Diskusné fórum

   
Stretko DM fans pri varenom vínku :-)
Pridané: 09. január 2008 o 12:40 PM
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  2
Registrovaný  2007-10-29

Ahojte,

kam sa podeli všetci starší dm fans asi tak z pred piatich rokov :( ? A teraz vás všetkých vymenujem a basta! lucka, palino, dsd, gabo,monghi, shine, tabru,kikero,sir ludwig a atď..... tvorili sme jednu nerozlučnú veselú partiu na roznych dm parties aj koncertoch… a chodili sme aj do Slovenskej krčmy na Obchodnej…......kedysi…...

čo sa stalo? kde ste? chodí sem ešte vôbec niekto? chcem ísť konečne na niaku dm party a nemám ísť s kým…..

a kedy dáme varené vínko? grin)))))))))))

som smutná !!!! okamžite sa vráááááťte!!!!

A má tu vôbec ešte niekto chuť na varené vínko u Františkánov?

teta Kulia


p.s.čakám

 
 
Pridané: 09. január 2008 o 12:46 PM   [ # 1 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

heh, fundamentalna podstata tohoto fora. Slava vyhasnuta…. no teraz Kulia, myslim ze vsetci sa rozprchli roznymi smermi. Samozrejme, ja som za!

 
 
Pridané: 09. január 2008 o 01:19 PM   [ # 2 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  2
Registrovaný  2007-10-29

Hej hej sláva vyhasnuta… to boli časy. Tak sme sa tešili že sme sa našli, a zrazu su všetci fuč. Vyzeralo to na veky večné.

Ale čo už, život ide ďalej ale ja som stále za nové priateľstvá. Mimochodom i keď som “blaváčka”, nebývam momentálne v BA.

Ale väščie stretko pri varenom vínku by ma fakt potešilo. Možno by sa dala ešte zorganizovať taká partia ako kedysi, možno aj s niektorými pôvodnými členmi.

Kto by sa pridal na niaku dm párty do čiech?  Kto by mal záujem toho môžem zobrať autom. Alebo by sa išlo vlakom.

 
 
   
 
‹‹ Themes for PSP      Kája sa nám oženil... ››