Diskusné fórum

   
 < 1 2
2 z 2
Anketa
Ktory z dole uvedenych prehliadacov je vas fejvrit?
Firefox 14
IE 5
Opera 2
Chrome 1
Safari 0
iny 1
Celkový počet hlasujúcich: 23
Hlasovanie v ankete je podmienené prihlásením sa do Vášho užívateľského účtu
Ktory (vy)uzivate?
Pridané: 07. september 2008 o 08:53 PM   [ # 16 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

mnohi tu uz spominate Chrome… no neviem, zatial co s nim co to skusam, tak mam pocit, ze sa pani v Google moc nenatrapili. Vytiahli to najlepsie z IE7 a Opery a zlatali z toho novy prehliadac. Zatial ma absolutne nicim neohuril… ale ok.. je to len beta, uvidime…

 
 
Pridané: 07. september 2008 o 08:55 PM   [ # 17 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Ano, Chrome ma nalepku “Nic nove, co uz nebolo vymyslene”

 
 
Pridané: 08. september 2008 o 09:03 PM   [ # 18 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Tak a tu je moja terajsia FF 2. Vypis pluginov najdete v screenshote, nie som az taky “masochista” ako Gabriel smile ale najradsej z nich mam asi tieto 2:
MinimizeToTray - nemam rad bordel na spodnej liste Windowsu, a take “zbytocne” okno akym je Firefox staci mat v trayi.. a hned je viac poriadku smile Bohuzial toto rozsirenie nebolo dostupne pre Firefox 3, co bolo taktiez jednym z dovodov preco som sa vratil k FF 2.
Flashblock - u mna velmi oblubeny plugin, ktory zachranil moj prehliadac pred nespocetnym mnozstvom padov. Dovod? Sam netusim, proste moj Firefox sa nema velmi rad s flashom. Aj po mnohych reinstalaciach flashu i Firefoxu to nepomohlo a tak ked som otvoril stranku s “komplikovanejsim” flashom (nie len taka reklama), tak to vacsinou spadlo. Flashblock to hned blokne a Firefox bezi dalej. Kedysi nesiel ani YouTube, ale uz sa trochu rozhybava. Kde je problem, sam netusim.. jedna z mojich najvacsich zahad co sa tyka PC :D
PDF Download - podobna situacia ako s Flashblockom. S vynimkou, ze pri otvarani PDF mi FF nepada, ale cloveka to vyvedie z miery ked klikne na link smerujuci na pdf bez toho aby si to vsimol a potom ho spomaluje nacitavanie Acrobat Readera.
DM.sk browser - aspon mam o zalozku menej smile Odporucam tento plugin kazdemu, kto ho tunaka z fora nema.. Zide sa! raspberry

No a teraz k tym, ktore som pridal len nedavno (samozrejme, inspiroval ma Gabriel):
MeasureIt - dlho som snival (minimalne) o aplikacii “pravitka” .. konecne to tu mam (ale ako plugin)
Pearl Crescent Page Saver - nepouzil som, ale som si isty, ze sa zide. smile
Web Developer (aj ked na screenshote mojho FF 2 ten panel nie je) - tolko “hraciciek” pokope som pre web dizajnera dlho nevidel.. parada smile

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 08. september 2008 o 10:07 PM   [ # 19 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Zero202 - 08 september 2008 07:03 PM

Tak a tu je moja terajsia FF 2. Vypis pluginov najdete v screenshote, nie som az taky “masochista” ako Gabriel smile ale najradsej z nich mam asi tieto 2:
MinimizeToTray - nemam rad bordel na spodnej liste Windowsu, a take “zbytocne” okno akym je Firefox staci mat v trayi.. a hned je viac poriadku smile Bohuzial toto rozsirenie nebolo dostupne pre Firefox 3, co bolo taktiez jednym z dovodov preco som sa vratil k FF 2.

Staci sa trosku pohrat, a ono to ide

Súborové prílohy
minimizetotray-FF3.zip  (Veľkosť súboru: 42kB - Prevzatí: 219)
 
 
Pridané: 09. september 2008 o 02:55 PM   [ # 20 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

no tu sa moc nevyznam ale FF a dva najdolezitejsie doplnky (hlavne v kancli):

Firefox Companion For eBay
momentalne 1.6.4

FlashGot
1.1.1.1

Howk.

 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //

 
 
Pridané: 15. september 2008 o 01:25 PM   [ # 21 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30
Gabriel - 08 september 2008 08:07 PM
Zero202 - 08 september 2008 07:03 PM

Tak a tu je moja terajsia FF 2. Vypis pluginov najdete v screenshote, nie som az taky “masochista” ako Gabriel smile ale najradsej z nich mam asi tieto 2:
MinimizeToTray - nemam rad bordel na spodnej liste Windowsu, a take “zbytocne” okno akym je Firefox staci mat v trayi.. a hned je viac poriadku smile Bohuzial toto rozsirenie nebolo dostupne pre Firefox 3, co bolo taktiez jednym z dovodov preco som sa vratil k FF 2.

Staci sa trosku pohrat, a ono to ide

Fuuha, tak to teda dakujem smile No zatial aj tak stale zostavam pri FF2.
Ten novy address bar v FF3 ma spociatku velmi potesil, kedze vedel takto vyhladavat navstivene stranky. Len sa mi jaksik hnusilo, ze vyberal aj z ulozenych zaloziek, co sa mi zdalo zbytocne. Navyse kym daco vyhladal, tak mu to daku chvilu trvalo (aspon u mna, navyse to aj spomalilo cely FF). Ked som vsak otvoril stranku z HDD niekolkokrat, stale mi to do ponuky nedaval, akokeby som tu stranku nikdy neotvoril. Co cloveka dost rozhodi, ked musi cely “odkaz” k stranke na disku stale dokola pisat..

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 20. september 2008 o 11:33 AM   [ # 22 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Nechcem zakladat dalsi topic, tak len kratko.
1. Aky player pouzivate na prehravanie MP3, FLAC atd..?
2. A aky na prehravanie filmov?

Novy topic tu: http://www.depechemode.sk/forum/tema/294/

[ Príspevok bol upravovaný: 05 apríl 2010 10:42 PM vykonal Gabriel ]
 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 20. september 2008 o 12:35 PM   [ # 23 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Jarik: zaloz novy topic

 
 
   
 < 1 2
2 z 2