsej. Ku koncu mi ale silno pripominala nieco z PTA (pasaz opakovania “come back, come back..”). Rozhodne nic horsie nez Wrong, nastastie .. len ten dominantny zvuk v pozadi mi tam akosi vadil.. ale to je priskoro hovorit.. Tesim sa smile

Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

Pridané: 07. máj 2009 o 12:26 PM   [ # 22 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  35
Registrovaný  2006-12-31

dúfam že som bola dostatočne regulérna, lebo album sa mi dostal do rúk len pred pár dňami takže mám mierny sklz.Ale o nič som neprišla.Takže na prvé počutie mám hned dve srdcovky a to In chains a Peace no a samorejme Wrong a zaujal ma aj Jezebel.Myslím si že je to dosť hned na prvé počutie. long face

Signatúra 

I just hang on
Suffer well
Sometimes its hard
Its hard to tell

Pridané: 19. máj 2009 o 04:32 PM   [ # 23 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
Registrovaný  2004-11-30

Tak asi po mesiaci od vydania sa konecne dostavam k tomu aj ja smile Hlavne ten posledny mesiac bol vazne terror, ale no co uz… osobne problemy su prednejsie. A navyse, nemyslim si, ze by som o nieco prisiel doteraz, prave naopak. Odporucam to skusit aj inym raspberry Clovek prekonava sam seba (alebo to si len ja potrebujem stale nieco dokazovat, hmm?) LOL

Signatúra 

Pridané: 28. február 2010 o 03:40 PM   [ # 24 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  316
Registrovaný  2006-10-03

Rozhodl jsem se, že příště budu mít “gule” a zůstanu regulérní, což znamená, že budu ignorovat jak leaky, tak i live setlisty grin

Chci zažít podobné pocity jako fanoušci v dobách, kdy byl internet výsadou jen několika málo vyvolených grin

Pridané: 02. marec 2010 o 09:57 PM   [ # 25 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  235
Registrovaný  2008-10-06
Zenzucht - 28 február 2010 02:40 PM

Rozhodl jsem se, že příště budu mít “gule” a zůstanu regulérní, což znamená, že budu ignorovat jak leaky, tak i live setlisty grin

Chci zažít podobné pocity jako fanoušci v dobách, kdy byl internet výsadou jen několika málo vyvolených grin

a bude nějaké příšte?

Signatúra 

když nejde o život, tak jide o hovno!!

Pridané: 03. marec 2010 o 11:58 AM   [ # 26 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
Registrovaný  2004-11-30

Ak bude este nejake nabuduce, uz teraz viem, ze budem opat “regulernym”.

Ten den, kedy som prvykrat pustil SOTU si pamatam dodnes (takmer vsetko co sa v ten den stalo) a aj vdaka tomu mam k SOTU zvlastny vztah smile

Signatúra 

< 1 2
2 z 2