Indietronica
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
6. jún 2014
MIESTO
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
OD / DO
21:00 / 04:00
VSTUPNÉ
4 €

O akcii

Výlet do minulosti s nadčasovou hudbou a Lacom Lučeničom

Prvý júnový piatok bude večer v KC Dunaj venovaný elektronickej hudbe od jej počiatkov až po súčasnosť. V piatok 6. júna odohrajú svoje sety Laco Lučenič a Diablo & Krto.

Indietronica je hudobný žáner kombinujúci indie, elektroniku a pop. Crystal Castles, Empire of the sun, M83, MGMT, IAMX, Foster the people, Chvrches, Rőyksopp, Robyn, Tegan and Sara,... To je len zlomok hudby, ktorá počas tejto noci odznie. Priestor dostane aj scéna z rokov 80-tych a 90-tych. V úlohe DJ-a bude špeciálnym hosťom tejto noci jeden z najzásadnejších hudobníkov tejto éry na Slovensku, hudobný producent, skladateľ a multiinštrumentalista Laco Lučenič, ktorý bol jedným z prvých priekopníkov elektronickej hudby u nás. Laco Lučenič odohrá počas noci dva hudobné sety v ktorých bude kombinovať známe hity s menej známymi remixami. Ako dodáva: „Bude to výlet do minulosti, ale s nadčasovou hudbou.“ V jeho setoch priestor dostanú aj Pulp, Blur, Depeche Mode, ale aj temnejšie veci od PJ Harvey či Air. Okrem „Double L“ svoje sety odohrajú aj Diablo & Krto, ktorí ponúknu aktuálnejšie skladby s výberom najlepších trackov z dávnejšej aj nedávnej minulosti. 

Laco Lučenič (DJ set)

je jeden z najzásadnejších slovenských hudobníkov, ktorý bol jedným z prvých priekopníkov elektronickej hudby u nás. Večer odohrá dva sety, v ktorých bude kombinovať známe hity s menej známymi remixami. „Bude to výlet do minulosti, ale s nadčasovou hudbou,“ odkazuje Lučenič, ktorý je tiež známy ako skladateľ, producent a multiinštrumentalista. Tešiť sa môžeme na pecky Pulp, Blur, ale aj temnejšie veci od PJ Harvey či Air.

Diablo & Krto

je ostrieľaná dvojica Depeche Mode positive DJov, ktorí ponúknu aktuálnejšie skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny.

Plagát akcie: Indietronica QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa