Depeche Mode v rock´n´rollovej Sieni slávy!!! - aktualizované

Podarilo sa! Depeche Mode sa spolu s Nine Inch Nails, T-Rex, The Doobie Brothers, The Notorious B.I.G. a Whitney Houston ocitli medzi nominantami "Class Of 2020" tohtoročného udeľovania cien rock´n´rollovej Siene slávy (Hall Of Fame). Gratulujeme!

Nemalý podiel na tomto úspechu majú samozrejme fanúšikovia skupiny, ktorý k úspechu dopomohli hlasovaním. A čo bude odmenou? Nuž, môžete si byť istí, že sa kapela odovzdávania zúčastní a ako býva zvykom, prítomní ocenení sa na pódiu predstavia malým hudobným setom :) Žeby aj s Alanom? Nominácia sa totiž vzťahuje aj na neho.

Slávnostná ceremónia sa v tomto roku uskutoční 2.mája v americkom Clevelande, v Public Auditorium. Po prvýkrát v histórii bude naživo vysielaná celá udalosť, nielen príchod účinkujúcich, prostredníctvom HBO. 

Depeche Mode: "Sme neuveriteľne poctení zaradením medzi tohtoročných nominantov Siene slávy, ako aj tým, že môžeme stáť medzi tými, ktorí sa v tomto roku pripoja k oceneným. Veľká vďaka patrí tým, ktorí za tie roky podporovali ako nás, tak aj našu hudbu, a umožnili nám tento úspech."

Update: Podľa amerického Billboardu budú do Siene slávy, ako Depeche Mode, uvedení všetci bývalí, ako aj súčasní členovia Depeche Mode: Vince Clarke, Martin Gore, Andy Fletcher, Dave Gahan a Alan Wilder.

Update2: Podľa informácie z Erasure Information Service je Vince potešený uvedením Depeche Mode do siene slávy, no zároveň je podľa neho nepravdepodobné, že sa osobne zúčastní ceremónie v Clevelande.

Update3: Dave Gahan poskytol rozhovor pre rádio BBC6 Music, v relácii Shauna Keavenyho (od 1:44:20), v ktorom potvrdil, že Depeche Mode vystúpia na ceremónii HOF, v Clevelande, s malým setom, niečo na spôsob The Cure v minulom roku. Zároveň uviedol, že nateraz nemajú Depeche Mode žiadne plány a pripomenul, že v tomto roku sa bude venovať spolupráci s Richom Machinom a dočkáme sa ďalšieho albumu projektu Dave Gahan & Soulsavers. V tomto smere sa nateraz nebráni ani spoločným vystúpeniam v budúcnosti.

Update4: V dôsledku vyhlásenej globálnej pandémie spôsobenej koronavírusom (Covid-19) sa organizátori rozhodli ceremóniu presunúť na zatiaľ neurčený termín.

Update5: Nový termín ceremónie je stanovený na 7.novembra 2020. Miesto konania zostáva nezmenené.

Názory Devotees (70)

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa