Depeche Mode Party & Dominatrix DJ Set
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
19. marec 2016
MIESTO
KC Dunaj~, Nedbalova 3, Bratislava
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ
6 €

O akcii

Hudobný večer venovaný temnej legende! Vychutnajte si s nami hudbu Depeche Mode v rôznych podobách. O zaujímavé remixy a mash-upy sa postará nemecký DJ Dominatrix a o tú správnu atmosféru sa postará trojica DJov Diablo & Krto & Gabriel.

Dominatrix (DE)
je producent, "remixér" a DJ Andy Motke z Nemecka, ktorý patrí medzi špičku v remixovaní skladieb kultových Depeche Mode. Medzi fanúšikmi DM sú jeho remixy považované za tie najvydarenejšie. Dominatrix vystupuje na rôznych parties venovaných DM po celom svete. V Bratislave ponúkne dvojhodinový set zostavený z remixov DM, ale aj iných hitov z éry 80. rokov a mash-upov, ktoré vytvoril.

Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk)
je trojica ostrieľaných DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií.

Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Diablo a Gabriel a tiež hosť večera Dominatrix so špeciálnym a jedinečným prevedením hitov Depeche Mode, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Krto. Na začiatku akcie sa bude premietať projekcia raritného koncertu.

Plagát akcie: Depeche Mode Party & Dominatrix DJ Set QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa