Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 4 5 6 7 8 >  Posledná ›
6 z 9
Recoil (Alan Wilder)
Pridané: 29. november 2010 o 05:57 PM   [ # 76 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  353
Registrovaný  2003-03-18

za tebou myslím, že nie..stal som za tvojimi kamoškami a najbližší čech bol po mojej pravici cool smile

 
 
Pridané: 29. november 2010 o 07:55 PM   [ # 77 ]
Happiest Girl
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2007-05-08

Ten po tvé pravici jsem nebyl já.Stál jsem vedle holek před ním.my jsme byli ještě o den dřív v Berlíně.

 
 
Pridané: 29. november 2010 o 09:07 PM   [ # 78 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  33
Registrovaný  2009-12-11

Chalani, ako sa vam podarilo odchytit Alana ? Ako sa moze uskutocnit taketo stretnutie ? To akoze prisiel medzi fans po koncerte ?

 
 
Pridané: 29. november 2010 o 09:10 PM   [ # 79 ]
Happiest Girl
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2007-05-08

Alan chvíli po koncertu přišel sám mezi lidi.Ochotně se podepisoval a nechal se s každým fotit.A byl tam tak dlouho,že se dostalo na všechny zájemce.

 
 
Pridané: 29. november 2010 o 09:17 PM   [ # 80 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  33
Registrovaný  2009-12-11
petak2 - 29 november 2010 08:10 PM

Alan chvíli po koncertu přišel sám mezi lidi.Ochotně se podepisoval a nechal se s každým fotit.A byl tam tak dlouho,že se dostalo na všechny zájemce.


To musela byt parada. Tesim sa s vami. Inac, toto sa v Blave asi nemoze stat, ale uvidime.

 
 
Pridané: 02. december 2010 o 04:24 PM   [ # 81 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

http://blog.recoil.co.uk/a-strange-hour-budapest-special-full-cinema-screening/

A Strange Hour bude zaznamenana smile

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 02. december 2010 o 08:49 PM   [ # 82 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  1
Registrovaný  2007-06-09

predam listok (skocilo mi do terminu nieco), cena 18 EUR, .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíte mať zapnutý JavaScript), trnava

 
 
Pridané: 04. december 2010 o 12:50 AM   [ # 83 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  33
Registrovaný  2008-11-19

Práve som prišiel z koncertu z blavy.Wilder bol fantastický, vlastne to bolo lepšie ako som čakal a hlavne som videl aký velký uspech mal u všetkých ktorý tam boli,proste bolo vidieť a počuť že to má ohromný úspech! Co sa týka predkapely tá sa mi tak nepáčila že som odišiel na pizzu a vrátil sa tesne pred alanom.Ked nastúpil Alan tak to bola úplne iná trieda ako predkapela alebo front. Neviem či mal ešte niekde až taký ohlas ako dnes v blave,pretože ludia dnes večer boli ( a teda aj ja smile ) fakt super.A ked do toho pustil zremixované skladby od DM tak sa radosť vo všetkých ešte viac vystupňovala. No proste samá chvála na všetko, takýto ohlas na jeho vystúpenia musia v alanovy prebudiť chuť na další album,alebo snád a na niečo viac.

[ Príspevok bol upravovaný: 04 december 2010 07:58 AM vykonal Paloq2 ]
 
 
Pridané: 04. december 2010 o 09:48 AM   [ # 84 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  30
Registrovaný  2007-09-11

Alan bol vcera vynikajuci. Osobne stretnutie s nim bolo neuveritelne.
Len skoda, ze to skoncilo zabudnutym fotakom v taxiku , v ktorom boli super fotky. Ak ho niekto naaaaaahodou nasiel, prosim ozvite sa . Bol by som velmi vdacny…Jozef Letko 0904 88 34 33.

 
 
Pridané: 06. december 2010 o 02:36 PM   [ # 85 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

a tak sa pochvalim aj ja… okolo piatej sme sa dostali do saly MMC. Chvilu stojime sledujeme Alanovych videotechnikov, ako sa hrajkaju s projektorom, ked sa zrazu otvoria bocne dvere a vojde skupinka ciernoodencov… a medzi nimi Alan. Uplne v pohode, trosku unaveny… odchytia ho chalani z Madarska, co mu robia support stranok (moj odhad), s nimi sa zdravi ako stary kamos. Ale to uz naberam odvahu, drzo ho oslovim, poprosim o par minut a neskor prisiel. Trochu sa tvaril neisto, ze co po nom asi chceme. Ale ked som mu povedal, ze z vdaky, co pre nas robi, a ze prisiel na Slovensko mu kamos priniesol nejake to nase vinko, to ste mali vidiet ten pohlad! Milo prekvapeny, hned sa vyzvedal, z ktorej oblasti to je, aka to je odroda vina a podobne smile Este nejake tie fotecky a uz sme ho nechali tak… takze sa venoval prinesenemu syntaku a potom to zacalo… S Paulom si vsetko sami na podiu pozapajali a slovo dostala “Prey” (ani neviem kolkokrat). A pani sa prechadzali po celom priestore, pocuvali ako to kde znie a podla toho navigovali zvukara, co ako nastavit. Paul bol super, v jednom momente vbehol sam k mixpultu, hral sa s nastavenim az kym neusudil, ze je to dobre a este s Alanom presli cely priestor. Milo posobila aj Britt, Alanova asistentka (a partnerka?? sudiac podla toho, ako sa z casu na cas chytili jemne za ruky)... evidentne mala potrebu sa nejako zamestnat, vsimala si nas nejaku dobu, ako si vsetko fotime a natacame, tak na nas vybafla, ci sme z nejakeho fanklubu alebo cosi podobne smile Dali sme s nou rec a este nam sama zistovala veci ohladne improvizovanej tlacovky. Ta bola inak celkom prijemna… ziadne mikrofony, nic, Alan si sadol za stol a kto chcel, ten sa ho mohol pytat. Az potom dostali prilezitost slovenskej sukromne televizie… no a samotne vystupenie, tam uz ste boli.. proste, nenormalny vecer s uplne normalnym Alanom smile

 
 
Pridané: 06. december 2010 o 06:40 PM   [ # 86 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  353
Registrovaný  2003-03-18

bol k niečomu použitý ten synták monghi?

 
 
Pridané: 06. december 2010 o 09:04 PM   [ # 87 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

A to som sa tam motal uz okolo piatej, ale potom som odisiel, ze som tam nemal sam co robit. :D

A to, ze Paul tancuje (ako sam spomenul) sa mi velmi pacilo :D Obaja tam nestali len ako panacikovia (ako mi to pripadalo zo starsich koncertov).

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 06. december 2010 o 09:53 PM   [ # 88 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17
chmelko - 06 december 2010 05:40 PM

bol k niečomu použitý ten synták monghi?

myslim, ze Alan mal vystupy prepojene prave cez ten zazrak a velmi casto s nim pracoval…

 
 
Pridané: 06. december 2010 o 10:17 PM   [ # 89 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Teším sa s vami, že večer naplnil vaše očakávania i že večer zanechal príjemné pocity a zážitky…...to vínko - super nápad, chválim. grin grin  grin
Na túto “párty” som žiaľ nemohla prísť - to poznáte, keď sa nedá, tak sa nedá.

Ďakujem všetkým za sprostredkovanie vašich zážitkov.

Pekný večer!

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 08. december 2010 o 09:51 AM   [ # 90 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  21
Registrovaný  2007-10-12

stretol som Alana, podal som si nim ruku a privital hned ako vosiel do MMC, rozpraval som sa s nim, fotil som sa s nim, zohnal som mu zaujimavy stary rusky syntak Polivoks, niesol som s nim bednu so syntakom na podium, dal som mu 12 rocnu domacu palenku a CDcka, a v nedelu na moje prekvapenie osobne odpovedal na moj email. Skoro ako sen. grin Mily a skromny chlapik to je.

 
 
   
‹ Prvá  < 4 5 6 7 8 >  Posledná ›
6 z 9