Diskusné fórum

1 2 3 >  Posledná ›
1 z 4
Depeche Mode - Delta Machine
Pridané: 24. júl 2012 o 10:37 PM
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  30
Registrovaný  2010-01-07

nazdar smile

som jeden z tých depešákov ktorí na diskusie moc nechodia a zo zimného spánku sa preberajú len keď sa točí nová platňa :iloveyoudm:

tak ako? čo by ste na albume uvítali,  majú sa držať starej klasiky alebo skúšať niečo nové, preferujete Dejvove alebo Martinove piesne, zavíta do štúdia aj Mr. Emulator a aký by ste z toho mali pocit ? Trochu otvorenejšia diskusia než len komentáre ku faktom v článkoch smile

no začnite niekto… ja som napísal úvod grin grin grin

[ Príspevok bol upravovaný: 25 január 2013 04:38 PM vykonal Gabriel ]

Pridané: 25. júl 2012 o 11:05 AM   [ # 1 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  87
Registrovaný  2011-12-07

Lancer: díky za iniciativu smile

Já jsem zvědavá, jak budou vypadat ty “přímější a ne tak rozostřené” písně. Doufám v mnohem větší dynamiku, než mělo SOTU…
Taky čekám, který že plánek MHD si Anton pro obal alba vybere tentokrát grin

Pridané: 25. júl 2012 o 08:16 PM   [ # 2 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  30
Registrovaný  2010-01-07

ja by som bral kľudne nejaký PTA2.. samozrejme ak chalani prídu s niečim ešte lepším budem rád smile ale SOTU im moc nevyšlo…

akurát sa bojím tých priamejších a nie tak rozostrených songov… Fletch tiež hovoril o SOTU že je to druhý violator, a vidíte čo z toho ostalo grin

napadla ma taká vec, čo by sa stalo keby vydali proste nealbumový singel čo by napísal a zlátal čiste len Fletch ?  grin

Pridané: 26. júl 2012 o 02:23 PM   [ # 3 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  33
Registrovaný  2008-11-19
Substance242 - 25 júl 2012 05:30 PM

Ja by som chcel pri novom albume dospieť, tak ako som dospel v roku 1993, ale inak. :-)

(I want the exact same thing… but different.)

Tak toto je maximalne vystihnuta vec,sam som hladal co chcem od noveho albumu a toto je presne ono :)

Pridané: 15. august 2012 o 01:40 PM   [ # 4 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  63
Registrovaný  2004-07-02

podľa toho čo Dave vraví, t.j. akú má predstavu, tak ja si (konečne) prídem na svoje smile Ja už roky čakám na skutočne surový album (rozumej skoro akustický), ktorý nebude nevhodne poškodený nejakou čudnou elektronikou. DM už dávno nie sú “iba” elektronický mágovia, tak nerozumiem, prečo si to chcú stále dokazovať...Aj také mladšie elektronické hviezdy ako napr. Lamb časom pochopili, že elektronika už nie je vhodná ako vyjadrovací jazyk, stačí silný text, melódia a v prípade DM i silný(é) hlas(y) a je to! Po 50-tke si netreba nič dokazovať. Radšej si budem celý rok klásť otázku   : “Do pekla čo sa s tou kapelou stalo?”  ako byť sklamaný a hundrať si : Ach opäť tie isté kalné vody ... Hlavne si nebudem tak skoro kupovať originál nosič! Je čas vydať iba jeden formát hudobného nosiča teda po obsahovej stránke a nie čudesné deluxe edition a pod…Asi tak.

Pridané: 07. október 2012 o 03:02 PM   [ # 5 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  1
Registrovaný  2012-10-07

Já doufám že toto nové album bude trochu dynamičtější a jednodušší na samply. Minulé turné mi připadalo takové utahané ,jediná změna (dobrý song) wrong. Tak snad se jim to podaří víc.

Pridané: 07. október 2012 o 04:40 PM   [ # 6 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  757
Registrovaný  2003-02-18

Ja by som si prial dostat konecne album plny roznych NORMALNYCH ZVUKOV A SAMPLOV uz nechcem ziadne psycho pazvuky skripania a kvicania ala daleky vesmir :iloveyoudm: Chcem konence aby Martin urobil silnu pomalu skladbu ktora bude mat aj melodiu. Chcem aby bola na albume alebo ako B strana poriadne nadupana instrumentalka. Kua chem toho az tak vela ?  LOL  O chvilu mam 40   :smash:

Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

Pridané: 08. október 2012 o 08:25 PM   [ # 7 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  2
Registrovaný  2004-11-09

smile  ahojte ja osobne by som aj prijal pesničku typu ,,Longest Day,,

Pridané: 10. október 2012 o 08:22 PM   [ # 8 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  637
Registrovaný  2004-04-23

Aj ja uz budem mat dost rokov :wall:  ale uz nechem od DM ziadne sample a dobre zvuky, najlepsie veci pre mna uz maju chlapci davno za sebou :pimp:  necakam nic prevratne, bude to dalsi priemerny album v tvorbe DM… len dufam ze sa mi na nom bude pacit aspon tolko piesni ako na SOTU inak bude kuca-paca :whip:  grin

a prosim uz ziadne live CD a DVD oh oh

a este co sa tyka tych zvukov a samplov neviem o nikom kto by sa tomu v kapele venoval a ani v ich realizacnom team-e
da sa uz len spoliehat na dobru melodiu od Goreho a na nejaky dobry ryf od Gahana :iloveyoudm:

[ Príspevok bol upravovaný: 10 október 2012 08:31 PM vykonal Lojzo ]
 Signatúra 

electrowired / Collection

Pridané: 10. október 2012 o 09:16 PM   [ # 9 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  226
Registrovaný  2003-07-07

@jarik…ja budem mat 40-ku 21.10..takze cakam nejaku “divocinu"ktora ma posadi do kresla a budem 3 tyzdne paff…a samozrejme,najprv nejake dobre spravy 23.10

Pridané: 14. október 2012 o 10:48 AM   [ # 10 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  241
Registrovaný  2008-09-21

Chlapci z DM majú už pokročilí vek a tak mám nejasnú správu o tom,že aj na novom albume to bude znieť tak bluesovo.Samozrejme že tam niečo zaškrípe z Martinových synťákov z e-bayu,ale celkovo to asi nebude prevrat ako S.O.F.A.D.Bodaj by bol.Ale aj tak sa teším.

Signatúra 

DM-Higher love

Pridané: 19. október 2012 o 11:44 PM   [ # 11 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  24
Registrovaný  2006-06-07

Ja si zelam nech mi to nove CD vydrzi v aute aspon tak dlho ako to posledne SOTU ( viac ako 11 mesiacov) ...

Pridané: 23. október 2012 o 05:29 PM   [ # 12 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  356
Registrovaný  2003-03-18

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V5Y8wh2krDs[/youtube]

Pridané: 23. október 2012 o 07:34 PM   [ # 13 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  226
Registrovaný  2003-07-07

v kazdom pripade vela toho o novom albume neprezradili

Pridané: 23. október 2012 o 09:03 PM   [ # 14 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  637
Registrovaný  2004-04-23

Mne tato nova skladba pripomina zvukovo ale aj spracovanim singel Wrong, suhlasim s tym ze je mozne ze ide o skladbu z obdobia SOTU ale ak ma takto nejako zniet novy album tak to nie je ziadny posun a tiez mi vadi ten refren bez rytmu je to ako keby take seknute, zatial mam z toho divny pocit… :wall:

Signatúra 

electrowired / Collection

Pridané: 23. október 2012 o 10:35 PM   [ # 15 ]
Painkiller
Počet príspevkov:  237
Registrovaný  2004-02-05

K tej tlacovke, nejako sa im nechcelo rozpravat. Alebo neboli pripraveni. Sice vypustili novu skladbu ale este nema ani pomenovanie. Nemaju nazvy skladieb, albumu, turne, nevedia kedy vyjde album, singel. Zoznam miest na turne je tiez neuplny. Snad informacia ze uz dokoncili nahravanie 20 skladieb z toho Dave napisal 5 a pol a znovu spolupracuju s Antonom.
Myslim ze s tlacovkou sa nemuseli tak ponahlat.

1 2 3 >  Posledná ›
1 z 4

‹‹ Stretnutie DM      litlle 15 ››