Koncertný film “Global Spirit Tour”

Tento článok bude priebežne dopĺňaný o nové informácie týkajúce sa vydania koncertného filmu "Global Spirit Tour".

6.1.2018 - na internete sa objavili prvé informácie o produkčnom tíme natáčajúcom dvojdňového finále Global Spirit Tour v berlínskom Waldbühne - www.crew-united.com

Stav:
Projekt s názvom "Depeche Mode - Global Spirit Tour (koncertný film)" bol redakčne schválený, ale aj naďalej pravidelne revidovaný, aktualizovaný a podporovaný prostredníctvom našich vydavateľov. Informujte nás o chýbajúcich, nepravdivých, alebo zastaraných údajoch.

Réžia: Anton Corbijn
Produkcia: Trigger Happy Productions GmbH

Tím
Stanovisko kameramanov
hlavný kameraman: Martijn van Broekhuizen
operátor kamery: Martin Schlecht
1. asistent kamery: Nelson Smith, Fabio Seyding
2. asistent kamery: Karina Genis, Wesley Salamone    
Technik digitálneho zobrazovania DIT: Daniel Goede
operátor prehrávania videa: Stefan Baltz (11x Mini LIVE feed), David Kizner Zamudio, Tobias Semmelmann

Stanovisko režisérov
režisér: Anton Corbijn
1. asistent rézie: Martin Kulhawy

Kamery a príslušenstvo: FGV Schmidle GmbH

Produkčné spoločnosti: Black Label Productions [uk/us], Trigger Happy Productions GmbH

Komentár depechemode.sk: Pravdepodobne záznam už v pozerateľnej podobe prechádza interným revíznym a schvaľovacím procesom a tak sa dá predpokladať, že sa ho zrejme dočkáme ešte pred letom.

Amatérsky záznam z druhej koncertnej noci filmára Ralfa Schmerberga pracujúceho pod hlavičkou Trigger Happy Productions GmbH.

Dave Gahan naživo v Berlíne, Waldbuhne 25.7.2018.

Dave Gahan naživo v Berlíne, Waldbuhne 25.7.2018.

9.1.2019

Vydanie koncertu bude obsahovať dokument s názvom "The Fans". Tí, ktorí na záverečnom koncerte boli, mali možnosť vidieť skupiny kameramanov v hľadisku snímajúcich vopred zvolených fanúšikov. Jedným z nich bol aj Dicken Schrader spoločne s jeho deťmi, tvoriaci kapelu DMK. V areáli štadióna (vo vrchnej časti hľadiska) ešte pred vpustením fanúšikov na koncert, natáčal filmový štáb za Corbijnovej účasti mini-vystúpenie Dickenovej kapely. Teraz, rovnaká stránka ako v prípade informácií vyššie - crew-united.com, priniesla detaily o dokumente venovanom fanúšikom. Režisérmi dokumentu sú John Merizalde a Pasqual Gutierrez.

Viac fotiek nájdete na FB profile DMK - facebook.com

Ak by vám meno Dicken Schrader nič nehovorilo, či jeho projekt DMK, určite ho poznáte skrz roztomilých videí coververzií DM.

Do datbázy v rámci projektu "The Fans" pribudlo ďalšie meno - Daniel Cassús. Danie je brazílsky fanúšik žijúci v Berlíne. Bol jedným z účastníkov projektu Depeche Mode Facebook Takeover.

15.1.2019

Vždy dobre informovaný zdroj ultra_depeche prináša informáciu, že Global Spirit Film & Fan Documentary príde v roku 2019 a Depeche Mode Book v 2020.

Názory Devotees (39)

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa