Depeche Mode Party & Babylonia (ITA) live
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto & Gabriel

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
21. máj 2016
MIESTO
KC Dunaj~, Nedbalova 3, Bratislava
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ
6 €

O akcii

Vstúpte do nášho nočného babylónu, v ktorom sa na parkete budú miešať electropop, synthpop, synthrock aj indiepop.

Na našom stage-i privítame taliansku Babyloniu a za DJským pultom nebudú určite chýbať Diablo & Krto & Gabriel. Nechajte sa viesť temnou hviezdou Depeche Mode, ktorá vás prevedie do ďalšieho rána.

Babylonia (ITA)
vznikla ako hudobné duo z Milána, ktoré vo svojej hudbe spája electropop, synthrock a indiepop. Spevák Massimo Giunta a klávesák Robbie Rox založili projekt pred trinástimi rokmi a od ich debutového albumu Later Tonight (2006) koncertovali nielen doma, ale aj v zahraničí. Pred šiestimi rokmi vydali druhý album Motel la solitude, ktorý bodoval v talianskych rádiách aj hudobných televíziach. V roku 2011 prešla Babylonia ťažkým obdobím, keď Robbie Rox zomrel, ale Massimo sa rozhodol pokračovať ďalej. Ako poctu Robbiemu vydal limitovanú edíciu vinylu The Ethereal collection. Potom nasledoval tretí album Tales of loving hearts, vlani v októbri vyšiel ďalší s názvom Multidimensional

Diablo & Krto & Gabriel (depechemode.sk)
je trojica ostrieľaných DJov, ktorá ponúkne to najlepšie od britskej legendy. Večer nám ponúkne aj špeciálnu videoprojekciu zloženú zo známych klipov, raritných videí či fotografií. Main stage bude patriť Depeche Mode hudbe, o ktorú sa postará Diablo a Gabriel, na bare nás čaká zase 80s new wave/indie/electro, ktorú bude hrať Krto.

Na začiatku akcie sa bude premietať projekcia raritného koncertu. 21. 5. (sobota) Štart: 20:00 hod.

Plagát akcie: Depeche Mode Party & Babylonia (ITA) live QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa