Depeche Mode Dangerous Party
sa bude konať o

DJs: DJ Density, VJ Gabriel, DJ Rado Mešša, DJ ING

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
26. december 2014
MIESTO
Wave Club & Filmcafe, Hlavná 121, Prešov
OD / DO
20:00 / 04:00
VSTUPNÉ

O akcii

26. december je v Prešove už niekoľko rokov synonymom pre masívne stretnutie fanúšikov skupiny Depeche Mode, ale aj všetkých ostatných, ktorí majú radi hudbu DM, 80' a 90' rokov. Aj tohto roku sme pre Vás všetkých pripravili skvelý program a paralelné DJ produkcie v podnikoch WAVE CLUB a FILMCAFE.

Aj tentokrát budeme teda dúfať vo Vašu hojnú účasť a skvelý zážitok. O ten sa postará trojica vystupujúcich: Mišo Matejčík, Barbora Drahovská a Dano Špiner, ktorí v skladbách Depeche Mode naživo spoja harfu, spev a klavír, no a po nich to roztočí naša domáca skupina STOPA so špeciálnym exkluzívnym DM ROCK REVIVAL programom.

Dobré veci netreba meniť ale predsa tu budeme mať aj niečo navyše. WAVE Club totiž už onedlho sprístupní rozšírené priestory v podkrovnej časti. Preto aj komfort všetkých návštevníkov party bude vyšší, než doteraz.

DJ's podľa osvedčených tradícií: vo Wave Clube DJ DENSITY a hudba DM+elektronika, vo Film Cafe DJ RADO MEŠŠA a DJ ING s 80' s 90' rokmi. Tento rok nás doplnní VJ Gabriel, krorý sa postará o videoprojekciu.

Plagát akcie: Depeche Mode Dangerous Party QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa