Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 4 5 6
6 z 6
Camouflage Sk/Cz Tour / 1.-3.11.2007 / Litvínov • Bratislava • Košice
Pridané: 01. december 2007 o 08:25 AM   [ # 76 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  15
Registrovaný  2006-07-31

nazdar nevie niekto nič  o tom pripravovanom live dvd camouflage ktore udajne točili ešte v roku 2006 myslim že v nemecku v dresdene?

 
 
Pridané: 11. december 2007 o 05:05 AM   [ # 77 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  14
Registrovaný  2003-02-18

Zdravim vsechny pritomne. Nemel jsem cas zapojit se do diskuse drive, ale asi je to dobre, protoze vse uz tu bylo nekolikrat receno a ja mam casu na diskuze stale pomalu.

Osobne me afterparty hodne mrzi, protoze by v tom klubu byla vyborna. Jeste ve 4 hodiny odpoledne mi technici v klubu slibovali, ze bude na co po koncerte hrat. Pak jsem sel spat, abych vydrzel parit dalsi noc, protoze noc predtim jsem nespal, jen trochu po ceste a v osum jsem se dozvedel, ze se s CDckama taham zbytecne, ze neni na co hrat, protoze klubova aparatura byla rozmontovana a odvezena (duvod neznam, na to je treba se optat majitele klubu). Diky pomoci mistnich lidi se podarilo vybavit prostor v klubu, jehoz jmeno si uz nepamatuju, ale bylo tu vzpominane a komu jsem mohl, tomu jsem to rekl. Bohuzel, kapele trvalo dlouho nez v satne oslavila narozeniny Heikovy manzelky (mela je 4.11.), sbalila se a pripravila na afterparty, takze kdyz jsme dosli do toho klubu, uz tam vytirali a i kdyz uvnitr lidi z koncertu byli, tak kapela nechtela jit do klubu, ktery se zavira. Dalsi napad byl Jazz klub, ovsem v suterenu bylo plno, tak jsme zustali nahore a kdyz horni bar zavreli, presunuli jsme se teprve dolu.
Diky vstricnosti mistniho DJe, ktery fakt vyborne mixoval i pro neho nezname songy nakonec party probehla a i na moje stale opatrovavana CDcka se dostalo. Je skoda, ze se pri teto anabazi ztratila vetsina lidi, kazdopadne dekuju tem, kteri to vydrzeli a postarali se o vybornou atmosferu i po koncerte, ktery byl jeden z nejlepsich co jsem videl, diky fanouskum, kteri vytvorili paradni atmosferu.
Doufam, ze se zase nekde potkame, at jiz na Camouflage nebo jinde a doufam, ze alespon neco pekne si navstevnici koncertu v Kosicich odnesli. Zde je aspon par mych fotek z Blavy a Kosic, uplne na konci i par z pareni v Jazz klubu:

http://mi.rage.cz/2007/Petr_Muk-Estradna_hala_PKO-Bratislava-2.11.2007
http://mi.rage.cz/2007/Camouflage-Estradna_hala_PKO-Bratislava-2.11.2007
http://mi.rage.cz/2007/Camouflage-afterparty-Caramel-Bratislava-2.11.2007
http://mi.rage.cz/2007/Camouflage-ICC_Train-Kosice-3.11.2007

 
 
Pridané: 11. december 2007 o 09:01 AM   [ # 78 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

mirage mas perfektne pohlady z roznych uhlov na tych fotkach len skoda ze vacsina je rozmazana inak by to boli pecky wink stale dufam ze najdem aspon jednu kvalitnu fotku z koncertu v KE.

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 11. december 2007 o 02:43 PM   [ # 79 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  14
Registrovaný  2003-02-18

tArGeT: kdybych vedel, ze tam budu moci bez problemu fotit, tak bych si privezl lepsi fotak, bohuzel takhle jsem mel s sebou jen stary a polorozbity kompakt a fotil spise atmosferu nez nejake fotky do casopisu. Snad nekomu prijdou vhod i takove fotky. Lepsi se daji na mych strankach nalezt s lonska v Drazdanech, kde tocili to live DVD.
Abych odpovedel Martymu, tak zatim neni jasne, kdy vyjde, puvodne bylo planovano na brezen 2007, pak na podzim a ted bych rekl, ze mozna jaro 2008 bude realne.

 
 
Pridané: 11. december 2007 o 05:57 PM   [ # 80 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

Mirage, vdaka za foto, aj za snahu cosi s afterparty urobit

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 12. december 2007 o 10:46 AM   [ # 81 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

MIRAGE: Jasne chapem wink atmoska bola fakt neskutocna tak preto zhanam aspon jedno kvalitne foto chcem si ho dat do ramu spolu aj s podpisanou vstupenkou niekam na stenu smile Tiez to bol pre mna jeden z naj koncertov ake som zazil tongue laugh

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 04. september 2008 o 03:01 PM   [ # 82 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  86
Registrovaný  2008-08-08
TinaGahan - 07 november 2007 08:56 PM

tanicka to sme dve smile)

Teraz by ta oliver len tak nedostal… stal by mu v ceste jeden “mensi” problem !!! :/ ah jaaaaj…

 
 
Pridané: 04. september 2008 o 03:54 PM   [ # 83 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  128
Registrovaný  2005-12-01
print_image - 04 september 2008 01:01 PM
TinaGahan - 07 november 2007 08:56 PM

tanicka to sme dve smile)

Teraz by ta oliver len tak nedostal… stal by mu v ceste jeden “mensi” problem !!! :/ ah jaaaaj…

teraz je uz neskoro smile

 Signatúra 

. . . let me show you the world in my eyes . . .

 
 
   
‹ Prvá  < 4 5 6
6 z 6