Depeche mode Party - Tatry vol. 4
sa bude konať o
 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
15. máj 2020
MIESTO
Horský Hotel, POPRADSKÉ PLESO, Vysoké Tatry
OD / DO
12:00 / —
VSTUPNÉ

O akcii

Už štvrtá najvyššie položená Depeche Mode Party (minimálne) v Československu! Chcete zažiť neopakovateľné dobrodružstvo? Predstavte si nádhernú tatranskú prírodu, partiu ľudí naladených na rovnakú DM-vlnovú dĺžku a hlavne trojdňovú nonstop party. Ak ste na takéto dobrodružstvo pripravení, tak sa určite stretneme 15. – 17. 05 2020 v Horskom Hoteli Popradské pleso na štvrtej edícii DEPECHE MODE PARTY vo Vysokých Tatrách!

O zábavu sa postarajú:

DEPECHE MODE REVIVAL (Ústí nad Labem)

MONTE ROSA

JAN VENAS ml.

DJ ŠKODIS

*************************************

stupenky: V cene vstupenky je ubytovanie od piatku do nedele v Horskom Hoteli Popradské pleso, vstup na koncerty, party a iné spoločenské aktivity, hotelová sauna a kaďa (nezabudnite si teda zobrať plavky).
Cena vstupenky: 60 Eur na osobu Vstupenku získate zaplatením vyššie uvedenej sumy na číslo účtu: 0302433020 / 0900 IBAN: SK8009000000000302433020 BIC: GIBASKBX
Názov účtu: Škrinár Rastislav do poznámky napíšete: DM Tatry a Vaše meno.

Ak budete platiť za viac ľudí, do poznámky napíšte aj ich mená. Ubytovanie: Každý, kto zaplatí vstupenku na uvedený účet, si môže registrovať ubytovanie na mailovej adrese: rockscape.mirka@gmail.com Pre registráciu uveďte Vaše meno. Ak chcete byť s niekým konkrétnym na izbe, uveďte to do mailu, alebo pošlite spoločnú rezerváciu. Hotel bude pre Vás pripravený od piatkového rána.

Strava a pitný režim: Hotel má vlastnú reštauráciu a bar s veľmi širokým sortimentom jedál (od raňajok po večerné obžerstvo) a nápojov (od čaju po Hennessy). Nosiť si vlastné jedlo a pitie je preto úplne zbytočné!. Ceny sú viac než priaznivé a ani v najmenšom nepripomínajú ceny v okolitých tatranských strediskách.

Doprava: Autom sa dostanete na železničnú stanicu Popradské Pleso, kde je veľké zberné parkovisko a odtiaľ hotelovou dopravou alebo pešo (zdatnejší a dobrodružné povahy). Hotel je od stanice vzdialený cca hodinu vychádzkovým tempom a vedie k nemu asfaltová cesta cez krásny tatranský les. Hotelová doprava funguje ráno do 9-00 a potom po 17.00 hotelovým autom zo železničnej stanice Popradské Pleso na Hotel Popradské Pleso.

Z parkoviska pri železničnej stanici Popradské pleso zavoláte na recepciu hotela (tel. 0910 948 160, alebo 0908 761 403), odkiaľ po Vás pošlú auto. Snažte sa čo najviac využiť kapacitu hotelového auta. Ak Vás bude málo počkajte pár minút, či niekto ešte nepríde a nepôjde s Vami hore.

Plagát akcie: Depeche mode Party - Tatry vol. 4 QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa