Diskusné fórum

   
 1 2 > 
1 z 2
Anketa
Komu dáte svoj hlas? A prečo?
Dagmar Bollová 0
Ivan Gašparovič 4
Zuzana Martináková 2
Milan Melník 1
František Mikloško 3
Iveta Radičová 17
Karol Sidor 1
Celkový počet hlasujúcich: 28
Hlasovanie v ankete je podmienené prihlásením sa do Vášho užívateľského účtu
Prezidentské voľby 2009
Pridané: 06. marec 2009 o 05:39 PM
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

Sedem kandidátov na post hlavy štátu môže od dnes spustiť oficiálnu predvolebnú kampaň. Uchádzači o prezidentskú funkciu majú počas nasledujúcich približne dvoch týždňov šancu oslovovať voličov prostredníctvom vystúpení v rozhlase či televízii. Prvé kolo volieb sa uskutoční 21.marca, prípadné druhé kolo voľby bude 4. apríla 2009.

[ Príspevok bol upravovaný: 06 marec 2009 07:41 PM vykonal Gabriel ]
 
 
Pridané: 06. marec 2009 o 08:23 PM   [ # 1 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Mal si sa spytat koho nebudeme volit LOL

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 07. marec 2009 o 08:25 AM   [ # 2 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Ja voliť nepôjdem. Voľby do SNR, samosprávy atď. mi ukradnuté nie sú, ale kompetencie prezidenta SR sú u nás dosť mizerné a ani jedného s kandidátov nepovažujem za dosť vhodný reprezentatívny typ v zahraničí, hlavne v dnešných časoch, keď diplomacia je len obyčajné slovo.

 
 
Pridané: 07. marec 2009 o 10:41 AM   [ # 3 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  136
Registrovaný  2006-01-28
Substance242 - 07 marec 2009 09:30 AM

Nemá prezident nejaké kompetencie na vyhlásenie vojny, alebo výnimočného stavu, alebo tak čosi? V 2012 sa to môže zísť, niektorí hovoria.

je veliteľ ozbrojených síl :whip:

 Signatúra 

I can’t understand
What makes a man
Hate another man
Help me understand

 
 
Pridané: 07. marec 2009 o 11:17 AM   [ # 4 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06
Substance242 - 06 marec 2009 05:26 PM

Mno, neviem, ale nemám strach sa vyjadriť. Stana Radiča som mal strašne rád, ale nemôžem si pomôcť, na jeho vdove mi niečo vadí, asi neverím že všetky tie stretnutia s vozíčkarmi atď boli spontánne, pripadalo mi že si celý ten čas robí kampaň (už dosť dlho dozadu), bolo to až príliš pozitívne.

Takže pre mňa prichádza v úvahu Martináková a Mikloško, otázka je, kto z nich má naozaj šancu.

Ostatní v žiadnom prípade.

Martináková alebo Mikloško?????? K akým princípom sa vlastne hlásiš?

 
 
Pridané: 07. marec 2009 o 02:35 PM   [ # 5 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  233
Registrovaný  2003-07-07

no stareho ch/uja/ urcite nie

 
 
Pridané: 07. marec 2009 o 03:26 PM   [ # 6 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06
giggs11 - 07 marec 2009 01:35 PM

no stareho ch/uja/ urcite nie

http://www.zlyprezident.sk/index.php?node=kecy_zleho_prezidenta

 
 
Pridané: 08. marec 2009 o 09:14 PM   [ # 7 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11

To je ozaj “zapeklité”...koho voliť?...3 z tých mien som v živote nepočul, i keď je pravdou, že politika je mi takmer ľahostajná tongue wink

 
 
Pridané: 11. marec 2009 o 08:45 PM   [ # 8 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Tento rok sa to tyka uz aj mna, a tak sa tuto temu “obtriem” aj ja :grin:
Neviem sa vynacudovat kolko pozornosti sa venuje Radicovej. Na scene je co, dva roky? Akonahle nas opustil jej vzacny manzel, vtrhla do politiky a snazi sa urobit dieru do sveta. A rovnako aj ja zdielam nazor tej istej falosnosti v jej vystupovani. Neviem preco, ale nemam ju rad. Mozno kvoli tomu, ze mi pripomina niekoho znameho z okolia, koho tiez nemam velmi rad, ktovie.. alebo mozno kvoli jej nazorom. Neviem.

Je vsak pre mna viac zaujimave, ze vsade kde sa pozriem vidim Radicovu (Gasparovica najmenej). To, ze kandiduju aj ini kandidati viem tak tuto z tejto ankety a z vypisu, ktory som nasiel v novinach. Ano, to je vec kampane, v poriadku. Velmi som sa ale pobavil v sobotu, ked sa asi v 2 najpredavanejsich nebulvarnych novinach objavili dokopy asi 2 rozhovory s Radicovou a jeden profil. Popri tom pri jednom z rozhovorov v tabulke “pre a proti” sa medzi “proti” objavilo “nevyrazna kampan” LOL Do popukania smile (ale celkovo ju vidim vsade az prilis “vtlacenu” do pozornosti)

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 15. marec 2009 o 01:27 PM   [ # 9 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  19
Registrovaný  2009-02-22

Mozete objektivne popisat vsetkych kandidatov povedzme niekomu kto o slovenskej politike nepocul 13 rokov?

 Signatúra 

“In theory there is a possibility of perfect happiness: To believe in the indestructible element within one, and not to strive towards it.”

 
 
Pridané: 15. marec 2009 o 02:28 PM   [ # 10 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  96
Registrovaný  2008-11-08

Vobec ma nezaujima prezident , mam apatiu na komunistov ako , KOVAC , SCHUSTER , GASPAR-ovic , nic v zlom ale tento sudruh nebol ani na vojne , nikoho nechcem osocovat ale to je vrchol co on predvadza , verbalny prejav - 200 , autorita nulova a v neposlednom rade trtulko co nevie ani kde je v lavo bok LOL  co k tomu dodat ja osobne by som post prezidenta- dementa zrusil , skoda nasich penazi, a ak volit tak urcite nie tohto pana to radsej c.vajdu , preboha ani za komancov neboli tak dlho vo vlade ako su teraz , tak sa dame oblbnut!!!!!!  ZOBUDME SA !!!!

 
 
Pridané: 16. marec 2009 o 12:26 AM   [ # 11 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27
Zero202 - 11 marec 2009 07:45 PM

Neviem sa vynacudovat kolko pozornosti sa venuje Radicovej.

...a to je uplne v poriadku. chcel by si azda, aby sa pozornost venovala vladnemu gasparkovi, staremu bolsevikovi?
chceme aby bol zas zvoleny? chceme do zahranicia vysielat image primitivneho nacionalizmu, hejslovactva a lacneho laviciarskeho populizmu?
to by bola hanba.

 
 
Pridané: 16. marec 2009 o 10:06 PM   [ # 12 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  233
Registrovaný  2003-07-07
Ogrik - 15 marec 2009 11:26 PM
Zero202 - 11 marec 2009 07:45 PM

Neviem sa vynacudovat kolko pozornosti sa venuje Radicovej.

...a to je uplne v poriadku. chcel by si azda, aby sa pozornost venovala vladnemu gasparkovi, staremu bolsevikovi?
chceme aby bol zas zvoleny? chceme do zahranicia vysielat image primitivneho nacionalizmu, hejslovactva a lacneho laviciarskeho populizmu?
to by bola hanba.


ogrik,mas absolutnu pravdu,stary ch/ujo/ je to najhorsie riesenie pre slovensko

 
 
Pridané: 19. marec 2009 o 03:12 PM   [ # 13 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  114
Registrovaný  2007-01-20

http://www.antiradicova.sk/

 Signatúra 

Nigredo 22.9.2008 !!!

 
 
Pridané: 19. marec 2009 o 08:36 PM   [ # 14 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27
Halo - 19 marec 2009 02:12 PM

http://www.antiradicova.sk/

....a zase…slovensky antimadarsky a hejslovacky primitivizmus. je to kupodivu cielene presne na tych ludi, ktori ivetu radicovu aj tak nikdy volit nebudu. vid “karikatura” radicovej hore - je to primitivna snaha sposobit u istych volicov dojem, ze je to nejaka madarska agentka alebo co. zas sa hra s touto kartou , ktora na mnohych zabera.
fotky vpravo - su vyberane s umyslom ociernit kandidatku - same grimasy, cigareta atd.

 
 
Pridané: 19. marec 2009 o 08:57 PM   [ # 15 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30
Ogrik - 19 marec 2009 07:36 PM
Halo - 19 marec 2009 02:12 PM

http://www.antiradicova.sk/

....a zase…slovensky antimadarsky a hejslovacky primitivizmus. je to kupodivu cielene presne na tych ludi, ktori ivetu radicovu aj tak nikdy volit nebudu. vid “karikatura” radicovej hore - je to primitivna snaha sposobit u istych volicov dojem, ze je to nejaka madarska agentka alebo co. zas sa hra s touto kartou , ktora na mnohych zabera.
fotky vpravo - su vyberane s umyslom ociernit kandidatku - same grimasy, cigareta atd.

Ale ved o par prispevkov vyssie sa najde link na stranku kritizujuceho ineho kandidata..
Taketo stranky, tie ignorujem tak rovnako ako neregistrujem, ze by niektory z kandidatov vobec robil kampan. Ako si ma clovek nezaujimajuci sa o politiku dennodenne vytvorit zdravy nazor, ked o kandidatoch vlastne nic nevie? A ani k tomu nema ako prist? (alebo som taky zakonzervovany? LOL )
Osobne, o vsetkych kandidatoch viem len to, co som vedel doteraz:
Gasparovic - terajsi prezident (z toho si obraz clovek nespravi)
Radicova - iba jej priezvisko je mi zname
Miklosko - do isteho obdobia nemal doma televizor
Martinakova - niekdajsia “aferu”
A to je asi tak vsetko, o ostatnych ani makke f.  smirk

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
   
 1 2 > 
1 z 2
 
‹‹ Poézia      Hledá se Dvojník D.G. ››