Koncert Forced To Mode + After Party
sa bude konať o

DJs: Škodis

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
13. máj 2023
MIESTO
Smer Klub 77 - Music Club, Romualda Zaymusa 72/8, Žilina
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ
21 €

O akcii

13.5.2023 privíta žilinský hudobný klub Smer klub 77 najlepší tribute projekt skupiny Depeche Mode, nemeckú hudobnú formáciu Forced to Mode [forcedtomode.de].

F2M je považovaná za "najlepšiu svetovú cover kapelu Depeche Mode,, ktorej vystúpenie  bolo s nadšením prijaté v 13 krajinách po celej Európe. F2M je projekt ktorý v roku 2011 odštartovala nemecká kapela Forced Movement ako poctu kultovej skupine Depeche Mode.

Originálne hlasy, perfekcionizmus, pozornosť k zvukovým detailom a živé, energetické vystúpenia, ktoré sú kópiou DM, robia  ich show jedinečnou a nezabudnuteľnou!  To potvrdzujú reakcie publika na vypredaných koncertoch.

Repertoár troch hudobníkov z Berlína teraz zahŕňa vyše 100 piesní Depeche Mode zo všetkých desaťročí legendárnych angličanov. Žilinský koncert bude tak prierezom ich doterajšej tvorby.

Potom je čas obliecť sa do čierneho a vydať sa na hudobnú cestu časom, ktorá sa pre mnohých začala v 80. rokoch - a získať zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete a ktorý MUSÍTE zažiť!

After Party: DJ Škodis

Vidíme sa v čiernom....

Vstupenky: tootoot.fm

Klub: www.smer77.sk

FORCED TO MODE sú: Matthias Kahra (gitara), Thomas Schernikau (klávesy) a Christian Schottstädt (spev)

Plagát akcie: Koncert Forced To Mode + After Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa