MTV: Switched On Depeche Mode

V stredu o 17-20 sa na MTV objavila mala reportáž s DM ako hlavnými aktérmi. Celá reportáž prebiehala v priateľskej atmosfére, nedalo sa nevšimnuť, že sám moderátor bol veľkým fanúšikom.

Otázky boli veľmi podobné ako už pri iných rozhovoroch, pýtal sa hlavne či su chalani spokojní so svojim albumom. Slova sa ujal Fletch, ktorý povedal, že su velmi štastní a spokojní z nového albumu a sú radi ako fanúšikovia nový album prijali! Rozhovor striedali krátke ukážky videoklipov Depeche Mode od samého začiatku (Just Can't Get Enough...., Question of Time, až po Barrel of a Gun a pilotný singel z PTA - Precious). Následne ukázala live ukážku z Devotional Tour s pesničkou Enjoy the Silence, kde sa moderátor spýtal, či je pravda niečo na tom, že počas "jedného turné" ich sprevádzal aj psycholog! Samozrejme, Dave sa ujal slova a povedal, že bol z nich vedľa a skonštatoval, že su všetci úplni blázni a že sa vracia späť do svojej ordinácie v NY, lebo im už nevie pomôcť :)

Na otázku najhoršieho videa Depeche Mode sa všetci jednoznačne zhodli na videu ku skladbe "Get the Balance Right", kde Martin so smiechom dodal "nie že teraz pustíte ten hrozny klip". Samozrejme, že ho pustili :) Rozhovor bol ukončený záverečnou fotkou chalanov s moderatorom.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa