Diskusné fórum

1 2 3 > 
1 z 3
Vizualne zlepence (Devotional a pod.)
Pridané: 15. jún 2008 o 09:39 PM
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1744
Registrovaný  2002-09-05

Kazdy vie, akym sposobom bol zostrihany slavny Devotional. Pre niekoho az tak posvatny, ze ho snad tato tema urazi. Neda mi vsak napriek vsetkemu vytknut prave sposob, akym koncert vznikol. Nenesie ani kusocek autenticity vystupenia - ale priznavam, ze to bol zamer, kedze dielo sa vola Devotional a nie Live in XXX Vsimol si vsak niekto z vas zadny obal VHS/DVD? Mozete si pozriet v prilohe.
Fakt, ze je na podiu 7 ludi mi teda neda, ze Anton je schopny skolazovat este aj fotografie aby vyzerali cool a nie autenticky.

Otazka diskusie teda znie: Co je pre vas vo vizualnej zlozke dolezite? Iba vysledok, alebo aj sposob, ako vizualne dielo (foto/video) vznikne (v perspektive na DM). Pritom nemyslim len na Antona.

[ Príspevok bol upravovaný: 18 február 2009 05:05 PM vykonal Gabriel ]

Pridané: 15. jún 2008 o 11:02 PM   [ # 1 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  356
Registrovaný  2003-03-18

mne sa celkovo vizualne stvarnenie projektu SOFAD zda naj a jedinečne, to že to je pozliepane z viacerych koncertov som si už nejako zvykol, ved nieje jedno, či je to točene v inych mestach, alebo 2 noci po sebe? DM to robili stale, teraz ma napada napriklad nepodareny vykrik na 101 počas tuším behind the wheel? kde na CD je krasne zmazany…mne sa napriklad chyby, alebo originality pačia viac, ale DM je o niečom inom a to respektujem

Pridané: 15. jún 2008 o 11:26 PM   [ # 2 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  756
Registrovaný  2003-02-18

Tazko bude jednoznacne odpovedat na tvoju otazku. Era devotionalu je uz za nami a zanechala teda poriadnu ryhu ci stopu, to akym sposobom vznikla a co zanechala sa neda tak jednoznacne zadefinovat ako biela a cierna. Fakt ze DM sa chovaju tak povediac perfekcionalisticky je uz na skodu, ake by bolo napr. super keby pocas x tej skladby by si Dave pomylili slohy alebo by Martin zacal skor s gitarovym solom atd (vid SWW)? Preco musi DVD live vyzniet na 1000% dokonale bez jedinej chybycky? Preco cu vokaly a niektore party dohravane este raz v studiu?? Neviem preco ale robia to vsetky velke kapely ci spevaci a spevacky, ziadna chyba ziaden falosny ton….

Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

Pridané: 16. jún 2008 o 02:02 AM   [ # 3 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  1744
Registrovaný  2002-09-05

jarik: pozor, ja som nepisal o hudbe, ale o vizualnom spracovani (foto/video) - teda o zlozkach, ktore netvori kapela, ale niekto iny. Devotional bol priklad. Co hovoris na to foto? Ved je to na obale releasu a tomu uz hovorim pruser.

Takze este raz: Co je pre vas vo vizualnej zlozke dolezite? Iba vysledok, alebo aj sposob, ako vizualne dielo (foto/video) vznikne (v perspektive na DM). Pritom nemyslim len na Antona.

[ Príspevok bol upravovaný: 16 jún 2008 02:09 AM vykonal Gabriel ]

Pridané: 16. jún 2008 o 08:01 AM   [ # 4 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  756
Registrovaný  2003-02-18

Yes Sir!  cool smile  ale aj ja som narazal na vizualne spracovanie, pretoze taketo chybicky by sa urcite nedostali na DVD. Co sa tyka back coveru priznam sa nevedel som o tom tak ako zbytok 99% fans LOL , ved koho by napadlo pocitat kolko postaviciek je na podiu.

Myslim ze pre dm fanusika je dolezity vysledok, lebo o mnohych veciach ani nevieme ako vznikli a vznikaju. Tych “preslapov” je omnoho viac (vid napr ONIP tusim pri NLMDA) alebo aj cela 101 teda film je cosi strase po vizualnej stranke, nemozem sa zbavit pocitu ze je to reportaz o dakej chlapcenskej kapelke..

Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

Pridané: 16. jún 2008 o 11:15 AM   [ # 5 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  231
Registrovaný  2004-02-13

fesaku, co je tam podla teba skolazovane, lebo inac neviem o co ide? :/

je to tak ze pri IFY nebolo 7 ludi na stage-i? ak ano, potom sorry wink

[ Príspevok bol upravovaný: 16 jún 2008 11:19 AM vykonal DevotoM ]
 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

Pridané: 16. jún 2008 o 01:54 PM   [ # 6 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  984
Registrovaný  2005-08-09
DevotoM - 16 jún 2008 09:15 AM

Ale ono tam bylo 7 lidí, ne? fotografie je přece důkaz smile

Pridané: 16. jún 2008 o 02:26 PM   [ # 7 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Registrovaný  2004-02-13
Dangerous - 16 jún 2008 11:54 AM
DevotoM - 16 jún 2008 09:15 AM

Ale ono tam bylo 7 lidí, ne? fotografie je přece důkaz smile

prave o to ide ci (ne)bolo, ale kedze to tu v praci nemam ako ocheckovat zostava len matna predstava
otazka ale je ci Gabo riesi prave toto alebo mu chodi po myslidle cosi ine, duchaplnejsie :D

Signatúra 

Pridané: 16. jún 2008 o 02:29 PM   [ # 8 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  219
Registrovaný  2003-02-18

no na fotografii ich je sice 7 ale ratj so mnou: dave, martin, alan a fletch= to su styria.
Vokalistky boli dve= cize ked boli vsetci pokope na podiu bolo ich v skutocnosti 6. Ta vokalistka napravo tam nema co robit, je to len ako hovoril Gabo cool kolaz.

Pridané: 16. jún 2008 o 02:36 PM   [ # 9 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Registrovaný  2004-02-13

jo, kukol som si prave youtube a ono fakt f tom bude nejaka ta ducharina, na zazname je teda pouzity iny koncert, nez bola fotka na zadnej strane obalu, ale nik nepovedal ze sa v druhom pripade na pravu stranu nezainstalovala vokalistka No.3, otazka teda znie, kolko ich vlastne mali stale na podiu, hm?!

Signatúra 

Pridané: 16. jún 2008 o 02:36 PM   [ # 10 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  637
Registrovaný  2004-04-23

No a ja ich tam vidim 12… ked ratam este aj Gahana ze je tam 5x s rozpazenymi rukami LOL

Signatúra 

electrowired / Collection

Pridané: 16. jún 2008 o 02:40 PM   [ # 11 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Registrovaný  2004-02-13
Gahan - 16 jún 2008 12:29 PM

no na fotografii ich je sice 7 ale ratj so mnou: dave, martin, alan a fletch= to su styria.
Vokalistky boli dve= cize ked boli vsetci pokope na podiu bolo ich v skutocnosti 6. Ta vokalistka napravo tam nema co robit, je to len ako hovoril Gabo cool kolaz.

vies istotne ze ich mali vzdy len dve?

Signatúra 

Pridané: 16. jún 2008 o 02:48 PM   [ # 12 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Registrovaný  2004-02-13
Gabriel - 16 jún 2008 12:02 AM

jarik: pozor, ja som nepisal o hudbe, ale o vizualnom spracovani (foto/video) - teda o zlozkach, ktore netvori kapela, ale niekto iny. Devotional bol priklad. Co hovoris na to foto? Ved je to na obale releasu a tomu uz hovorim pruser.

Takze este raz: Co je pre vas vo vizualnej zlozke dolezite? Iba vysledok, alebo aj sposob, ako vizualne dielo (foto/video) vznikne (v perspektive na DM). Pritom nemyslim len na Antona.

Ok, mozno je to nefer, ale myslim si ze drvive mnozstvo vytvorov preslo rukami kolazistov a editorov, ktori daju zaberu dusu a ozivia ho aj napriek tomu ze sa jedna o miernu loz, nevadi mi to, skor sa potom len zasmejem na sebe ze som tomu klamu podlahol a ono realita je mozno ina, celkovo nemam nic proti

Signatúra 

Pridané: 16. jún 2008 o 02:57 PM   [ # 13 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  654
Registrovaný  2004-11-30

Presne tato otazka zadneho obalu Devotional DVD ma skrela istu dobu a riesil som ju na depmod fore. A jedine na co sa tam prislo je to, ze je to kolaz (ako uz odznelo tu).
Tam dolu v strede (kde by mal stat Dave) mi ta osoba skor pripomina Fletcha v pohybe :D

Nakoniec z toho vysvitlo to, ze tohto kroku sa Anton nedopustil poslednykrat.. vid Exciter era:
http://www.depmod.com/forum/viewthread.php?tid=7865#pid95347

Osobne ma to dost mrzi, ze taka “blbost” sa dostane na obal. Keby to aspon logicky sedelo…

Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

Pridané: 16. jún 2008 o 03:09 PM   [ # 14 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  219
Registrovaný  2003-02-18

ano viem na 100% ze mali len dve vokalistky. pozri si aj zaverecne titulky na devotional.

Pridané: 16. jún 2008 o 03:18 PM   [ # 15 ]
Ghost
Ikona užívateľa
Počet príspevkov:  608
Registrovaný  2004-10-14

Je to umění a ne dokument. Proč by to mělo odpovídat realitě? Beru to jako Antonův žertík smile

1 2 3 > 
1 z 3