Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 3 4 5 6 7 >  Posledná ›
5 z 17
Synthpop & Future Pop & Electronic
Pridané: 22. január 2009 o 11:11 PM   [ # 61 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11

Banket : Výber 1984-1991 ... absolútne odporúčam…poctivý slovenský synthpop a čo skladba to vypalovačka! wink

 
 
Pridané: 27. január 2009 o 12:24 PM   [ # 62 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Arachnophobias - By The Shape Of…
Prvý náznak albumu, ktorý by ma toho roku potešil ( potom čo ma Apoptygma dala hodne do smútku). Náznak preto, že je to len 6trekov stiahnutých rusmi z ich myspace.

Po roku od vydania debutového albumu Human Eyes dánska synthpop. skupina deZeption ho na svojej stránke ponúka na stiahnutie free. Je to melodický, slušne spievaný a nadpriemerný album, takže odporúčam aspoň na vypočutie :
http://www.dezeption.com/buy_download.htm

 
 
Pridané: 09. február 2009 o 06:53 PM   [ # 63 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Pet Shop Boys - Love etc.- promo cdm

Nie len DM ” utekajú ” pesničky grin táto ušla mesiac a niečo pred oficiálnym vydaním PSB. Nie že by to bola nejaká pecka, ale mne sa to páči- taká pohodička, hlavne bez zbytočného experimentovania.

 
 
Pridané: 12. február 2009 o 06:43 PM   [ # 64 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Project Pitchfork - ” Dream,Tiresias ! “ 2009

Si myslím, že pre fans tvrdšieho electra veľká maškrta. Zámerne nepíšem ebm/industrial, lebo to podľa mňa nie je úplne presné označenie. Nie že by sa mi to páčilo od A po Z, ale rozhodne ma Project Pitchfork veľmi milo prekvapil a z tohoročných noviniek asi prvá vec, ktorú na prvé počutie hodnotím vysoko pozitívne ! ( nerátam album And One ako novinku ).

 
 
Pridané: 17. február 2009 o 03:32 PM   [ # 65 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  96
Registrovaný  2008-11-08

Devision , life is suffering z abumu Noob 2009

 
 
Pridané: 17. február 2009 o 03:57 PM   [ # 66 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  34
Registrovaný  2004-09-10

De/vision , life is suffering z albumu Noob /US edition/ 2009

ano vydarený RMX /sinner mix/, hlavne začiatok…........

 
 
Pridané: 17. február 2009 o 09:42 PM   [ # 67 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  96
Registrovaný  2008-11-08

cela platna Devision je celkom vydarena az na par veci , hlavne zvukovo je super , chytlave pasaze take zvlastne , analogove zvuky vyborne

 
 
Pridané: 20. február 2009 o 10:56 AM   [ # 68 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  34
Registrovaný  2004-09-10

Rupesh Cartel - Oh No Oh No! (CDM) (2008)

singel z decembra minulého roku, mám veľmi rád týchto švédov a potešili aj tentokrát.

http://www.youtube.com/watch?v=80T0ZFFMwRE

 
 
Pridané: 20. február 2009 o 06:32 PM   [ # 69 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Oh yes ! Jak jednoduché a jak dobré ! Ked vyšlo onehdá video k tomuto singlu Rupesh Cartelu, tak sme si s Diablom hovorili, že je to dobré predjedlo pred tretím albumom skupiny. Už aby bol vonku a udržal kvalitu prvých dvoch.

 
 
Pridané: 05. marec 2009 o 10:29 AM   [ # 70 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

tak, konecne som sa nechal vdaka silnemu masirovaniu singlov zo strany Radia FM nahovorit na okusenie posledneho albumu kapely Ladytron…. teda, ja som si kedysi myslel (ked som od nich nic nepocul), ze vdaka tomu nazvu pojde o nejaku totalnu synthy sr*acku v style DeVision a podobne, ale som prijemne prekvapeny ich produkciou… singel “black car” spievany v bulharstine, tak to je vazna supa a zasa taka “tomorrow”, to je neskutocne prijemna zalezitost…

 
 
Pridané: 15. marec 2009 o 02:04 PM   [ # 71 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  19
Registrovaný  2009-02-22

I like Ladytron, vsetky albumy trochu inak (myslim Monghi, ze name je po Roxy Music song).
Electronika je siroka…
takmer whole WARP je TOP DRAW- Aphex Twin, Nightmares on Wax, Autechre, 808 State, Broadcast, The Sabres of Paradise, Boards of Canada
A potom Amon Tobin, David Holmes, Future Sound,Chroma key (?),Plaid…etc, etc, da sa ist do skonania sveta.

 Signatúra 

“In theory there is a possibility of perfect happiness: To believe in the indestructible element within one, and not to strive towards it.”

 
 
Pridané: 29. marec 2009 o 05:38 PM   [ # 72 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

NOYCE tm - Un:welt

Zatiaľ najlepší tohoročný album, dlho-predlho som čakal na kvalitu, ktorú hodnotím aspoň na 8/10. Coma s pred dvoch rokov bola viac elektro-industriálna a aj o chlp lepšia, Un:welt je mäkší a komerčnejší, v niečom mi pripomína “nebohých” Neuroticfish a v niečom zas starší Endanger- proste kvalitááá.

 
 
Pridané: 30. marec 2009 o 10:44 AM   [ # 73 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

stacho:
jednoznacne s Tebou suhlasim najlepsia vec co som pocul tento rok aj ja v tomto “sufliku”, dalej ma velmi zaujal uz asi iba nevy lind faith & envy - media motel

vacsiu pecku cakam v juni ked oficialne vyjde nov& SEIZE - Constant Fight, zatial pocuvam na Reverbnation stranke v playeri: http://www.reverbnation.com/seize

 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //

 
 
Pridané: 21. apríl 2009 o 02:26 PM   [ # 74 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

The Mobile Homes - Today Is Your Lucky Day
Nič lepšie som zatiaľ toho roku zo synthipopu nepočul. Ja osobne považujem tento album za tých 25 rokov čo starí páni fungujú za ich najlepší a najpohodovejší.
Rupesh Cartel - Anchor Baby
Od tohto som čakal viac, už to nemá tu šťavu z debutu a začína to byť dosť sterilné.
Channel East - Between Humans
Povedal by som, že zatiaľ najlepší synthipopový debut.
The Killers - Spaceman CDM
Úplne najnovšie pesničky z tohto singla - Four Winds a Tidal Wave sú odpoveďou na to, prečo spomínam The Killers práve tu. Sranda ako sú stále viac popovejší a elektronickejší.

Ešte treba spomenúť dve nové skupiny s výbornými demami : nemecko-francúzke duo eDEN, ktoré má asi na háku sa aj webovo zviditeľniť a čistokrvný škótsky depeche Analog Angel- http://www.myspace.com/intheanalogueshadows

 
 
Pridané: 22. apríl 2009 o 05:05 PM   [ # 75 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  34
Registrovaný  2004-09-10

Máš prevdu STACHO ten RUPESH je slabučký, čo ma fakt sklamalo…...............

 
 
   
‹ Prvá  < 3 4 5 6 7 >  Posledná ›
5 z 17