Alan unavený hudobným biznisom

Aktuálne vydanie švédskeho hudobného magazínu Zero prinieslo rozhovor s Douglasom McCarthym, ktorý v súčasnosti tvorí polovicu elektornického dua Fixmer/McCarthy. Douglas spomenul chystané vydanie druhého albumu ich projektu, o ktorého produkciu požiadali Alana Wildera. Boli však odmietnutí, nakoľko Alan je údajne unavený hudobným biznisom a rozhodol sa žiť mimo jeho vplyvu. zdroj: zeromagazine.nu

Názory Devotees (7)

Monghi

 1    17. máj 2005 o 20:06

... a este cosi, o com sa hovori uz niekolko mesiacov… Alan by udajne mohol zacat na niecom pracovat, udajne sa cosi chysta na koniec roka, ved jeho deti uz chodia do skoly… ale, to su len “kachny”, ktore boli a budu vzdy:)

Shine

 2    18. máj 2005 o 00:55

“to su len “kachny”, ktore boli a budu vzdy” - jo. A hlavne by to odporovalo tomu, čo je napísané v článku. “Alan je údajne unavený hudobným biznisom a rozhodol sa žiť mimo jeho vplyvu.” - aspoň, že je tam tá čarovná formulka ÚDAJNE.

Neviem si predstaviť, že by mr. Alan Charles Wilder už nič nevydal. To nám predsa nemôže urobiť.  :(

imi1

 3    18. máj 2005 o 03:32

neurobi to

chmelko

 4    18. máj 2005 o 08:13

Myslím, že max čo možme čakat, že vydá niečo pod hlavičkou Recoil, do produkovania iných projektov si myslim, že sa mu už nechce, viac krat to už povedal… :(

tomy

 5    18. máj 2005 o 09:10

Bez nejakej irónie či sarkazmu hovorím, že Alan navždy zavrel dvere do hudobnej komnaty a treba to brať úplne prirodzene. Nerobme si nejaké ilúzie, či sa to raz niekedy zmení. To je zbytočné, tak isto, ako čakať na Elviisa.

Substance242

 6    18. máj 2005 o 11:10

Zatial by sa dalo povedat, ze trpezlivo cakam. Neakceptujem vnutorne predstavu, ze to uz je vsetko… Aj ked bolo toho dost a bolo a je to super.

Mozno by zase niekde nedaleko Alana malo spadnut nejake lietadlo alebo tak cosi, ako tvorivy impulz? wink

Jozef

 7    18. máj 2005 o 16:55

Neverím, že Alan nemá chuť niečo tvoriť. Alebo sa možno mýlim. S tým alanovým oddychom na “dôchodku” od hudobného biznisu je to však ešte dosť skoro. Ale on sám sa tak rozhodol.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa