Zmena v rezervácii lístkov na DJ Set A.Fletchera v BA

Dnes (15.11.), o 16:00 bude zablokovaná funkcia možnosti doručenia lístkov na DJ Set A.Fletchera v Bratislave prostredníctvom pošty. Od toho momentu bude možné objednanie iba s osobným prevzatím lístkov v pokladni pred akciou.

Preto ak chcete, aby vám boli vaše lístky doručené poštou ešte pred akciou, vykonajte objednávku do 16:00. Po tomto čase teda už túto možnosť mať nebudete. Pozn: Avizovaná možná zmena miesta konania ešte nie je potvrdená.

Názory Devotees (6)

Monghi

 1    15. november 2007 o 11:47

snad si nemyslis, ze meno Andy Fletcher prilaka zastupy tisicok fans… je to “len” Andy a jeho gramce… takto sa dnes zabava vela muzikantov, aj Hooky z New Order… a tiez nanho nechodia davy. komornejsie to bude lepsie… v kazdom pripade sa na tuto akciu tesim smile

Gabriel

 2    15. november 2007 o 14:26

Pozn: Avizovaná možná zmena miesta konania ešte nie je potvrdená.

Gabriel

 3    15. november 2007 o 14:44

Incheba ma kapacitu 3000, PKO 2000 a cena za prenajom je podstatne nizsia. Kazdy koncert je biznis a je potrebne ratat vydavky a zisk. Rovnako nie je mozne spekulovat “preco”, kedze nepoznate pozadie veci. Je to kludne aj o tom, ze povodne bolo planovane PKO ale v ten termin nebolo volne, co sa zmenilo… Vysledkom ale nakoniec je, ze ti, ktori sa spoliehaju ze dostanu kupit listky pred halou mozno odidu s dlym nosom. Proste je uplne zbytocne o tom diskustova ci polemizovat.

ivan

 4    15. november 2007 o 15:37

nuž ale v diskusii by si malo diskutovať

Gabriel

 5    15. november 2007 o 23:16

ivan: zaiste, ale nemozes predsa diskutovat o niecom, o com vobec nic nevies. Vies, tuto akciu niekto usporaduva a ludia prilis veria comukolvek co ktokolvek napise do diskusii. Proste niekto napise nejaku uplne scestnu hypotezu aniz by do veci videl a iny to vezme ako fakt. Ver, ze usporiadatel nepotrebuje famy typu, ze tam nebude nikto a pod. len preto, ze zrejme bude akcia presunuta… proste ludia nic nevedia o pozadi veci, preto naozaj iba na smrt znudeny clovek bude o niecom takom diskutovat a stavat hypotezy.

ivan

 6    16. november 2007 o 07:06

Caleydon: prepáč, písal som to ironicky, nesledoval som za tým niečo nekorektné voči usporiadateľovi. V podstate súhlasím čo si napísal.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa