Diskusné fórum

   
50. narodeniny LEGO kocky
Pridané: 02. február 2008 o 12:01 PM
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Dnes som sa v denniku Pravda docital, ze Lego kocka oslavuje svoje 50. narodeniny.
Tak som posurfoval a hla:
http://parents.lego.com/Features/50th Birthday.aspx


Pre mna Lego znamena velmi pekne a dobre spomienky.. a co vy? Hravali ste sa s Legom? smile

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 03. február 2008 o 10:56 AM   [ # 1 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Lego je jedna zo skvelych veci rozvijanie technickeho myslenia a priestoroveho videnia.

Ked Lego neslavilo este ani 30-te narodeniny, tak som si jedno velke vydupal na narodky. To bolo kriku… Za sociku bolo Lego drahe ako slak (samozrejme k vtedajsim platom). Bola to priblizne takato stavebnica.

Teraz je starostlivo odlozena pre potomstvo :D

Obrázkové prílohy
IV-a-foto.jpg
 
 
Pridané: 04. február 2008 o 10:16 AM   [ # 2 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

no chlapi ja som teraz chory doma s chripkou a od vcera ficim na LEGU. Podobne ako u teba Caleydon aj ja mam take doma asi z Vianoc 1982 a vcera som ho skusal skladat podla navodu ci mam este vsetky jeho casti, niektore male chybaju ale ale vsetko sa mi nejako podarilo poskladat podla prilozeneho planu… A po vcerajsom maratone uvazujem ze kupime pre potomstvo nove nejake 3in1 je cenovo vyhodne a daju sa z neho poskladat az tri rozne veci… LEGO je pecka ktoru neprekona nejaka trapna rubikova kocka… V Mnichove v jednom hrackarstve som videl z malych lego kociek poskladaneho Jordana v zivotnej velkosti s basketbalkou v ruke som myslel ze kocim… bolo to vymakane do detailov….

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 04. február 2008 o 10:25 AM   [ # 3 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Ja som lego nikdy nemal :-( ale za to som vyrastal na stavebnici Merkur grin

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 04. február 2008 o 10:38 AM   [ # 4 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

merkur som mal tiez, je to taky vyssi ( skoro uz inziniersky level LOL ) od lega. Mal som zerjav a skladal som ho dookola, trochu mi vadilo oproti legu ze si z toho nemozem poskladat nic ine… kua furt len ten zerjav… od vtedy nemam rad vysky :-D

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 21. február 2008 o 01:39 AM   [ # 5 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2006-05-13

S legom som sa zvykla hravat ked som bola chora.Lezala som v postely a vymyslala kadejake stavby.Moj najvacsi zazitok s legom bol vtedy ked som v nom ako 10 rocna objavila 250 000 v 5000 som si myslela že su to hrackarske..tatko skor dostal zracu ked som objavila jeho ehm napaditu skrysu smile=

 Signatúra 

kam nemoze diabol posle tam zensku…