Diskusné fórum

< 1 2 3 4 > 
3 z 4
Depeche Mode - Delta Machine
Pridané: 28. január 2013 o 03:43 PM   [ # 31 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  984
Registrovaný  2005-08-09
Liba - 28 január 2013 02:20 PM

to tomassi: tiež ma to napadlo…zlepence zo starých úspešných rokov. K názvu n.albumu - čo tým chcel vlastne básnik povedať? Myslím, že DM ako kapela je v koncoch, trápia sa a tápajú v minulosti. Tieto ťahanice okolo ich nového albumu sú len umelým zvyšovaním napätia a nadobúdaním falošného dojmu, že nové dielo bude superalbum, čo napokon spľasne ako bublina…nič sa však nedeje, koncerty sú polroka dopredu vypredané, tak čo? Fanúšik predsa aj tak príde, nech je n. album aká chce s…a, staré hity to istia. Nový album sa mal skôr volať Money machine, je to výstižnejšie, lebo čo sa deje s DM, už nie je o fanúšikoch, už nie je o kvalite, už nie je o hudbe…tak ako ma sklamala táto skupina min. rok, ma už dlho nič nesklamalo, brala som ich dovtedy ako moju určitú istotu, určitý záchytný bod…je to preč...

LOL

Pridané: 28. január 2013 o 03:59 PM   [ # 32 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  87
Registrovaný  2011-12-07

Liba: Škoda, že tě DM už neinspirují jako dřív, ale život není jen o DM… DM jsou hudebníci, jejich práce je skládat a vydávat písničky, většinu rozruchu okolo působí (někdy až víc než přehnaně) sami fanoušci. Skupina nikomu svá alba ani vstupenky na koncerty nenutí.

Určitě existuje spousta jiných skupin, které tě zaujmou svou současnou tvorbou… zapátrej po nich, od DM si pusť staré desky a nekaž si zbytečně požitek z hudby smile

Pridané: 29. január 2013 o 10:45 AM   [ # 33 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  4
Registrovaný  2012-10-28

Toto je velmi zaujimave k nazvu albumu:
Delta Machine.
Δ = Delta in the Greek alphabet It’s not about “delta blues” coming from a machine. It’s about a ‘brain state,’ a frequency ... DELTA waves ... which are the deepest brain wave in sleep. Martin said he wanted people to “feel good” from the new album, didn’t he? Delta waves are woven throughout music today, especially in sound HEALING ... in the deeper hz they bring euphoria. Just Google ‘delta waves,’ ‘altered state of consciousness delta brain.’ You’ll catch on to why the new DM album is titled DELTA Machine. It’s about making people feel good, and it’s easily sampled.

Pridané: 29. január 2013 o 10:52 AM   [ # 34 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  984
Registrovaný  2005-08-09
sibeling - 29 január 2013 09:45 AM

Toto je velmi zaujimave k nazvu albumu:
Delta Machine.
Δ = Delta in the Greek alphabet It’s not about “delta blues” coming from a machine. It’s about a ‘brain state,’ a frequency ... DELTA waves ... which are the deepest brain wave in sleep. Martin said he wanted people to “feel good” from the new album, didn’t he? Delta waves are woven throughout music today, especially in sound HEALING ... in the deeper hz they bring euphoria. Just Google ‘delta waves,’ ‘altered state of consciousness delta brain.’ You’ll catch on to why the new DM album is titled DELTA Machine. It’s about making people feel good, and it’s easily sampled.

\Zajímavé...

Pridané: 29. január 2013 o 06:52 PM   [ # 35 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  608
Registrovaný  2004-10-14

Mám doma roky jedno relaxační cédéčko od Petra Piňose - Vnímání v hladině DELTA, ale málokrát jsem se dožila jeho konce smile Krásně se u toho usíná, ale album DM si představuju jinak. Těžko si představit, že by mi smyslný hlas Davea navodil hluboký meditační stav smile
Ale nebudu dělat ukvapené závěry. Ještě jsme neslyšeli ani první singl, natož desku a už se tu mluví o zklamání.

Pridané: 29. január 2013 o 10:25 PM   [ # 36 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  369
Registrovaný  2008-01-19

Jasné že sa teším na celý album ale veľmi som zvedavá na piesne naspievané Martinom.  Pomalé Martinove piesne ma jednoducho vždy dostanú smile

Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

Pridané: 30. január 2013 o 08:36 PM   [ # 37 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  637
Registrovaný  2004-04-23

Dal som to aj na Titulku ale hodi sa to aj sem: (len som to prelozil z polstiny)

