Diskusné fórum

   
 1 2 3 > 
1 z 3
Zomrel Michael Jackson - Kráľ popu
Pridané: 26. jún 2009 o 09:57 AM
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  38
Registrovaný  2009-06-19

Hudobníci zo všetkých kútov sveta sú zdrvení a často nenachádzajú slová, všetky aktívne spravodajské štáby sa venujú iba jednej téme, jednému človeku. Štvrtok 25. júna 2009 sa totiž nenávratne zapísal do hudobnej histórie ako čierny deň – svet vo veku 50 rokov opustila ikona, ktorú už nikdy nikto nenahradí – Michael Jackson. Legendárneho muzikanta zradilo v Los Angeles srdce, len niekoľko týždňov pred jeho veľkým návratom na koncertné pódia v Londýne. „Nemôžem prestať plakať. Vždy som ho zbožňovala. Svet prišiel o jedného z najúžasnejších muzikantov. Jeho hudba však pretrvá navždy,“ uviedla speváčka Madonna pre magazín People. So slzami v očiach predstúpil pred novinárov v Kalifornii aj Michaelov brat Jermaine. „Snažili sa ho oživovať hodinu, no nakoniec sa im to nepodarilo. Michael zomrel o 14:26,“ uviedol jeden z jeho deviatich súrodencov a s plačom opustil tlačovú konferenciu.

Vo štvrtok popoludní sa pred nemocnicou Kalifornskej univerzity v Los Angeles (UCLA), kam Jacksona po kolapse previezli, začali zhromažďovať tisíce fanúšikov kráľa popu. Ďalší začali zapaľovať sviečky napríklad pri jeho rodnom dome v meste Gary v americkom štáte Indiana. Hudobníci, politici, ľudia z filmového priemyslu i jeho oddaní priaznivci sa prostredníctvom sociálnych sietí združujú, aby si pripomenuli človeka, ktorý pred rokmi nenávratne zmenil tvár hudby.

Úmrtie Michaela Jacksona je porovnateľné so smrťou speváka Elvisa Presleyho, ktorý v roku 1977 zomrel vo veku 42 rokov. Tento svet predčasne opustili aj ďalšie legendy – John Lennon (v roku 1980 vo veku 40 rokov), Freddie Mercury (v roku 1991 vo veku 45 rokov) či Kurt Cobain (v roku 1994 vo veku 27 rokov). Michael Jackson však bol a nepochybne zostane najväčšou ikonou hudobnej histórie.

 Signatúra 

What you take won’t kill you but careful what you’re giving

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 09:59 AM   [ # 1 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  38
Registrovaný  2009-06-19

a ja som si tiez poplakala, nie len Madonna….

 Signatúra 

What you take won’t kill you but careful what you’re giving

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 01:17 PM   [ # 2 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Aj mňa to štve- hlavne preto, že nech si dnes do obeda pustím akúkoľvek tv stanicu všade je.

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 01:49 PM   [ # 3 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  38
Registrovaný  2009-06-19
stacho - 26 jún 2009 11:17 AM

Aj mňa to štve- hlavne preto, že nech si dnes do obeda pustím akúkoľvek tv stanicu všade je.

to sa dalo cakat….  este si dobre pamatam ked zomrel Kurt Cobain…a potom to megasialenstvo, co sa dialo. kazdopadne mi je to luto a luto mi je aj mojich znamych, ktori sa velmi tesili na jeho koncert v LDN. ja MJ respektujem ako vynikajuceho umelca…a ten hnoj okolo neriesim. Peace with MJ.

 Signatúra 

What you take won’t kill you but careful what you’re giving

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 02:25 PM   [ # 4 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

u mna nebol ani zdaleka Kralom Popu.

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 03:03 PM   [ # 5 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

U mňa bol kráľom - plastík. Najsmutnejší musia byť cigáni, všetkým piatim, ktorých poznám bol idolom grin.

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 03:09 PM   [ # 6 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  38
Registrovaný  2009-06-19
stacho - 26 jún 2009 01:03 PM

U mňa bol kráľom - plastík. Najsmutnejší musia byť cigáni, všetkým piatim, ktorých poznám bol idolom grin.

napriek vsetkym veciam a kydom bol vyborny umelec a skladatel. dnes som si pustila Dirty Diana a Billie Jean - tieto skladby su naozaj bohovske a nadcasove, a takisto je vyborny aj Prince - a ten chudatko tiez ako vyzera…. smile

 Signatúra 

What you take won’t kill you but careful what you’re giving

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 04:05 PM   [ # 7 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

ci uz bol kralom plastik, deti alebo cohokolvek… jedno sa mu musi uznat. Bol toho skutocny hudobny profik, ktory na sebe po tejto stranke vazne makal naplno. V tomto smere som ho vzdy respektoval a ked clovek pocuva jeho songy, tak je to skutocne ziva hudba, ziadne gycove sprostosti dnesnej doby… do detailu prepracovana kazda skladba. Jasne, ze teraz bude zniet odvsadial, treba predsa na nom zarobit, ale bol to proste muzikant, ktory vazne zmenil tvar popu. Si pozrite o nom nejaky dokument, ale v ktorom sa budu sustredit na jeho hudobnu karieru, nie sukromnu, potom pochopite…

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 04:35 PM   [ # 8 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  38
Registrovaný  2009-06-19
Monghi - 26 jún 2009 02:05 PM

ci uz bol kralom plastik, deti alebo cohokolvek… jedno sa mu musi uznat. Bol toho skutocny hudobny profik, ktory na sebe po tejto stranke vazne makal naplno. V tomto smere som ho vzdy respektoval a ked clovek pocuva jeho songy, tak je to skutocne ziva hudba, ziadne gycove sprostosti dnesnej doby… do detailu prepracovana kazda skladba. Jasne, ze teraz bude zniet odvsadial, treba predsa na nom zarobit, ale bol to proste muzikant, ktory vazne zmenil tvar popu. Si pozrite o nom nejaky dokument, ale v ktorom sa budu sustredit na jeho hudobnu karieru, nie sukromnu, potom pochopite…

Monghi - uplny suhlas !!

 Signatúra 

What you take won’t kill you but careful what you’re giving

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 04:45 PM   [ # 9 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  69
Registrovaný  2006-07-14

Monghi - tak tak…ako decko som ho pocuvala…a jeho Thriller ci Bad albumy hadam chytili (takmer) kazdeho….“nezrala” som ho nikdy…ale respektovala ako skveleho hudobnika. Zazila som ho aj live v Moskve v ramci History Tour a show to bola velkolepa. A som rada, ze sme sli..este stale mam na pamiatku listok z koncertu v azbuke grin

Celkom ma ta sprava sokovala..bol este mlady..RIP

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 07:12 PM   [ # 10 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  19
Registrovaný  2004-01-26

MAL SOM HO RAD…VYRASTAL SOM V 80-TYCH ROKOCH PROSTE JE TO ZVLAŠTNY POCIT ŽE TU UŽ NIE JE…. BUDE TU VEČNE AJ KEĎ UŽ ODIŠIEL Z TOHO ZVRÁTENEHO SVETA A NAŠIEL POKOJ…ĎAKUJEME TI ZA TVOJE PESNIČKY KRÁĽ POPU !!!!

 
 
Pridané: 26. jún 2009 o 10:53 PM   [ # 11 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Tuto spravu som sa dozvedel, ked som sa rano prebudil zo spanku. Zacul som mamu rozpravat o tom a nasledne som hned zaspal. Ked som sa zobudil uplne, tak som si myslel, ze to bol len sen. No nebol :(
Nechcem vymyslat teorie, ale na zaklade sprav, ktore som o Michaelovi a jeho planovaneho turne v Londyne pocul a cital, by som to kludne mohol brat ako falosnu spravu ci kryci manever pred problemami. Potom uz len staci rozsirit frazu podobnu tej o Elvisovej smrti. Ale necham to tak…

RIP Michael

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 11:28 AM   [ # 12 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Pohreb to bol teda pekny gicovy cirkus, co by niektori nespravili pre hrst dollarov LOL  myslim ze rakva bola aj tak prazdna.

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 11:36 AM   [ # 13 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

@Jarik: co bolo na tom obrade gycove? Ak by otvorili rakvu (za neustaleho cvakania fotoaparatov) a zastupy slavnych a neznamych by prechadzali okolo rakvy a kamery by snimali emocie a pod. To by bol gyc a grc. Kamery vobec nemierli do davu a nesnimal ludi a ich vyrazy. Ten obrad bol naopak velmi pietny a hodny smutnej udalosti, akou takato rozlucka so zosnulym je.

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 01:41 PM   [ # 14 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Nevidim problem preco by nemohla byt rakva otvorena, bola aj pri pohrebe Jamesa Browna. Tam ho Jackson na rozlucku pobozkal na celo. Mozno bola snaha o dostojne rozlucku, odrazu tam vsetci jeho “priatelia” tvrdili ako im bude chybat atd. No ked si spomenieme ked to mal pocas sudov Jacko naozaj fest tvrde, kto sa ho zastal? Kde boli vtedy jeho “priatelia”. Nic viac len pekna pretvarka. Ale nemozem si pomoct ale tahat dieta na podium v takom stave a situacii e este ho upozornovat aby vravelo do mikrofonu, tak sorry. Btw myslis si ze prava na TV prenos boli zadara?
Pre mna to viac nez dostojna rozlucka vyznelo ako velkolepa marketingova show.

[ Príspevok bol upravovaný: 08 júl 2009 02:45 PM vykonal Jarik ]
 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 08. júl 2009 o 02:09 PM   [ # 15 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

@Jarik: TV prava boli zadara.

 
 
   
 1 2 3 > 
1 z 3
 
‹‹ Radiohead      OASIS sa rozpadli ››