Depeche Mode Christmas Black Celebration
sa bude konať o

DJs: Diablo & Krto

 Pozvánka na Facebooku
DÁTUM
6. december 2013
MIESTO
Nu Spirit club, Štúrova 3, Bratislava
OD / DO
20:00 / 06:00
VSTUPNÉ

O akcii

Vianočná DEPECHE MODE párty s koncertom skupiny OCEÁN a krstom nového singlu „Doufám“

Prvý decembrový piatok (6.12.) sa Bratislava opäť zahalí do čierneho. V Nu Spirit clube na Štúrovej 3 vypukne posledná tohtoročná Depeche Mode party. Ako špeciálny hosť na akcii vystúpi česká skupina OCEÁN.

Počas noci zaznejú najväčšie hity, ale aj rarity, b-strany singlov, live nahrávky a videoprojekcia hudby Depeche Mode, ale povestnou čerešničkou bude bez pochýb koncert kultovej českobudejovickej skupiny OCEÁN, ktorá na akcii pokrstí aj svoj nový singel Doufám. Repertoár koncertu však bude zostavený hlavne zo starých, osvedčených hitov v nových úpravách ako pocta nezabudnuteľnému Petrovi Mukovi. Kapela vystúpi v zložení Petr Kučera, Jan Vozáry, Dušan Vozáry a Jitka Charvátová.

Špeciálna videoprojekcia ponúkne raritné videá a fotografie kapely, ktoré ste ešte nevideli, ale aj známe videoklipy a live záznamy z rôznych vystúpení. To najlepšie od kultovej britskej legendy ponúkne osvedčená dvojica DJ-ov Diablo & Krto.

Vstupenky sú k dispozícii na www.predpredaj.sk, v Nu Spirit bare na Medenej a k dispozícii budú aj v deň akcie priamo v Nu Spirit clube. Cena vstupenky je 8 € v predpredaji a 10 € na mieste.

Plagát akcie: Depeche Mode Christmas Black Celebration QR kód

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa