Diskusné fórum

DM v štúdiu vo februári 2008?
Pridané: 07. september 2007 o 11:27 PM
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1759
Registrovaný  2002-09-05

Na stránkach depechemode.de sa objavila správa, ktorú síce nepovažujem za pravdivú, ale určite by potešila. Stojí však za zamyslenie, prečo sa takáto info objavila na oficiálnych stránkach.

Depeche Mode nastupujú vo februári 2008 opäť do štúdia, aby natočili ďalší úspešný album. Po vydaní Davevovho albumu v októbri 2007 nebude nasledovať turné.

Depeche Mode ab Februar wieder im Studio

Wie wir aus gut unterrichteten Kreisen erfahren haben, werden Depeche Mode ab Februar 2008 wieder ins Studio gehen, um ein neues Album einzuspielen. Damit scheint auch festzustehen, dass Dave Gahan an die Veröffentlichung seines zweiten Solo-Albums “Hourglass” keine Tour anschließen wird.

Pridané: 14. september 2007 o 06:34 PM   [ # 1 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  163
Registrovaný  2003-04-26

Interview is about the concept of the album, how Dave has changed, his different personalities. There are no plans for a solo tour yet, though Dave says, that he might do a few gigs in spring 2008.

He also speaks about new DM projects. He says that Martin is busy writing songs and that he himself will continue to write stuff together with Andrew Philpott und Christian Eigner. They do plan on meeting this fall to discuss whats going on. Dave says that there will be another DM album but that there is no schedule for releasing one yet. However, he thinks that there is a possibility of a new DM album by the end of 2008.

Obrázkové prílohy
aaa_0003325491.jpg

Pridané: 14. september 2007 o 07:14 PM   [ # 2 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  35
Registrovaný  2006-12-31

Ja si myslím, že ten budúci rok je veľmi reálny aj keď možno mesiac nebude sedieť . A le to vôbec nevadí. Ujde to fakt rýchlo a to ma teší.

Signatúra 

I just hang on
Suffer well
Sometimes its hard
Its hard to tell

Pridané: 15. september 2007 o 09:54 PM   [ # 3 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  26
Registrovaný  2007-02-01

Informacia je podla mna pravdiva ,kedze depechemode.de je velmi velky portal a chyby si nemozu dovolit,no podme k tomu novemu albu od DM.ja som hrozne zvedavy jak budu vyzerat songy od dm v roku 2008,a podla mna mozeme byt stastny ze vobec teraz nejaky album bude,aj ked sa o tom uz rozpravalo na oficialnych strankach DM a bolo to tam napisane uz hned po skonceni turne Touring The Angel,pretoze podla mna cela kapela vie ze novych fanusikov uz asi neziska a ze si uz len udrzuje stalu komunitu ludi.samozrejme vsetci vieme ze dm uz davno neni IN.

Signatúra 

DePeCHe MODe 43V3r cool smirk

Pridané: 16. september 2007 o 06:31 PM   [ # 4 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  316
Registrovaný  2006-10-03
Alanko007 - 15 september 2007 07:54 PM

Informacia je podla mna pravdiva ,kedze depechemode.de je velmi velky portal a chyby si nemozu dovolit,no podme k tomu novemu albu od DM.ja som hrozne zvedavy jak budu vyzerat songy od dm v roku 2008,a podla mna mozeme byt stastny ze vobec teraz nejaky album bude,aj ked sa o tom uz rozpravalo na oficialnych strankach DM a bolo to tam napisane uz hned po skonceni turne Touring The Angel,pretoze podla mna cela kapela vie ze novych fanusikov uz asi neziska a ze si uz len udrzuje stalu komunitu ludi.samozrejme vsetci vieme ze dm uz davno neni IN.

Prosím tě, už to neber…  LOL

Pridané: 16. september 2007 o 06:54 PM   [ # 5 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  26
Registrovaný  2007-02-01

Co mam prestat…..nekaapem,akoze myslis ze som to odniekial opisal alebo co??alebo ti vari vadi ze pisem do fora? alebo si myslis ze som nejaky Spambot????? tak VYJADRI svoj nazor!!!!
raspberry

Obrázkové prílohy
dm sig.jpg
 Signatúra 

DePeCHe MODe 43V3r cool smirk

Pridané: 04. október 2007 o 08:11 PM   [ # 6 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  18
Registrovaný  2005-12-09
Alanko007 - 15 september 2007 07:54 PM

Nemyslím si že DM si nezískajú nových fans.Ich hudba je natoľko širokospektrálna že ich objavuje aj mladá generácia.Podarí sa to len zopár kapelám,napr.Pink Floyd,U2,The Cure…

Pridané: 05. október 2007 o 05:51 PM   [ # 7 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Registrovaný  2007-09-14

Mozem potvrdit. Poznam ludi aj ovela mladsich co aspon z casti uchvatila hudba DM. Tak ako mna aj ich by potesilo nieco nove od DM. Osobne vela komercnych bludov z radii nemusim… skoda ze to mladym hustia do lebene, dokola a dokola.

[ Príspevok bol upravovaný: 30 september 2008 10:18 PM vykonal Gabriel ]
 Signatúra 

http://www.fundm.sk

”...máme právo protestovať, myslieť a hovoriť  podľa seba? vážne?”

Pridané: 05. október 2007 o 06:20 PM   [ # 8 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  59
Registrovaný  2005-10-01

Aj ja suhlasim s tym, ze Depeche Mode si dokazu najst fanusikov aj medzi mladymi. Zopar ludi z mojho okolia je toho dokazom. Na nove album sa velmi tesim, aj ked ma troska mrzi, ze neuvidim Gahana na turne. Ved jeho koncert na Inchebe bol fakt super a velmi rada na neho spominam.

Pridané: 06. október 2007 o 09:53 PM   [ # 9 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Registrovaný  2005-12-09

Neviem či strácajú fanúšikov kvôli hudbe ktorú robia.Skôr je to asi tým že pomaly starneme-neberte to doslovne,mnohí máme rodiny a pred koníčkami musíme uprednostňovať bežné problémy.Ja osobne som rád že DM sa stále vyvíjajú a dychtivo čakám na ďalší ich album na ktorom sa posunú ďalej.Niekto tu spomínal čosi také že Martin už nestačí.Uvedomte si koľko hudby vyprodukoval sám a už nie je najmladší.Ešte sa vyjadrím na jednom príklade k odlivu fanúšikov.Osobne som mal veľmi rá Duran Duran.Vážil som si ich osobitosť.Nebolo im dopriate dočkať sa síce takého kultu ako DM alebo U2 a preto ma mrzia ich súčasné kroky stoj čo stoj zaujať mladú generáciu aj za cenu zapredania sa totálnej komercii za účasti Timbalanda a Timberleaka na ich novom albume.Prečo nebyť stále sám sebou aj za cenu že na mňa nechodia masy?

Pridané: 27. november 2007 o 11:07 AM   [ # 10 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  1759
Registrovaný  2002-09-05

Zopar info
http://www.depechemode.sk/spravy/zapis/informacie-o-planoch-depeche-mode-v-roku-2008/

Pridané: 27. november 2007 o 05:25 PM   [ # 11 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  129
Registrovaný  2005-12-01

ano depeche mode maju viac a viac mladych fanusikov smile sama som dokazom a plno mojich kamosiek… ci uz z netu alebo osobne… a vacsina je ortodoxna, nie len take ze sa im pacia dve tri pesnicky(takych mam vela okolo seba) ...

Signatúra 

. . . let me show you the world in my eyes . . .

Pridané: 30. november 2007 o 10:08 AM   [ # 12 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  10
Registrovaný  2007-10-22

ja dufam, ze gahan sa nebude hrat na velkeho skladatela,lebo mne sa jeho tvorba zda dost primitivna a trapna.hudba-3 akordy a texty-i love you ,i need you….

Pridané: 06. december 2007 o 01:18 PM   [ # 13 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  4
Registrovaný  2006-10-21

taakze…diidzej Fletch sa udajne vyjadril, ze koncom februara a zaciatkom marca pojdu do studia, mart ma uz vraj napisanych 14 pesniciek, preto by mal byt album do konca buduceho roka uz hotovy a zaciatkom roka 2009 vyrazaju na celosvetove turne…tak uz len treba verit, ze si skocia na long drink aj na Slovensko…tak LOL

Pridané: 06. december 2007 o 02:47 PM   [ # 14 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  642
Registrovaný  2004-04-23

...moj osobny nazor je ze uz neabsolvuju take rozsiahle turne po vychodnej europe ako tomu bolo pri TTA…

Signatúra 

electrowired / Collection