Udalosti posledných týždňov

Asi tak sa dá nazvať obsiahla správa zverejnená portálom Side-line, ktorá rozoberá situáciu v Depeche Mode od októbrového vyhlásenia Davida Gahana pre nemecké rádio Eins Live, kde sa vyjadril v štýle, že "v najbližšej budúcnosti si nevie predstaviť práce na novom albume Depeche Mode".

Do toho však skočil videopozdrav Martina Goreho pre zraz fanúšikov v LA, kde vyznievajú jeho slová o budúcnosti omnoho optimistickejšie, no a všetko to zaklincovala absolútne neoverená správa zverejnená pred pár dňami stránkami [url=www.depechemode.tv]www.depechemode.tv[/url], podľa ktorej Depeche Mode chystajú nástup do štúdia s producentom Markom Bellom a plánom vydať nový album v lete budúceho roka, s následným turné. Bohužiaľ, je však viac ako jasné, že podobných informácií bude ešte viac. Podrobnejšie na stránkach [url=http://www.side-line.com/]side-line[/url].

Názory Devotees (8)

kasty

 1    12. november 2004 o 07:46

Aspoň je vidieť, že sa niečo deje. Môj reálny odhad je, jar 2006.

grapher

 2    12. november 2004 o 08:28

Mam jeden technicky dotaz. Meno producenta nie je nahodou Mark Bell?  Andy Bell je spevak Erasure.

Clean

 3    12. november 2004 o 08:41

To čo by bolo, keby nový album DM produkoval Andy Bell???  :D Krásny preklep. No každopádne by sa chlapci už mohli niak dohodnúť. Myslím si že Daveho vyhlásenia treba brať i trochu z rezervou, taktiež i vyhlásenia Fletcha, takže pravda bude asi niekde uprostred.

monghi

 4    12. november 2004 o 10:46

sorry za preklep. Jasne, Andy je z Erasure..a ten by na DM nemal vobec cas. Cez Vianoce sa venuje DJ-ingu a buduci rok startuje promo turne k novemu albumu Erasure…

Flecke

 5    12. november 2004 o 13:54

Ja neviem, ale myslim ze Bell producentom nebude. Ked v studiu tak ako pomocnik alebo nieco take smile

Roman

 6    12. november 2004 o 23:35

David nepovedal nic optimisticke ohladom buducnosti DM uz takmer 2 roky.

kranky

 7    13. november 2004 o 10:09

Přestávky mezi jednotlivými albumy se natahují a tak je vidět, že jim dochází nápady a invence. Možná to skrývají za údajné neshody mezi sebou - většina prohlášení z poslední doby od všech 3 se však nedají brát příliš vážně, protože si protiřečí. Jen doufám, že nevznikne Exciter 2. Teď si alespoň užívám REMIXES….

Gabriel

 8    13. november 2004 o 11:11

Kranky: tie veci ohladne noveho albumu, ktore vzdy niektori z nich utrusi v nejkom rozhovore nie su ziadne vyhlasenia, su to len odpovede na zvedave otazky novinarov a plynu z momentalneho pocitu a nalady v skupine. Nic viac.

Precitaj si spravu na
http://www.depechemode.sk/sprava.php?id=970_0_2_0_M
Toto bude oficialne vyhlasenie, ktore sa chysta kapela (teda po dohode vsetkych troch) vydat prostrednictvom svojho manazmentu., takze to uz nebudu bezduche slova, ale plany do buducnosti, podla ktorych sa kapela bude drzat (s miernymi casovymi odchylkami). Takze myslim, ze na buduci tyzden budeme vediet co a ako a hlavne kedy…

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa