Dvojkoncert OCEÁN a MINE feat.Marcus Meyn
sa bude konať o
 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
24. február 2018
MIESTO
Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3
OD / DO
20:00 / 00:00
VSTUPNÉ
650 Kč

O akcii

ZMĚNA TERMÍNU - Původní termín. 15/4/2017             Nový termín: 24.2.2018 Palác Akropolis


Zakúpené lístky zostávajú v platnosti! alebo lístky môžete vrátiť v ticketpro do 30.5.2017. 


Do Prahy prichádza CAMOUFLAGE s jej novým projektom M.I.N.E! Už 24.2.2018 sa predstavia na jedinečnom dvojkoncerte so skupinou OCEÁN.

M.I.N.E  feat. Marcus Meyn (CAMOUFLAGE)

Po 15-tich rokoch koncertovania s kapelou Camouflage po celom svete, sa Jochen Schmalbach, Marcus Meyn a Volker Hinkel sa?? rozhodli že nastal pre nich čas vytvoriť vlastný projekt.

Nechceli nastaviť žiadne hranice pri tvorbe hudby, projekt by mal podporovať všetko čo každý z nich do teraz vytvoril. Takže budete mať zmes minulosti, prítomnosti a budúcnosti, elektronická hudba sa stretne s oasis, minimalizmus mixnutý epickými pesničkami, Kraftwerk v kombinácii s Sex Pistols.

Výsledkom je mix dark elektroniky spolu s gitarou, elektro wave, goth, pop a punk.

Aký je význam názvu M.I.N.E.? Názov je odvodený s mena speváka Marcusa Meyna ale tiež zjednotil hudobné trio geniálnych hudobníkov aby mohli začať svoje hudobné dobrodružstvo.
M.I.N.E tento rok pripravuje svoj debutový album vo februári vydala kapela svoje prvé EPčko. Česko a Slovensko majú chalani veľmi radi a preto sa rozhodli zorganizovať koncerty v Bratislave a Prahe. Máte sa na čo tešiť koncerty budú veľmi živé a nabité energiou: nebudú chýbať ani osvedčené hity od Camouflage ale vo verziách aké určite nepoznáte.

OCEÁN

Skupina Oceán vznikla v roku 1985 a jej pôvodnú zostavu tvorili Petr Muk (spev), Petr Kučera (klávesy), Jan Vozáry (bicie) a Zdeněk Pavelec (gitara), ktorý v roku 1987 kapelu opustil. V tom istom roku sa k formácii pridal Dušan Vozáry (klávesy). Skupina v roku 1993 ukončila činnosť a v roku 2011 sa vrátila na scénu.
Novinka Ve smíru je prvým štúdiovým albumom skupiny Oceán po takmer 25 rokoch a zároveň prvým so speváčkou Jitkou Charvátovou, ktorá sa k formácii pridala v roku 2011. Predtým mala kapela takmer dve dekády pauzu, pôvodným spevákom bol zosnulý Petr Muk. "Celý proces tvorby bol veľmi spontánny, ja som si odbehla od mojej ročnej dcérky, polovicu skúšok sme sa rozprávali a potom sme niečo urobili, a bolo to dobré. Mali sme slzy v očiach. Veci sa diali skrze nás, ale aj okolo nás. Prepojenie s producentom, ktorému sme prenechali zvukovú víziu albumu, bolo skvelé. Celé obdobie tvorby a nahrávania bolo magické," prezradila 41-ročná interpretka, ktorá predtým pôsobila v skupinách Fiction alebo Skyline.

Formácia sa v súčasnej zostave, ktorú tvoria Charvátová, Kučera, Hons a Vozáry, predstaví 24.2. v Praze Rock Café spolu s Marcusom Meyn a skupinou M.I.N.E.

Predpredaj vstupeniek

www.ticketpro.cz


Exkluzivní ceny vstupenek jsou pro vás připraveny v DMshopu.

OCEÁN

M.I.N.E

Plagát akcie: Dvojkoncert OCEÁN a MINE feat.Marcus Meyn QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa