Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 > 
3 z 4
TV Seriály
Pridané: 30. október 2008 o 05:30 PM   [ # 31 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30
geronimo - 29 október 2008 10:36 PM

@ZERO:
Si píš, že Fishburne bude rozdávať rozumy! LOL ...Je to presne taký typ herca a tieto roly mu sedia dokonale…

No Petersen ako Grissom sice rozdaval rozumy, ale podla mna take primerane. Rozdaval vedomosti skor ako nejake frazy. Fishburne mi skor ale pripada na dalsieho Horatia a veru druhe CSI: Miami nepotrebujem. Aspon ja som stale za to, ze ked CSI clovek pozera trochu pozornejsie, moze sa aj trochu naucit. No uvidime.
Co som ale cital, alebo lepsie povedane, co si pamatam, tak Petersen by sa mal v seriali aj tak niekedy este objavit. smile

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 30. október 2008 o 06:22 PM   [ # 32 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Ja sice nie som nejaky TV maniak, ale zatial si v mojom digi-archive nasli miesto iba kompletne serie Alias, Frasier a IT Crowd. Jedneho casu som zacat stahovat That 70’s Show ale nemal som na to nervy (teda na stahovanie :D ). Ako pozeram na devotoma, som rad ze som neprepadol Lost a Prison Break, pretoze tie serialy smeruju iba k dalsej serii a nie k nejakemu vyvrcholeniu.

 
 
Pridané: 30. november 2008 o 07:12 PM   [ # 33 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  235
Registrovaný  2008-10-06

Nemám rád seriály. Maximum 2 díly.hahahaha

 Signatúra 

když nejde o život, tak jide o hovno!!

 
 
Pridané: 22. december 2008 o 04:44 PM   [ # 34 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

IT Crowd Season 3 - najskor obavy, ze to bude slabe, ale pri 4. casti konstatujem…. pecka!
Heroes Season 3 - dokonala predstavivost scenaristu… uz sa tesim na 4 seriu…

 
 
Pridané: 22. december 2008 o 05:56 PM   [ # 35 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

@Monghi: najviac sa mi pacila hlaska o tom, ze co tak Jen nahovorit, ze v kazdom Apple je jablko :D Inak sa tesim vzdy v sobotu rano na novy diel.

 
 
Pridané: 23. december 2008 o 12:22 PM   [ # 36 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

jj, IT crowd sa pochlapili

neviem sa dockat konca Prison, uz je z toho telenovela ale neda mi to prestat pozerat v 4. serii :(

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 23. december 2008 o 03:25 PM   [ # 37 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17
Gabriel - 22 december 2008 04:56 PM

@Monghi: najviac sa mi pacila hlaska o tom, ze co tak Jen nahovorit, ze v kazdom Apple je jablko :D Inak sa tesim vzdy v sobotu rano na novy diel.

tak tak… 4 cast 3.serie o internete v krabici… to bola vazna supa! A ten zmagoreny sef spolocnost… no comment :D ... aj ked… su jeho fotrom v prvej serii bola vacsia psina smile

 
 
Pridané: 25. január 2009 o 12:50 AM   [ # 38 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  69
Registrovaný  2006-07-14

Ked zacali davat Prison Break na JOJke, tak ma to neuputalo..asi to bude tym, ze som este chodila do prace a niektore casti mi unikli. Nedavno ma kamaratka nahovorila, tak som stiahla vsetky 4. serie (4 neuplnu wink ) a uplne ma to dostalo. jooooj…Uz nech je april..jednak bude blizsie ku koncertu DM smile a jednak bude pokracovat 4. seria PB grin

 
 
Pridané: 26. február 2009 o 09:53 PM   [ # 39 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

CSI (Las Vegas) - TV JOJ - koniec 8. serie.
Ja som to tusil, ze serif je svina :grin:
Ale prejdem k serii ako celku. Bohuzial, nasli sa aj casti, ked sa tvorcovia museli znizit k pouzitiu absurdnych a netypickych prvkov… tzv. “show jumped the shark” (vid. Wiki), ale beriem to ako spestrenie.. Ved po tych 9 rokoch sa musime aj trochu odreagovat. Epizoda “Two and a Half Deaths” rezirovana autormi serialu Two and a Half Men ma prijemne prekvapila smile Epizoda “The Chick Chop Flick Shop” s prvkami hororu (sice len tak na okraj, ale predsa) v zatemnenej miestnosti… CSI ide dalej a po 9 rokoch ma stale co priniest.. sice to uz nie je take carovne ako v prvej serii (ale to sa samozrejme neda udrzat po 8 seriach).

Tesim sa na 9. seriu, ktoru ma JOJka pripravenu hned na dalsiu stredu (pripominam, ze samotna 9. seria je este len teraz vysielana v USA smile takze ideme s dobou)

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 28. február 2009 o 05:53 PM   [ # 40 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

v USA zacala dalsia serialova “hlupost” s nazvom “Doll House”, ale ta hlavna hrdinka… no, dal by som si povedat :D

 
 
Pridané: 01. marec 2009 o 09:06 PM   [ # 41 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

Vrelo odporúčam seriál Californication, v ktorom exceluje David Duchovny.

 
 
Pridané: 15. marec 2009 o 11:11 AM   [ # 42 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  19
Registrovaný  2009-02-22

Heroes are my heroes at the moment.
Nepredvidatelnost is the key.
Jednotka dvojka vyhravaju nad trojkou a stvorka excites me nevertheless

 Signatúra 

“In theory there is a possibility of perfect happiness: To believe in the indestructible element within one, and not to strive towards it.”

 
 
Pridané: 30. marec 2009 o 05:10 PM   [ # 43 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  136
Registrovaný  2006-01-28

vrelo odporúčam animovaný seriál Futurama
tvorcom seriálu je Matt Groening, ktorý spáchal aj Simpsonovcov

 Signatúra 

I can’t understand
What makes a man
Hate another man
Help me understand

 
 
Pridané: 30. august 2009 o 10:35 PM   [ # 44 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Tento týždeň v stredu o 21.00 hod na STV 1 začal 10 - dielny vojnový seriál s názvom Bratstvo neohrozených. Producentmi sú Tom Hanks a Steven Spielberg.

Tento seriál som videla pred pár rokmi a bola som z neho unesená.
Dej sa odohráva počas druhej svetovej vojny a hlavnými hrdinami je veliteľ roty a jeho vojaci, ktorým velí. Film je popretkávaný výpoveďami tých, ktorí prežili a ktorí sú stvárnení vo filme.
Napriek tomu, že jednotlivé časti ukazujú krutosť a nezmyselnosť vojny, je plný silných okamihov - priateľstvo, oddanosť, ochota…...a zároveň je i tak trochu hodinou dejepisu - vylodenie v Normandii, ..........príchod šokovaných amerických vojakov ku koncentráku…..prepad Hitlerovho “hniezda” a pod.

Odporúčam tým, ktorí si radi pozrú film s motívom, ktorí napísal sám život.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 15. november 2009 o 03:52 PM   [ # 45 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  75
Registrovaný  2009-04-10

stari dobri Dempsey and Makepeace-ova, to je prosto klasika, co nikdy nesklame :yes:
uz od detstva som “zrala” dempsey-ho, ktory s “nasim” dave-akom maju dost podobne oci a nos, a ako tak pozeram… tusim aj styl wink

z tych novsich ma zaujal serial Nip/Tuck, bezalo to svojho casu na Nove pod nazvom Plasticka chirurgie s.r.o., bolo to tak spravne ujete grin

Obrázkové prílohy
dave.jpgdempsey.jpg
 
 
   
 < 1 2 3 4 > 
3 z 4