Refreshing Retro, krst "Slunce / To nejlepší" (P.Muk)
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
13. október 2007
MIESTO
Infiniti Music bar, Štefánikova 14, Bratislava
OD / DO
20:00 / —
VSTUPNÉ

O akcii

Krstný otec - Laco Lučenič, Petr Muk special live unplugged.

Jedna z naozajstných speváckych hviezd súčasnosti na česko-slovenskej hudobnej scéne Petr Muk je známy takmer 20 rokov. Za tento čas bol spevákom dnes už legendárnych zoskupení Oceán (1985 - 1992) a Shalom (1992 - 1996). Od roku 1997 je na sólovej dráhe. Na svojom konte má 4 radové albumy, jedno mini CD a DVD. Všetky tituly získali zlatú alebo platinovú platňu za predajnosť. Merítkom úspešnosti je isto aj niekoľko strieborných Slávikov. Hity Tančíš sama, Nežné dotyky, Loď ke hvezdám, či coververzie Stín katedrál, Bon soir, mademoiselle Paris pozná asi každý z nás. Jeho piesne každoročne patria k najhranejším z domácej produkcie.

Po desiatich rokoch na sólovej dráhe prišiel čas obzrieť sa späť a práve preto vychádza kompilácia "Slunce / To nejlepší". Album plné hitov, ktorých na albume bude celkovo 18.

Petr Muk príde svoju "best of-ku" pokrstiť už 13. októbra do INFINITI Music Baru (ex-Flameco) na Štefánikovu 14 aj s malým hudobným prekvapením. Krstným otcom bude Laco Lučenič. Začiatok akcie 20hod, predpokladaný čas krstu 22:00hod.

Počas celého večera sa budete môcť zabaviť na najväčších hitoch 80-tych rokov, či vidieť videoklipy na ktoré ste už možno zabudli. O Vašu dobrú zábavu sa budú počas celej noci starať DJ‘s Diablo a Krto

Petr Muk vyráža v októbri aj na svoje turné v rámci ktorého sa predstaví 2.11. v bratislavskom PKO na dvojkoncerte s nemeckou skupinou CAMOUFLAGE.

Plagát akcie: Refreshing Retro, krst  QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa