Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 5 6 7 8 9 >  Posledná ›
7 z 10
The Cure
Pridané: 07. november 2014 o 08:03 PM   [ # 91 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

tak to prajem z celeho srdca zazitok na cely zivot!! smile v lete by udajne mali opat vyrazit na EU festy, uz by sa patrilo, aby zasli aj do Trencina smile

 
 
Pridané: 08. november 2014 o 07:12 AM   [ # 92 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  33
Registrovaný  2009-12-11

Toto je sila smile Mne sa uslo az na treti, pridany koncert. Neuveritelne. Bude to moj prvy koncert The Cure a neskutocne sa tesim. Mala, legendarna hala, kde kedysi na podiu stali aj oblubeni Depesaci. Intimny koncert s malou kapacitou. V 2013 tam hral aj Nick Cave pri prilezitosti vydania uzasneho albumu Push the Sky Away. Brutalny zazitok.

to LK87; gratulujem !!! smile

 
 
Pridané: 08. november 2014 o 08:04 AM   [ # 93 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  33
Registrovaný  2009-12-11

Setlisty zaujimaju aj mna, kedze idem iba na jeden koncert. Hlavne ma zaujimaju stare pecky ako High, Pictures Of You, Lullaby, Just Like Heaven atd., kedze som nazivo od Cure este nikdy nic nepocul.

to Monghi, ake turne oni teraz hraju? Koncerty hraju utrzkovito, takze aky setlist sa da vlastne ocakavat? Mohlo by to byt nieco podobne ako nedavno v Royal Albert Hall?

 
 
Pridané: 08. november 2014 o 07:04 PM   [ # 94 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

IYM: da sa ocakavat vselico, aj nic :D ... o tom su Cure… bud ludi na koncerte soknu alebo len potesia ... ides na svoj prvy Cure koncert, nech zahraju cokolvek, budes totalne stastni… a vies preco? Pretoze Cure su jedna z mala kapiel, ktore su o svojich skladbach presvedceni do spiku kosti! Nehanbia sa za jednu jedinu! Neriesia kraviny typu DM, ze ked zacinali, boli nainvni a bla bla bla… Cure proste hudbu miluju a citit to z nich. Tieto koncerty su z prilezitosti 30-teho vyrocia ich posledneho vystupenia v Hammersmith Odeon… takze, mozno budu prevazovat skladby z obdobia The Top, ale mozno aj nie… tu najdes setlisty tohtorocnych koncertov

http://www.thecure.sk/band/index.php?id=live_2014

mozno zahraju nieco podobne, mozno prekvapia dalsou trilogiou a mozno si len urobia pekne Vianoce… kazdopadne, prajem ti nenormalny zazitok!!! A som si isty, ze na to budes spominat este dlho wink

[ Príspevok bol upravovaný: 09 november 2014 12:30 AM vykonal Monghi ]
 
 
Pridané: 09. november 2014 o 06:53 AM   [ # 95 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  33
Registrovaný  2009-12-11

Monghi; pekne si to opisal. Kiezby DM hrali takto, a taku trilogiu by som od DM bral…
Som si isty, ze zazitok bude na cely zivot smile Videl som par zaznamov a neviem prestat pozerat a pocuvat dalej. O kvalite ich koncertov som nikdy nepochyboval, ale nikdy som sa ku Cure naplno nedostal. Clovek sa vekom meni a po dlhorocnom fanatizme k DM :D, si uz dlhsiu dobu vychutnavam aj mmnoho inych a kvalitnych kapiel. Navstevujem tolko koncertov, kolko len mozem wink
No a Cure? Pri mnohych skladbach nostalgia, zimomriavky, spomienky…

Vdaka za odkaz na setlisty, vyzeraju velmi zaujimavo, takze uvidime s cim pridu Cure tentokrat, no tesim sa neskutocne smile

 
 
Pridané: 09. november 2014 o 06:48 PM   [ # 96 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  231
Registrovaný  2004-02-05

Uz sa velmi tesim. Aspon jeden koncert si nenecham ujst. Hoci este nemam listky, ako vzdy kupim az na poslednu chvilu. Zatial moj jediny Cure koncert bol zaciatkom tohto roku v RAH a bol to neuveritelny zazitok.Ja som sa ku Cure dostal az niekedy pred dvomi rokmi. Zamozrejme ze som ich poznal ale vacsinou len to co sa dalo pocut v radii popripade v TV. Teraz sa to snazim dohnat, uz mam kupenu takmer celu ich zakladnu albumovu diskografiu. Co som nezohnal tak som aspon stiahol z netu, hehe. Momentalne je na ceste ku mne cover kompilacia od Alfa Matrix http://www.alfa-matrix.com/shop_comments.php?id=2517_0_8_0_C . Nie ze by som to az tak zral ale AM nesklamali pri DM tribute, tak som zvedavy aj na toto.

 
 
Pridané: 09. november 2014 o 07:01 PM   [ # 97 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

@Roman: tak potom napis, ake to je, pretoze ja cover kompilacie striktne odmietam… obzvlast pri Cure, na to som obzvlast citlivy smile

 
 
Pridané: 09. november 2014 o 11:20 PM   [ # 98 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  231
Registrovaný  2004-02-05
Monghi - 09 november 2014 06:01 PM

@Roman: tak potom napis, ake to je, pretoze ja cover kompilacie striktne odmietam… obzvlast pri Cure, na to som obzvlast citlivy :)

Tak ja ich mam zopar, myslim DM tribute albumov. Asi to bude tym ze chcem vsetko co sa tyka DM. Ale pocuvnem raz, ked sa mi paci popocuvam este dva tri razy a aj tak to skonci na policy a som spokojny ze to mam. Covery ostatnych kapiel ma nezaujimaju snad okrem U2 Ahk-toong bay-bi aj to len preto ze je tam Depeche Mode. Teraz pri Cure robim vynimku pretoze Alfa Matrix zastupuje prevazne elektronicke ci EBM kapely a to mam rad. A niektore kapely co sa objavili na DM tribute su tie iste co su teraz aj na Cure albume.

 
 
Pridané: 05. december 2014 o 10:39 AM   [ # 99 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

PREDAM: listky na THE CURE- Londyn 2014

          22.decembra/ FOS - cena povodna plus postovne- osobny odber
          23.decembra/ FOS - cena povodna plus postovne- osobny odber


PREDANE

[ Príspevok bol upravovaný: 16 december 2014 03:20 PM vykonal LK87 ]
 
 
Pridané: 24. december 2014 o 04:44 PM   [ # 100 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  231
Registrovaný  2004-02-05

Povodne som chcel navstivit iba jeden koncert ale ked sa vyskytli listky tak som to vyuzil a siel som dva razy. Oba vecery uzasne, perfektna atmosfera, dobre som ich uzil. Setlist zamerany na album The Top a obaleny hromadou dalsich, hlavne tych veselsich skladieb. Iba tromi zmenami sa lisil vecer od vecera ale nikto sa naozaj nemoze stazovat ked hrali kazdy vecer 40 skladieb vyse troch hodin. Boli to moje druhy a treti Cure koncerty ale takymto tempom ich budem mat coskoro viacej ako DM za 30 rokov fandenia.
Chcel by som sa podakovat Lacovi- LK87 za listky, takisto Stanovi za prinesenie mi ich a maly darcek a Patovi, aky je svet maly - kde vsade nestretnes rodaka.

 
 
Pridané: 02. január 2015 o 06:52 PM   [ # 101 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

Roman aj nabuduce smile som rad, ze si si to uzil aj za mna, kedze ja mam posledne roky smolu v tom, ze som vzdy na inom kontitente ako maju The Cure koncerty smile Ked si vezmeme , kam sa ubera hudobny biznis, tak The Cure idu presne opacnym smerom. To sa mi paci na nich najviac, ze to robia z uplneho nadsenia…a dopraju fanusikom uplne iny level pozitku z koncertu…ktory naplni ocakavania aj hardcore fans… The Cure ako koncertna kapelna nema konkukrenciu a ine kapely by si od nich mali brat priklad….

[ Príspevok bol upravovaný: 03 január 2015 08:39 AM vykonal LK87 ]
 
 
Pridané: 04. január 2015 o 06:57 PM   [ # 102 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

tak tak, Cure su koncertna kapela a uz to asi inak ani nebude :) Ked clovek strati muzu, ale ma rad muziku, tak je vela sposobov, ako pokracovat k obojstrannej spokojnosti, ako na podiu, tak aj v publiku… dobrym prikladom su Kraftwerk alebo Sisters Of Mercy… sice, stale je tu sanca, ze nakoniec Cure zalezu do studia, pripadne vydaju album, ktory odpociva kompletne hotovy “v ich spajzi” uz od roku 2008, ale… kolko je takych kapiel na svete, ktore dokazu kedykolvek vytiahnut uplne stare supy, aj z b-stran singlov a dokazat svetu, ze tie “slagre” strcia do vrecka aj tie naujzasnejsie “in” veci, po ktorych o par tyzdnov ani pes nestekne?

 
 
Pridané: 25. január 2015 o 05:32 PM   [ # 103 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  924
Registrovaný  2005-08-09

Hustý, že The Cure ještě někdo poslouchá...teď jsem zkouknul 28 stránkovou diskuzi o Cure na Home s názvem So what ever happened to The Cure? a zaujal mě tento komentář: I listened to a vinyl needle drop today of 4:13 dream, and amazingly it sounded even worse than I remember it. The production is awful. There are bones of decent songs in there, but it just sounds like loud mush for the most part.

 
 
Pridané: 26. január 2015 o 04:53 AM   [ # 104 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

to Dangerous: a ja prave tvrdim uplny opak smile ..posledny album je uzasny, uplne ma dostal ...a to nevysiel ako Robert Smith povodne chcel…ako dvojalbum.. to by bolo majstrovske dielo!!! The Cure ma vela fanusikov, ktori ich dodnes pocuvaju. Ich velmi uspesne latinsko americke turne v roku 2013, alebo ich specialne koncerty Reflections- NY-LA-London-Sydney, Europske-Americke festivaly su toho dokazom. Dopyt po The Cure zo strany promoterov je este stale a niekolko rokov este bude… Niekedy ludia maju tendenciu nieco hodnotit, bez toho aby mali relevatne info o tom. Zas nie kazdy pocuva The Cure, DM alebo ine kapely a potom je prekvapeny, ze dotycne kapele vobec hraju a su aj po 30 rokoch velmi uspesne wink

 
 
Pridané: 26. január 2015 o 12:56 PM   [ # 105 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

vsetko vec vkusu… to su presne take iste otazky, ako ked absolutna vacsina ludi pri zmienke od DM bud nevie, o co ide alebo sa spyta rovnako “ti este existuju? ich este niekto pocuva?” A netvarme sa, ze to tak nie je smile

Sila kapely sa meria navstevnostou koncertov… a tou sa mozu hrdit este stale vsetky ikony 80-tych rokov… Duran Duran, U2, DM, Cure, New Order… a stale su ziadani. No pri vsetkych je potrebne pripomenut, ze v setlistoch sa sustreduju hlavne na svoje stare pecky, ktore proste vzdy zaberaju, pretoze tie skladby strcia do vrecka cokolvek zo sucasnej ponuky trhu smile

 
 
   
‹ Prvá  < 5 6 7 8 9 >  Posledná ›
7 z 10
 
‹‹ Camouflage      Front 242 ››