1 - Welcome To My World: pokracovanie WIMA - velmi dynamicka skladba s bohatymi aranzmanmi a expresivnym spevom Davea
2 - Angel: to uz pozname wink
3 - Heaven: melodicka a rytmicka skladba, aj ked lyricka, urcite si ju oblubite aj ked nie na prve pocutie
4 - Secret To The End: expresivny kusok so silnym rytmom
5 - My Little Universe: skladba s rozvinutymi melodiami a so spolocnymi vokalmi Martina a Davea
6 - Slow: skladba v style kuskov so spolocnej spoluprace Davea a SS
7 - Broken: silny a zmyselny kusok s hlbokym textom od Martina
8 - The Child Inside: lyricko-elektroakusticka balada s Martinovym vokalom
9 - Soft Touch / Raw Nerve: dynamicka instrumentalka
10 - Should Be Higher: pokracovatel Higher Love - strhujuca skladba s rytmom a melodiou + presvedcivy text skladby
11 - Alone: pateticka balada s hlavnym Martinovym vokalom + vynikajuce choraly Martina a Davea
12 - Soothe My Soul - instrumentalka znejuca ako intro resp. outro
13 - Goodbye: lyricko-elektroakusticka balada naspievana Daveom

Signatúra 

electrowired / Collection

Pridané: 31. január 2013 o 01:11 AM   [ # 38 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  10
Registrovaný  2005-08-01

Kolko nestastia a zatrpknutosti tu je citit a to sa tu hodnoti album, ktory z Vas este nikto nepocul…uz z toho zostanem nestastny asi aj ja :o(
Tomyho pocity a prianie s pred par mesiacov na temu noveho albumu, dost vystihuju aj moje tuzby… btw. SOTU urcite nie je pruser, jedine, ze by bol pruser to, ze sa mi stale ten album paci ale to je uz otazka vkusu… Myslite si niekto, ze DM od Exciteru zneju gycovo??? Ja nie!!!

Signatúra 

Aj tak je všetko inak…

Pridané: 31. január 2013 o 04:38 PM   [ # 39 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  369
Registrovaný  2008-01-19

nie nie, verím že tých pozitívne mysliacich fans je nás tu viac. Už sa neviem dočkať ďalších piesní. Chlapci tvoria, vydávajú singel, za chvíľu bude album, potom koncert - super smile

Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

Pridané: 01. február 2013 o 01:05 AM   [ # 40 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  27
Registrovaný  2009-10-22

ukážka z nového singla HEAVEN CDBong44
HEAVEN

http://soundcloud.com/search?q=depeche mode - heaven#play 

ALL THAT’S MINE

http://soundcloud.com/search?q=depeche mode - all that's#play 
[ Príspevok bol upravovaný: 01 február 2013 01:18 AM vykonal mr.kervic ]

Pridané: 01. február 2013 o 04:21 PM   [ # 41 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  3
Registrovaný  2009-12-01

co k tomu dodat su dokonaly a vsetko im vychadza su super ako vsetky ich albumy tesim sa na koncerty

Pridané: 09. marec 2013 o 08:37 AM   [ # 42 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  1
Registrovaný  2013-03-09

:iloveyoudm:
Prosím Vás neviete mi povedať či bude po koncerte v Ba nejaka párty. Ak áno ako sa tam dostanem a kde bude.
A či bude aj s členmi skupiny.  Ďakujem

Pridané: 28. apríl 2013 o 11:32 PM   [ # 43 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  237
Registrovaný  2004-02-05

Bezplatny stream s niekolkymi promo mixami k novemu singlu Soothe My Soul:
http://djmixclub.pl/moretxt.php?pid=5082

Pridané: 06. máj 2013 o 09:24 PM   [ # 44 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  50
Registrovaný  2009-04-23

...musím napísať, aj keď som si hovorila, že kašlem na to…Delta Machine počúvam stále dookola, no a po takom asi desiatom počutí v slúchadlách na plné pecky ( tuším už ani normálne nepočujem ) musím povedať, že teda sú tam veľmi dobré vychytávky, taká Soothe my soul ma totálne dostala, aj textovo…potom asi Heaven, Angel, Alone - tam Davidov hlas zneje ako z pekla, Broken, Goodby, Welcome to my world…ostatné nič moc, B-strana - tak tam len asi tá posledná je dobrá...celkovo by som to zhrnula - už som niečo podobné od DM nečakala a veľmi príjemne ma prekvapili…tuším si ich ešte chvíľu nechám smile

Signatúra 

Život nie je spravodlivý, ale stále je dobrý.

Pridané: 07. máj 2013 o 10:54 AM   [ # 45 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  2
Registrovaný  2013-05-07

Presne tak - viac vypočutí. To by ale malo byť asi pri každom albume. Ja som spokojný - večer, temný byt, 1 lampa(skôr lampička) - ideálne. Welcome to their World.

< 1 2 3 4 > 
3 z 4

‹‹ Stretnutie DM      litlle 15 ››