Diskusné fórum

   
MS v hádzanej / Osijek / Chorvátsko
Pridané: 19. január 2009 o 10:14 PM
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

chcel by som upriamit pozornost na vykon a kvalitu nasej muzskej hadzanarskej reprezentacie.

Ja osobne nevenujem ostatny cas ani velky zaujem tejto loptovej hre ale nech akokolvek sampionat dopadne pre nasich chlapcov (v stredu nas cakaju Francuzi), uz teraz si zasluzia nasu pozornost, a velke dakujem za vykony, ktore doposial predviedli.

Ak mate chvilu cas, podelte sa o svoje dojmy aj vy smile

[ Príspevok bol upravovaný: 22 január 2009 09:57 AM vykonal Zero202 ]
 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //

 
 
Pridané: 19. január 2009 o 10:27 PM   [ # 1 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  164
Registrovaný  2003-04-26

Tak-tak, pozornosť si isto chlapci zaslúžia.
Tiež v poslednej dobe hádzanej moc neholdujem, ale kolektívny šport na majstrovstvách sveta mimo hokeja, to sa Slovensku zas až tak často nestáva. A hlavne doterajšie výkony si zaslúžia iba pochvalu.
Osobne sledujem hlavne výkony bratov Straňovských, nakoľko som správny lokalpatriot a Martina som dokonca nejaký ten rok “trápil” :D

 
 
Pridané: 20. január 2009 o 03:33 PM   [ # 2 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  32
Registrovaný  2007-10-21

No ja som hadzanu nikdy nesledovala, chytila ma az toto leto, ked som pozerala olympiadu v SPanielsku, lebo ti loptovymi hrami ziju(: a veruze ma prekvapili nasi, kedze nikdy nepatrili medzi favorizovanych, aj ma hrdost obliala(:*

 
 
Pridané: 21. január 2009 o 12:09 AM   [ # 3 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  57
Registrovaný  2003-02-18

Pevne verim, ze sa chlapcom podari postupit zo skupiny, rozohrane to maju velmi dobre a velmi im to prajem. V nedelu sme mali ist jedno auto do Osijeku na zapas s Australiou, avsak nakoniec sa vyjazd zial nekonal. Snad pocestujeme do Zagrebu.

 
 
Pridané: 22. január 2009 o 07:01 PM   [ # 4 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  57
Registrovaný  2003-02-18

No skvele, tak po prvom polcase som skoro dostal infarkt, ale nakoniec vsetko dopadlo dobre! Postupujeme dalej do Zagrebu!!!

 
 
Pridané: 22. január 2009 o 08:29 PM   [ # 5 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Je to paráda a to by som na nich v nejakej 20 minúte nevsadil ani deravý groš, Valo nie a nie trafiť, Szucs po získaní lopty ju prihrá na pol metra len tak rumunovi a Stochl vyzeral, že nedožije ani do polčasu. Na to, že podľa komentátora sa nevládal ani zohnúť po loptu a hodiť ju dokázal tak na 5 metrov, chytal ako boh. Klobúk dole !

 
 
Pridané: 22. január 2009 o 08:47 PM   [ # 6 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Ešte ma napadla zaujimavá vec, ktorá sa tak skoro asi opakovať nebude a síce, že z nového roku ubehli len tri týždne a naši športovci ( družstvá )slávia už tretí úspech - najprv mladí hokejisti, potom “domino” s “cibulou” a teraz aj hádzanári- bez ohľadu na ďalšie výsledky !!!

 
 
Pridané: 22. január 2009 o 09:28 PM   [ # 7 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  114
Registrovaný  2007-01-20

Kukám každý zapas , dnes som si aj vsadil na Slovakov a oplatilo sa grin

 Signatúra 

Nigredo 22.9.2008 !!!

 
 
   
 
‹‹ iPod a iné ovocie      Všetko najlepšie... ››