Official Depeche Mode Warm Up Party
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk)

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
7. september 2013
MIESTO
Nu Spirit club, Šafárikovo nám. 7., Bratislava
OD / DO
20:00 / 06:00
VSTUPNÉ
5 €

O akcii

Prvá septembrová sobota (7.9.) bude v Bratislave zahalená do čierneho. V Nu Spirit clube vypukne ďalšia Depeche mode party, ktorá je prvou warm up party k februárovému koncertu Depeche mode.

Hity, rarity, live nahrávky, videoprojekcia, ale hudobné vystúpenie Michael Szatmary project, ktorý ponúkne elektronickú hudbu naživo aj so speváčkou Brigitou a basgitaristom Samom Alexandrom. “Neexistuje kapela, ktorá by mala na moju tvorbu väčší vplyv ako Depeche Mode. Verím, že to bude skvelý čierny večer a noc“, dodáva novinár a hudobník Michael Szatmary.

Počas noci zaznejú v Nu spirit clube najväčšie hity DM, ale aj rôzne rarity, špeciálne remixy a live nahrávky. Špeciálna videoprojekcia ponúkne raritné videá a fotografie kapely, ktoré ste ešte nevideli, ale aj známe videoklipy a live záznamy z rôznych vystúpení. To najlepšie od kultovej britskej legendy ponúkne dvojica DJ-ov Diablo & Krto. O projekciu sa postará Gabriel z portálu depechemode.sk. Viac info o akcii na www.depechemode.sk a www.nuspirit.sk.

Plagát akcie: Official Depeche Mode Warm Up Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa