Diskusné fórum

   
FACEBOOK
Pridané: 13. január 2009 o 02:14 PM
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  96
Registrovaný  2008-11-08

Kto z Vas pouziva facebook ?  vas nazor

 
 
Pridané: 13. január 2009 o 02:35 PM   [ # 1 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

aaaaano
join now!

 
 
Pridané: 20. január 2009 o 03:41 PM   [ # 2 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  32
Registrovaný  2007-10-21

Ja zrovna facebook nepouzivam, skor som na myspace, ale viem, ze je tam velmi vela ludi a aj ked tym neziju, pochvaluju si to hlavne kvoli nadvazovaniu starych kontaktov a vyhladavaniu davnych a stratenych znamych (:*

 
 
Pridané: 28. január 2009 o 11:14 AM   [ # 3 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14

Mně všechny tyhle myspacy a podobné přijdou jako ztráta času. Můžu sice být ve spojení se spoustou lidí z celého světa, ale co z toho? Přátelé to nejsou.

 
 
Pridané: 28. január 2009 o 02:51 PM   [ # 4 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

som addicted, ale liecim sa :D

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 31. január 2009 o 09:06 PM   [ # 5 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23
Beladona - 28 január 2009 10:14 AM

Mně všechny tyhle myspacy a podobné přijdou jako ztráta času. Můžu sice být ve spojení se spoustou lidí z celého světa, ale co z toho? Přátelé to nejsou.

Perfektny nazor! Uplne s nim suhlasim, nakoniec vsetky tieto socialne siete skoncia ako jedno velke internetove smetisko podobne ako sa to stalo s MySpace…

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 16. február 2009 o 10:08 PM   [ # 6 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2008-01-01

Ja som sa zaregistrovala len pred nedavnom a ukazalo sa to, ako slusny problem, lebo jedine pri spusteni facebooku mi robil process ccPxySvc. exe velky problem v tom zmyslu, ze mi zaberal viac ako 95% CPU. (prafkticky to nefungovalo)To len tak naokraj. Po reistalacii si konecne uzivam a objavujem moznosti. Tiez ma to spojilo s ludmi, s ktorymi som sa davno nebavila a zaroven si tam uzivam srandu so znamymi, s ktorymi sa stretavam. Inak je otazka, ako dlho bude bavit.

 
 
Pridané: 17. február 2009 o 10:48 PM   [ # 7 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Ja som minuly tyzden zrusil svoj Facebook profil. Dnes som objavil clanok, s ktorym sa vo vacsine veci stotoznujem.
http://www.abaffy.net/post/46/facebook-10-dovodov-preco-ho-nemam-rad.html

 
 
Pridané: 18. február 2009 o 04:50 PM   [ # 8 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2008-01-01

Tak som si ten clanok precitala. Argumenty mi prisli sice na jednu stranu pravdive, ale na druhu stranu neboli prilis objektivne. Ze mu lezie na nervy, ze FB vsade spominaju??? To je dovod? Tiez mi vadi, ze vsade spominaju Paroubka a co ma byt? To, ze ma 250 neznamym “priatelov, ktory spamuju na jeho sklo??” Jeho problem, ja tam mam len ludi, ktorych tam chcem mat. Veci, ze nechce citat cudzie konverzacie alebo neche notifikacie na e mail….to je nieco, co facebook umoznuje vypnut predsa. Pripustam, ze tiez nerozumiem, co je zabavne na requestoch, kopnuti do zadku, kupovani virtualneho drinku, kupovani priatelov. Budiz. Amen Brother!!

 
 
Pridané: 18. február 2009 o 06:11 PM   [ # 9 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

@Nuku-Nuku_Natsume: nazov toho clanku jasne hovori vyhradne o subjedktivnych dovodoch autora. Ten posledny dovod rovnako ako ty nezdielam, aj ked na druhu stranu to, ze sa FB prepiera mediami ma vplyv neplatenej reklamy. Pise niekto o azete alebo o nom robia TV reportaze? Nie. A azet, ako aj ine komunitne sluzby zarabaju formou reklamy a tym, ze tam maju vela ludi. Cim viac, tym vyssie prijmy. Je vsak vecou kazdeho cloveka, ci ho nieco take irituje. Urcite by ale autora neiritovalo, keby postavil nieco take, co ma na ludi taky velky vplyv, ze by o tom bezplatne pisali media v rozsahu, ako je to napr. teraz pri Facebooku. Proste ten posledny dovod je akasi skryta zavist.

 
 
Pridané: 19. február 2009 o 12:46 PM   [ # 10 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  96
Registrovaný  2008-11-08

je to lem bublina ktora splasne , kto by to nevyskusal ze ano ked sa povie ma to ten a ten , politik , lekar , instalater , proste vsetci , ale ked precitnu z priatelstva ktorzch v zivote nevideli , tak je to o nicom , lebo tych kamosov co mate radi mate uz davno na mobiloch a emailoch , neviem mozno amici zbieraju udaje o vsetkych aby mali prehlad a oblbnut vsetkych tym ze hladate akoze priatelov

 
 
Pridané: 19. február 2009 o 08:25 PM   [ # 11 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Tento system povysili sami ludia. Povodne bol napisany pre zjednodusenie registracie studentov do kruzkov na jednej americkej univerzite. Ten behom roka zaznamena taku oblubu, ze ho pouzivalo 90% ludi na registraciu. Potom sa rozsiril na dalsie univerzity a potom medzi beznych ludi….

 
 
Pridané: 25. február 2009 o 11:09 PM   [ # 12 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  2
Registrovaný  2006-03-20

Používám FB a jsem spokojen .Pokud si ho nastavíš tak jak chceš ty nebude tě otravovat žádný SPAM apodobně .
Teď jsem dal na stránky nějaké fotky z akce v Hlohovci v roce 1990 a doufám ,že se někdo pozná .Tak uvidíme grin)

 
 
Pridané: 25. marec 2009 o 03:06 PM   [ # 13 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

v momentalne prebiehajucej quiz manii bol vysledok asi takyto: Aký typ človeka si bol v minulosti? quiz and the result is Depešák/čka

daco na tom asi bude

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 25. marec 2009 o 04:45 PM   [ # 14 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Na zaklade toho, co mozem vidiet okolo seba prehlasujem - “Som rad, ze sa Facebooku uspesne vyhybam” LOL

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 08. apríl 2009 o 04:26 PM   [ # 15 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

pouzivam rad, navstevu FCBK treba vsak davkovat s citom, kludne si ma kliknite
adrian ivancuk

 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //