(Electro) Oldies Party na Rádiu b1 (IV.)

Opäť tu máme začiatok mesiaca a my vás pozývame na počúvanie ďalšieho vydania relácie (Electro) Oldies Party na Rádiu b1. Môžete sa tešiť na skladby, ktoré ste v rozhlasovom éteri ešte nepočuli, remixy, rarity, živé nahrávky. Okrem iného si vypočujete profil skupiny Wolfsheim doplnený exkluzívnym rozhovorom nahratým špeciálne pre túto reláciu. Avizovaným živým hosťom relácie (zatiaľ nepotvrdeným) bude spevák skupiny Last Days Of Jesus. Môžete sa tiež tešiť na mnoho ďalších skvostov elektronickej hudby, industrialu či EBM. Už najbližšiu sobotu (6.8.) od 22 hodiny v Rádiu b1. Reláciu pre vás zostavujú DJ Krto a Andy (DJ Diablo).

Wolfsheim & Krto
Svoje hudobné tipy nám počas relácie môžete zasielať na email: [email]krto@b1.sk[/email] Rádio b1 si môžete naladiť v Bratislave a okolí na FM 106,6 a na [url=http://www.b1.sk][b]www.b1.sk[/b][/url] prostredníctvom internetu. [url=http://www.depechemode.sk/forum/viewthread.php?tid=1073][b]Diskusia k relácii, fotografie z vysielnia a vaše hudobné želania[/b][/url]

Názory Devotees (1)

Krto

 1    3. august 2005 o 14:11

takze host uz je potvrdeny, cize ak su nejake otazky… .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíte mať zapnutý JavaScript)

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa