Diskusné fórum

   
 < 1 2
2 z 2
Anketa
Komu dáte svoj hlas? A prečo?
Dagmar Bollová 0
Ivan Gašparovič 4
Zuzana Martináková 2
Milan Melník 1
František Mikloško 3
Iveta Radičová 17
Karol Sidor 1
Celkový počet hlasujúcich: 28
Hlasovanie v ankete je podmienené prihlásením sa do Vášho užívateľského účtu
Prezidentské voľby 2009
Pridané: 19. marec 2009 o 09:40 PM   [ # 16 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27
Zero202 - 19 marec 2009 07:57 PM
Ogrik - 19 marec 2009 07:36 PM
Halo - 19 marec 2009 02:12 PM

http://www.antiradicova.sk/

....a zase…slovensky antimadarsky a hejslovacky primitivizmus. je to kupodivu cielene presne na tych ludi, ktori ivetu radicovu aj tak nikdy volit nebudu. vid “karikatura” radicovej hore - je to primitivna snaha sposobit u istych volicov dojem, ze je to nejaka madarska agentka alebo co. zas sa hra s touto kartou , ktora na mnohych zabera.
fotky vpravo - su vyberane s umyslom ociernit kandidatku - same grimasy, cigareta atd.

Ale ved o par prispevkov vyssie sa najde link na stranku kritizujuceho ineho kandidata..

...viem o tom, schvalne si len porovnaj uroven oboch stranok, a to, ako sa kritizuje. ci spravodlivo, na urovni, nie urazlivo, alebo primitivne, ponizujuco a este aj s madarskou kartou, co spolahlivo zabera hlavne na stredoslovakov (cest vynimkam)

A to je asi tak vsetko, o ostatnych ani makke f.  smirk

....tak ti je to asi jedno.

 
 
Pridané: 21. marec 2009 o 11:08 AM   [ # 17 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  114
Registrovaný  2007-01-20
Ogrik - 15 marec 2009 11:26 PM
Zero202 - 11 marec 2009 07:45 PM

Neviem sa vynacudovat kolko pozornosti sa venuje Radicovej.

...a to je uplne v poriadku. chcel by si azda, aby sa pozornost venovala vladnemu gasparkovi, staremu bolsevikovi?
chceme aby bol zas zvoleny? chceme do zahranicia vysielat image primitivneho nacionalizmu, hejslovactva a lacneho laviciarskeho populizmu?
to by bola hanba.

nad tvojim nazormi a agitaciou radicovej sa mozem len pousmiat

 Signatúra 

Nigredo 22.9.2008 !!!

 
 
Pridané: 21. marec 2009 o 12:51 PM   [ # 18 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06
Ogrik - 15 marec 2009 11:26 PM
Zero202 - 11 marec 2009 07:45 PM

Neviem sa vynacudovat kolko pozornosti sa venuje Radicovej.

...a to je uplne v poriadku. chcel by si azda, aby sa pozornost venovala vladnemu gasparkovi, staremu bolsevikovi?
chceme aby bol zas zvoleny? chceme do zahranicia vysielat image primitivneho nacionalizmu, hejslovactva a lacneho laviciarskeho populizmu?
to by bola hanba.

Únos Michala Kováča ml. Vražda Róberta Remiáša. Veľká privatizácia. Proti ústavné zbavenie poslaneckého mandátu Františka Gaulidera, zmrazenie prístupových rokovaní s EÚ, SR sa nepodarili vstúpiť do NATO spolu s ČR, HUN, POL. Protestné nóty od Americkej vlády, štátov EÚ, atď. EX ministerka zahraničných vecí USA Madeleine Albrightová označila SR za čiernu dieru Európy.  ZABUDLI SME?????? Väčšina ľudí určíte….:(

Obraz SR v zahraničí bol katastrofálny, prirovnávali nás k diktatúre A.Lukašenka v Bielorusku. Mal som možnosť sa rozprávať sa bývaním diplomatom o tomto období, v tej dobe bol na zahraničnej misii. Sám mi povedal, že sa musel HANBIŤ, že sa niečo také deje na Slovensku. Kolegom iných krajín musel vysvetľovať prečo robíme také veci atď. a neboli to veľmi príjemné rozhovory.

Náš terajší prezident bol vtedy predseda NR SR a ani raz nekritizoval štýl politiky vtedajšieho premiéra, ale naopak veľmi mu rád pomáhal. Preto ma veľmi pobavil jeho slogan „Myslím národne, cítim sociálne“

Pre tieto veci nebudem voliť „docenta práv“ Ivana Gašparoviča.

[ Príspevok bol upravovaný: 21 marec 2009 02:59 PM vykonal LK87 ]
 
 
Pridané: 21. marec 2009 o 02:42 PM   [ # 19 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  114
Registrovaný  2007-01-20
LK87 - 21 marec 2009 11:51 AM
Ogrik - 15 marec 2009 11:26 PM
Zero202 - 11 marec 2009 07:45 PM

Neviem sa vynacudovat kolko pozornosti sa venuje Radicovej.

...a to je uplne v poriadku. chcel by si azda, aby sa pozornost venovala vladnemu gasparkovi, staremu bolsevikovi?
chceme aby bol zas zvoleny? chceme do zahranicia vysielat image primitivneho nacionalizmu, hejslovactva a lacneho laviciarskeho populizmu?
to by bola hanba.

Únos Michala Kováča ml. Vražda Róberta Remiáša. Veľká privatizácia. Proti ústavné zbavenie poslaneckého mandátu Františka Gaulidera, zmrazenie prístupových rokovaní s EÚ, SR sa nepodarili vstúpiť do NATO spolu s ČR, HUN, POL. Protestné nóty od Americkej vlády, štátov EÚ, atď. EX ministerka zahraničných vecí USA Madeleine Albrightová označila SR za čiernu dieru Európy.  ZABUDLI SME?????? Väčšina ľudí určíte….:(

Obraz SR v zahraničí bol katastrofálny, prirovnávali nás k diktatúre A.Lukašenka v Bielorusku. Mal som možnosť sa rozprávať sa bývaním diplomatom o tomto období, v tej dobe bol na zahraničnej misii. Sám mi povedal, že sa musel HAMBIŤ, že sa niečo také deje na Slovensku. Kolegom iných krajín musel vysvetľovať prečo robíme také veci atď. a neboli to veľmi príjemné rozhovory.

Náš terajší prezident bol vtedy predseda NR SR a ani raz nekritizoval štýl politiky vtedajšieho premiéra, ale naopak veľmi mu rád pomáhal. Preto ma veľmi pobavil jeho slogan „Myslím národne, cítim sociálne“

Pre tieto veci nebudem voliť „docenta práv“ Ivana Gašparoviča.

Obraz SR v zahraničí (USA) bol katastrofálny, prisiel Dzurinda a uz sme sa nemuseli HANBIT….  nezastavam sa Gasparovica a ani by som ho nevolil, len by ma zaujimalo kvoli comu by mala byt Radicova prezidentkou, ked sama pred dvoma rokmi povedala ze nato nema

 Signatúra 

Nigredo 22.9.2008 !!!

 
 
Pridané: 21. marec 2009 o 03:09 PM   [ # 20 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

to: halo
ÁNO NEMUSELI SME SA HANBIŤ (to ale neznamená, že sa nerobili chyby). Ale nebolo to hneď....Zahraničie nie je len USA. Vidno, že si v tej dobe asi vôbec necestoval po svete a nečítal zahraničnú tlač.

[ Príspevok bol upravovaný: 21 marec 2009 03:18 PM vykonal LK87 ]
 
 
Pridané: 21. marec 2009 o 05:36 PM   [ # 21 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  353
Registrovaný  2003-03-18

z domova som preč 11 rokov a tiež musím priznat, že pri vlade Mečiara som sa za SVK hambil (doteraz mi to nemože zabudnut jeden kamarat) ale bola to pravda..na heathrow si ma Xkrat prezerali či nahodou niesom tmavší ako mám byt..z príchodom Dzurindy sa všetko otočilo o 180 stupnov a urobilo sa fakt kopa prace..o ficovi radšj pomlčím, taký vnuk p.Mečiara podla mojho nazoru..

 
 
Pridané: 05. apríl 2009 o 08:30 AM   [ # 22 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

Výsledky voľby prezidenta 2009 - druhé kolo:
1) Ivan Gašparovič- 55,53%
2) Iveta Radičová- 44,47%

 
 
Pridané: 05. apríl 2009 o 01:18 PM   [ # 23 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  114
Registrovaný  2007-01-20

Sever proti juhu rozlozenie volicov

 Signatúra 

Nigredo 22.9.2008 !!!

 
 
Pridané: 05. apríl 2009 o 03:56 PM   [ # 24 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27

na vysledku tychto volieb je vidiet, co vsetko sa da dosiahnut populizmom, ludactvom a madarskou kartou.
a pre tych, co neboli volit, hanbite sa.

 
 
Pridané: 06. apríl 2009 o 04:02 PM   [ # 25 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

z vysledkov volieb ako hlavne z ucasti je mi dost spatne.

” Bol som na oboch kolach ale vidim ze proti starym garnituram vzniknutych v komunizme, prebalenych v hzds a zabalenych do smeru nezmozeme momentalne nic. Dufam ze nastane poriadna generacna vymena a pozitivny vyvoj demografickej krivky na Slovensku inak nas tu ta cela geriatricka smecka pobije. smile

[ Príspevok bol upravovaný: 06 apríl 2009 04:09 PM vykonal adrian ]
 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //

 
 
Pridané: 06. apríl 2009 o 04:11 PM   [ # 26 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

Na Slovensku by mali zaviest vylepseny skandinavsky volebny system… povinna ucast vo volbach dana zakonom! (tusim to maju Svedi?) a volebne pravo v rozpadi 18-65 rokov. To by bola sanca, ze by ten debilizmus v tomto narode pomaly vyhynul a prestali nam tu vladnut komancovia. Mne je nielenze spatne z vysledku volieb, ale je mi na zvracanie z niektorych analyz, z ktorych jasne vyplyva, ze ten pan, ktory neznesie kritiku a po vzore Mociara ma recept na vsetko (najlahsie je rozdavat samozrejme), tu bude vladnut aj po roku 2010… este len potom to tu mozeme zasa odpiskat a modlit sa, aby po nom opat prisla pravica a zasa sa to tu bude davat desatrocie dohromady…

Nechapem ludi, ktori vedia dat hlas cloveku zo slavnej zlodejskej bandy (dobre si pamatame, ako sa nahrabal aj kseftovani s akciami VSZ) a ktori dokazu volit stranu, ktora tu ma urcovat smer (ale do zahuby). Hold, Slovak sa da vzdy opit rozkom… Boh ochranuj tuto krajinu (aj ked myslim, ze ten sa na nu uz davno vykaslal).

 
 
Pridané: 06. apríl 2009 o 09:45 PM   [ # 27 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  233
Registrovaný  2003-07-07
Monghi - 06 apríl 2009 02:11 PM

Na Slovensku by mali zaviest vylepseny skandinavsky volebny system… povinna ucast vo volbach dana zakonom! (tusim to maju Svedi?) a volebne pravo v rozpadi 18-65 rokov. To by bola sanca, ze by ten debilizmus v tomto narode pomaly vyhynul a prestali nam tu vladnut komancovia. Mne je nielenze spatne z vysledku volieb, ale je mi na zvracanie z niektorych analyz, z ktorych jasne vyplyva, ze ten pan, ktory neznesie kritiku a po vzore Mociara ma recept na vsetko (najlahsie je rozdavat samozrejme), tu bude vladnut aj po roku 2010… este len potom to tu mozeme zasa odpiskat a modlit sa, aby po nom opat prisla pravica a zasa sa to tu bude davat desatrocie dohromady…

Nechapem ludi, ktori vedia dat hlas cloveku zo slavnej zlodejskej bandy (dobre si pamatame, ako sa nahrabal aj kseftovani s akciami VSZ) a ktori dokazu volit stranu, ktora tu ma urcovat smer (ale do zahuby). Hold, Slovak sa da vzdy opit rozkom… Boh ochranuj tuto krajinu (aj ked myslim, ze ten sa na nu uz davno vykaslal).

monghi,mas pravdu,ale hadam sa raz slovaci zobudia….len dufam,ze uz nebude pozde

 
 
Pridané: 18. apríl 2009 o 08:16 AM   [ # 28 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  96
Registrovaný  2008-11-08

zobudia ? , my sme taky drbnuty , do riti predtym prisiel madar na koni , svihol bicom , potom cesky bratia a cele to dodrbali dementny komunisty , ale ved co sa cudujeme my mame tak zaostale nazory ze sa cudujem a to aj moji rovesnici a to mam 38 , maju dementne komancovske nazory, konecne monghi povedal aspon niekto ze volit ma len ten kto ma do 65 a povinne , prissam bohu zahrnut to tu a nasadit krumple , NENAVIDIM KOMUNISTOV!!

 
 
   
 < 1 2
2 z 2
 
‹‹ Poézia      Hledá se Dvojník D.G. ››