Prestavba webu depechemode.sk

Milí návštevníci depechemode.sk. Je to už 7 rokov od času, kedy bola spustená súčasná verzia tohoto webu. Počas týchto rokov bolo do rozvoja funkcionality webu investovaného iba minimálne množstvo času.

Nakoľko sa webové a mobilné technológie výrazne posunuli vpred, nastala chvíľa, kedy sa musí aj depechemode.sk posunúť na novú - vyššiu úroveň. To si vyžaduje ale čas a úsilie nad riešením rôznych technických problémov tak, aby ostal súčasný obsah webu zachovaný po ďalšie roky a priniesol súčasnú funkcionalitu a komfort pre čitateľov. Od stredy, 30.12.2015, bude preto web a fórum pre verejnosť dočasne zablokované voči vytváraniu nových registrácií a pridávaniu komentárov (náš e-shop však bude dostupný nepretržite bez obmedzení). Dátum opätovného plného spustenia zatiaľ nie je stanovený a bude oznámený priebežne na základe vývoja prác.

Od 30.12.2015 začne aktualizácia depechemode.sk a bude prebiehať v 4 fázach:

1. fáza: aktualizácia publikačného programu. Ukončenie tejto fázy prinesie spustenie úplne nového webu, avšak iba so základnou funkcionalitou - publikáciou článkov, avšak iba s minimalistickým dizajnom. Cieľom je spojazdnenie možnosti pridávania komentárov. Predpokladaný čas 3-4 dni.
2. fáza: naprogramovanie nového dizajnu webu a funkcionality a jeho plnohodnotné spustenie.
3. fáza: spustenie diskusného fóra.
4. fáza: ladenie a pripomienkovanie do návštevníkov.

Samozrejme, ak máte akékoľvek nápady, či pripomienky, rád si ich vypočujem na emaile info@depechemode.sk. Web je totiž určený práve Vám.

Názory Devotees (2)

Dusan

 1    28. december 2015 o 19:44

Drzim palce a tesim sa na vynovenu stranku grin  Vdaka.

Gabriel

 2    26. január 2016 o 16:07

1. faza je dokoncena.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa