Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 5 >  Posledná ›
3 z 6
Camouflage Sk/Cz Tour / 1.-3.11.2007 / Litvínov • Bratislava • Košice
Pridané: 03. november 2007 o 06:52 PM   [ # 31 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  2
Registrovaný  2003-02-20

cool mad -mužete napsat co hral ten MUk-protože to se nedalo a museli jsme odejit na pivko-druha kapitola jeden stanek a obsluha?(diky manikovi co mě vzal pivko-pač mistní nebyli ochotni vzit českou korunku?)a Camouflage-klasicky standart-možná v loni se mě to zdálo energetičtější cool smirk

 
 
Pridané: 03. november 2007 o 08:09 PM   [ # 32 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  165
Registrovaný  2005-08-05

mne sa to vcera zdalo tak ako keby si niekto rano povedal ze rozganizuje koncert.organizacia bola podla mna na amaterskej urovni,ktora vo vyspelej europe nema obdobu.zacalo to neskorym vpustanim do priestorov saly,pokracovalo jednym bufetom vo vestibule,kde sa vytvorila nekonecna rada smadnych navstevnikov,co sme sa my snazili vyriesit prechodom cez slabo strazenu kontrolu VIP zony a obcerstvenim v bufete na balkone,kde mali v case naseho prichodu v ponuke biele vino, flaskove nealko a cipsy.nakoniec sme sa dockali sprevadzkovania vycapneho pultu s ktoreho zacal tiect znacne predrazeny 45 korunovy bazant.tolko k organizatorom….....
co sa tyka samotneho koncertu tak MUK sa mi zdal v dobrej forme ako za starych dobrych cias Oceanu.Jeho hlas je proste skvely.Dost ma prekvapilo ze niektori navstevnici po jeho vystupeni odisli a koncert Camouflage ich nezaujimal.Samotny Camouflage boli klasicky dobry….pacila sa mi komunikacia s publikom a hlavne ten posledny pridavok ktory bol ceresnickou na torte vcerajsieho vecera.Zvuk na balkone nebol bohvie co,preto som sa asi v polovicke koncertu presunul na plochu kde bolo bolo o poznanie lepsie.
Na zaver by som povedal ze som bol sklamany nizkym poctom navstevnikov tohoto koncertu,neviem ci je na vine cena vstupenky alebo prave prebiehajuce palenie sviecok .....
celkovy dojem ale hodnotim kladne

 
 
Pridané: 03. november 2007 o 11:27 PM   [ # 33 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2003-03-02

oba koncerty boli fajn, len ta navsteva, bola dost uboha

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 01:06 PM   [ # 34 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2007-11-04

to Little15

koncert bol celkom fajn, ale s tymi opitymi Zilincanmi neviem co chces povedat, sa spamataj

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 03:55 PM   [ # 35 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  18
Registrovaný  2007-09-14

KOSICE. Kto to organizoval, nech vykrutim krk.
Camouflage si odohrali krasny koncert, pačili sa mi.
Slubovana party? Prosim vas aka party a kde - taze to si asi myslel organizator…
Naco informovat verejnost, ze tunak sa party nekona… ved sme na vychode v stajni a my sme len obycajny dobytok. Hrrr do kosiara a drzte huby… ale ja ju drzat nebudem. Taze modli sa pan organizator, urobil sisi krasnu reklamu. Velo ludi to sklamalo - to hovorim aj za nich. excaim

[ Príspevok bol upravovaný: 04 november 2007 03:58 PM vykonal samireez ]
 Signatúra 

http://www.fundm.sk

”...máme právo protestovať, myslieť a hovoriť  podľa seba? vážne?”

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 05:01 PM   [ # 36 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  102
Registrovaný  2003-03-01

veru tak, musim potvrdit predchadzajuce vyjadrenia….Koncert Camouflage bol perfektny a profesionalne odohraty, ale co sa tyka tej organizacie a zrusenej After Party tak to bola katastrofa- nechcem sa do nikoho navazat, ale toto bolo zo strany organizatorov lacne a amaterske gesto

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 07:02 PM   [ # 37 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  51
Registrovaný  2005-10-01

Uplny suhlas,koncert perfektny, kapela ustretova a pohodova. Ale ako spominam v inom prispevku velke sklamanie, ze sa ziadna party nekonala…. Co sa stalo s depesakmi, co v Janosiku organiozovali skvele zrazy?

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 07:41 PM   [ # 38 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Koncert odohrany na vysokej profi urovni (krasny zvuk, perfektne svetla). Ked som siel na CAMOUFLAGE do KE rozmyslal som ako dopadne, kedze uroven a atmosfera Bratislavskeho koncertu z pred roka bola vysoko nahodena latka pre tento koncert na vychode Slovenska. Bol som ale milo prekvapeny pretoze aj publikum to “odohralo” na profi urovni… After party? No tymto “pozdravujem” tych co to mali nastarosti, ale zlyhali na celej ciare ved naco pomoct ked nejde o super medialnu akciu ako tomu bolo v BA. A potom sa cudujme ze preco je “BOJ” medzi BA a vychodom…. Nastastie zazitok z koncertu som mal taky silny ze mi ta after party vobec nechybala…

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 08:59 PM   [ # 39 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  22
Registrovaný  2006-11-10

Ja sa vážne ospravedlňujem, som to nemyslela na všetkých, len na takú smiešnu trojicu chlapcov od Žiliny…ale ako sa to hovorí-trafená hus zagága?...Tak ešte raz sorry slušným žilinčanom… red face

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 09:00 PM   [ # 40 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  29
Registrovaný  2004-06-14

suhlasim s tym, co tu uz bolo spomenute….koncert v KE super a ohladom after party by som sa chcel opytat, kde boli “diabolsky krtulkovia”????....ved to mala byt kurva neskutocna after party…....
a este by som chcel pozdravit MIRAGEa a podakovat mu za snahu tam cosi zachranit…..


sorry za vyraz…...no ziadalo sa mi…..

 Signatúra 

Banzaiiiiii

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 09:11 PM   [ # 41 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  51
Registrovaný  2005-10-01

Presne tak , spominala som nieco o dvoch ludoch, co sa na to vykaslali, v inom prispevku a fakt ma ten vcerajsok stve.  Je to velka skoda…. na koncerte som postretavala kamosov, co sa dotrepali od Martina, Ziliny a boli fakt sklamani.  Sklamana som aj ja a moji partaci, ktorym tymto dakujem za fajn spolocnost a odvoz. Piko, Leeb, Brain a Peto mate to u mna. Pozdravujem Gaba a verim, ze nabuduce ho neokaslu ludia, ktorym veril a Mirage. Snaha sa ceni vzdy.

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 10:37 PM   [ # 42 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

koncert som odsledoval v tranze, super super a este raz super, co sa stalo potom uz nechcem a ani nemam zaujem zistovat, dovod pre ktory to dopadlo ako dopadlo je podla mna na urovni vysoko amaterskej a nema to zmysel dalej komentovat, jednoducho to “niekto” posral, humbuk okolo afterparty v meste mal uz len minimalny odraz na celkovy pohlad na akciu; desi ma predstava ak by sa to malo konat ozaj v Presove, hanba kulturneho rangu, mne je len luto tych ktory obetovali cas a peniaze na to aby sa toho celeho zucastnili, mam za to ze nabuduce si uz kdekto rozmysli ci sa ma toho aj naozaj zucastnit

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 11:08 PM   [ # 43 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  102
Registrovaný  2003-03-01

este sa mi patri podakovat DJ-ovi, ale hlavne Mirage-ovi, ktory za nim prisiel v Kosickom Jazz Clube a pustal nám (ale aj chalanom z Camouflage) depešácke a camouglage-ovske pesnicky a aspon ciestocne zachranil a trochu pozitivne oživil záver sobotnajsej noci….takze nakoniec to celkom uslo a akcia sa vydarila- aj ked paradoxne na inom mieste nez ICCT….

 
 
Pridané: 05. november 2007 o 12:10 PM   [ # 44 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  165
Registrovaný  2005-08-05

par video nahravok z Bratislavskeho koncertu od blackforever z fora dm.cz

http://www.youtube.com/watch?v=ypZ_kaEJjZY
http://www.youtube.com/watch?v=qb7OCeB5jP8
http://www.youtube.com/watch?v=QOjlKiE38jY
http://www.youtube.com/watch?v=IANN79KnwbY

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 09:57 AM   [ # 45 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  1
Registrovaný  2003-07-21

Koncert v BA

Koncert sa mi pacil a atmosfera tiez hoci zvukar nemal svoj vecer wink. Vytknut by som vytkol iba oneskorene vpustanie ludi do haly (nemohli ludia tvrdnut radsej vo vykurenom priestore satne/bufetu?) a bufet ktory nestihal. Jeden bufet v ktorom sa este capuje sa mi zda na takuto akciu malo.

Tu su nejake moje fotky http://rapidshare.com/files/67781482/2007.11.02_-_Petr_Muk_a_Camouflage__PKO.rar.html

 
 
   
 < 1 2 3 4 5 >  Posledná ›
3 z 6