Depeche Mode Black Angels Party
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
13. október 2012
MIESTO
Nu Spirit Club, Šafárikovo námestie 7, Bratislava
OD / DO
20:00 / 05:00
VSTUPNÉ

O akcii

V sobotu 13. októbra sa Bratislava opäť zahalí do čierneho. Nekonečné čakanie na nový album a predbežné potvrdenie budúcoročného termínu bratislavského koncertu Depeche Mode (25. máj) si skrátime poriadnou čiernou oslavou... Hity, rarity, live nahrávky, videoprojekcia, ale aj skutočne exkluzívny hudobný hosť, ktorý nenechá nikoho na pochybách, že bude na tom najsprávnejšom mieste.

Jedna z najlepších slovenských kapiel sa predstaví so špeciálnym live setom pripraveným výlučne pre túto akciu. L A V A G A N C E zahrajú piesne Depeche Mode! „Je to zaujímavý nápad, veľmi sa nám páčil, ešte aby sme to stihli dobre naskúšať. Stále nevieme, ktoré z množstva skladieb si vyberieme, je ich veľa, ktoré by sme chceli, každý z nás má svoje obľúbené“, prezradili členovia skupiny Lavagance.

Depeche Mode aktuálne nahrávajú svoj v poradí štrnásty štúdiový album, ktorého vydanie je naplánované na budúcoročnú jar. Čakanie si fanúšikovia môžu spríjemniť na poriadnej depešáckej párty už v sobotu 5. mája v bratislavskom Nu Spirit Clube. Počas „black celebration“ zaznejú najväčšie hity, ale aj rôzne rarity, špeciálne remixy a live nahrávky. Projekcia ponúkne raritné videá, ktoré ste ešte nevideli, ale aj známe videoklipy a live záznamy z rôznych vystúpení. Viac info na www.depechemode.sk a www.nuspirit.sk.  

Nájdete nás na facebooku
Depeche Mode Slovakia Parties @ Facebook

Plagát akcie: Depeche Mode Black Angels Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa