koncert Depeche Mode v Bratislave

Nová Facebook stránka depechemode.sk

Oficiálna Facebook fanpage webu depechemode.sk potrebovala znovuzrodenie, aby mohla fanúšikom slúžiť k tomu, čo poskytuje samotný web.

Nová fanpage bude iba v slovenskom jazyku. Bude prinášať výhradne obsah uverejnený na depechemode.sk a odkazovať na zdroje informácií uverejnené v slovenskom a českom internete (ak sú zaujímavé, či aktuálne). Stránka je preto nastavená tak, že je zacielená iba pre publikum v SR a ČR. Tým si chceme ustrážiť výlučne slovenské a české publikum. Nebude sa tu spamovať fotografiami, videami či artiklami e-shopu v snahe strhávať každú chvíľu vašu pozornosť a naháňať tak počet fanúšikov. Ten je nepodstatný. Nová Facebook stránka bude predĺženou rukou depechemode.sk a nebude slúžiť na žiadne ďalšie aktivity. Jediným účelom bude informovať Vás o Depeche Mode tak, ako to robí samotný web.

Stránka bude prinášať iba jeden príspevok denne. V prípade aktuálnych informácií, samozrejme viackrát. Bežne to ale bude odporúčanie na niektorý z aktuálnych článkov, či z archívu webu. Nečakajte tam ani spamovanie oznamovaním, aký singel, či album v daný deň minulosti vyšiel apod..

Pridajte sa k ostatným fanúšikom a sledujte dianie na depechemode.sk aj na Facebooku.

Like & Share > facebook.com/depechemode.slovakia

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa