Life 2.0 (aktualizované)

Ako viete, nie všetky nahraté skladby pre "Memento Mori" sa na album nakoniec dostali. Martin sa sám zmienil, že tie ostatné by mohli nakoniec predsalen uzrieť svetlo sveta. Horúcim kandidátom je skladba "Life 2.0"

Martin sa o tom zmienil v nedávnom rozhovore s Jasonom Batemanom, Seanom Hayesom a Willom Arnettom, ktorí sú autormi podcastov SmartLess. Ten s Depeche Mode uverejnili aktuálne aj na Spotify. 

Kedy a v akom formáte by sa mohla skladba "Life 2.0" dostať k fanúšikom, to zatiaľ známe nie je. Mohlo by sa tak stať ku koncu tohto kalendárneho roka. Viac v rozhovore.

Update: Známy twitterový účet Ultra_depeche zverejnil informáciu, že 4 zostávajúce skladby z "Memento Mori" balíka, ktoré sa nedostali na album, budú vydané do konca tohto roka.

Forced To Mode (Live) / Košice, Bratislava, Žilina / Depeche Mode After Party

Názory Devotees (5)

BTW

 1    29. máj 2023 o 23:37

Mohli to vydať ako deluxe edícia ..


monocells

 2    30. máj 2023 o 12:48

Je mi to celkom sympatické a zaujímavé. Vydať výborný silný album, urobiť turné a potom po nejakom čase dať fanúšikom bonusy v podobe štyroch nových skladoeb.


cvengo

 3    31. máj 2023 o 09:15

To je konecne dobre interview, ktore nerobil nejaky neuvedomely novinar, ale v podstate fanusikovia. A do toho uvolnena atmosfera.

Dave zle vyhlaskoval Fad Gadget, Martin ho opravil a Dave hovori: No, Martin chodil do skoly, ja nie. grin


Gabriel

 4    31. máj 2023 o 14:50

To, ze skladby “snad” vyjdu do konca roka predsa povedal sam Martin v rozhovore pred par tyznami. Ten rozhovor, kde hovori o opozdeni vyroby vinylov.


d.stripped

 5    3. jún 2023 o 19:30

Tak to by bylo ultra super. Ještě by to mohli hodit jako nějaký EPčko, dát k tomu nějaký studio session skladby z MM, a radost by neznala mezí ...


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa