Diskusné fórum

   
Prieskum
Pridané: 07. január 2008 o 12:03 PM
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Zaujímajú ma odpovede na niektoré otázky, resp. sa to dá chápať ako prieskum.

1. Prečo navštevuješ depechemode.sk - z uceleného pohľadu?
2. Čo očakávaš, ak depechemode.sk navštevuješ niekoľko krát za deň, či hodinu?
3. Prečo napr. prispievaš na fórum a do diskusií k článkom nie a opačne?
4. Prečo neprispievaš do diskusií, ktoré sa dotýkajú tohoto webu či jeho členov - teda do tém ako je táto?
5. Prečo si nikdy nezaložil žiadnu vlastnú tému a teda reaguješ iba na to, čo napíšu ostatní?
6. Ktoré funkcie webu/fóra (starého/nového) využívaš najčastejšie?
7. Ktoré funkcie pokladáš za úplne zbytočné?
8. Čo si najviac všímaš na úvodnej stránke webu a na čo klikáte ako prvé?


Poprosím, aby ste sa tu nijako nehádali vlastnými názormi - o tú rôznorodosť mi ide a ja si už sám vyberiem to čo vaše názory spája a to by mi malo pomôcť pri návrhu štruktúry nového depechemode.sk. Vychádzajte z predpokladu, že všetok obsah a sekcie zo star=eho webu budú presunuté do nového.

 
 
Pridané: 08. január 2008 o 02:48 PM   [ # 1 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

1. Lebo som dlhe roky ich fanusikom a ak sa nieco okolo DM deje tak si to rad na tychto strankach precitam
2. Ocakavam nove spravy a komentare pripadne recenzie a tiez diskusiu na rozne temy tykajuce sa DM
3. Lebo mam nejaku blbu fixnu predstavu ze kecat sa ma na fore a na webe maju byt veci ktore informuju
4. Prispievam!
5. Zalozil!
6. Oznacit vsetky clanky ako pracitane, ovladaci panel, preklik z hlavnej temy na posledny pridany prispevok a pod.
7. Anonymne prihlasovanie
8. Vsimam si co je nove teda kratke spravy a potom sa prihlasujem na forum, kde si vsimam vsetky temy /kedze som aj moderator wink/

Ak tieto moje odpovede pomohli tak som rad ak nie tak mozno pri buducom prieskume sa rozpisem viac wink

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 09. január 2008 o 08:05 PM   [ # 2 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  114
Registrovaný  2007-01-20

1. Lebo je to moja srdcovka, a mam to ako domovsku stranku wink
2. že si prečítam nový článok, prispejem do diskusie, nedávno som sem chodil hlavne kvoli downloadom teraz uz nestahujem tak casto
3. prispievam aj tam aj tam
4. dianie tu ma zaujima ked ma nieco napadne hned to sem napisem
5. zalozil som
6. na starom fore som pozeral kto co robi :D , posledny prispevok a sukromne spravy
7. je to tu dobre rozdelene nenapada ma nic
8. uvodny clanok a obcas diskusie k clankom

 Signatúra 

Nigredo 22.9.2008 !!!

 
 
Pridané: 11. január 2008 o 02:57 PM   [ # 3 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  39
Registrovaný  2005-03-26

1. v zasade jedine forum ktore navstevujem z dovodu ineho ako pracovneho alebo ze nieco potrebujem. Cize ako skalny fanusik DM       povazujem stranku spolu s forom za zdroj informacii ktore ma zaujimaju (novinky o DM, downloady, party a pod)
2. Myslim ze viac ako raz za den stranku nenavstivim, jedine ked nieco aktualne ocakavam.
3. Fakt je ze vzhladom na pocetnost pristupov prispievam minimalne, nemam zaujem sa zapajat do tem typu co som pocul dnes v radiu a pod. Ale obcas predsa len uletim.
4. Prave do tem ako je tato rad prispejem, vidim v tom prinos pre komunitu a mrzelo by ma keby tento sajt neexistoval.
5. Zalozil. A zalozim viac ak budem mat pocit ze nejde len o talafatky ale budem mat pocit ze mozem poskytnut nieco co ostatni nemaju, hladaju to, alebo to bude mat iny prinos.
6. Kratke spravy, recenzie, downloady su super. Vdaka tomuto foru som si rozsiril zbierku DM o neuveritelne mnozstvo koncertov a muziky ktoru mam rad, som vecnym dlznikom. Dakujem notorickym ale aj sporadickym prispievatelom. Nasledne mam radost ak mozem znamym fans DM darovat veci ktore nikdy nepoculi lebo napr. nemaju internet. Stare forum sa mi ale zdalo akosi lepsie. Mozno je to vsak subjektivny pocit. Funkcie dnesne temy, alebo posledny pispevok su fajn. Inac neviem.
7. Neviem odpovedat.
8. Prve klikam jednoznacne nove spravy, ak ma zaujima prebehnem dikusiu aby som si urobil obraz o nazoroch tych ktori to citali, nasledne na fore zbezne pozriem ci sa nechysta nejaka akcia ci nepribudol zaujimavy download.

Prajem administratorovi, stranke a uzivatelom pohodu a tesim sa na spolocne stretnutia na dobrych akciach.

 Signatúra 

I’m talking to you now
the fire still burns
whatever you do now
the world still turns

 
 
Pridané: 14. január 2008 o 03:50 PM   [ # 4 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

1. Pretoze je to moja najoblubenejsia stranka tykajuca sa Depeche Mode. Je v mojej rodnej reci a da sa povedat, ze je asi najlepsou DM fan-strankou co sa tyka informovanosti a aktualizacie.
2. To veru neviem, asi nic specialne.. Ja to mam uz ako zvyk aj patkrat stlacit refresh na fore za 5 minut napriklad. To sa ale tyka fora. Hlavnu stranku navstivim za den parkrat ci sa nieco nezmenilo. Kedze som si este nezvykol na RSS, to nepouzivam, tak to musim robit rucne. Nemyslim tym, ze by sa malo objavit stale nieco nove, to ani nie je asi co smile
3. V poslednej dobe velmi neprispievam a ked uz tak ano, skor na forum. Ale obcas napisem aj do diskusii k clankom. Problemom je pre mna, ze nejak nesledujem diskusie k clankom tak ked raz prispejem, spamatam sa o tyzden, ze som niekde nieco napisal a potom hladam v archive komentarov moj a pripadnu reakciu na moj komentar :D A kedze forum mam otvorene viackrat nez hlavnu stranku, tu skor spozorujem, kde je moj prispevok.. Opat moj zauzivany zvyk..  (ako pri otazke 2)
4. Snazim sa prispievat, iked ano, casto mi to trva isty cas nieco napisat. Poviem si, ze nieco napisem a odlozim na neurcitu dobu a tak to dopadne ako s tymto prispevkom, ktory som chcel napisat uz pred par dnami. Nejde o to, ze by som nemal cas, ale skor o to, ze som dost lenivy v poslednej dobe.
5. Ak si dobre pamatam, par som ich zalozil tongue laugh
6. No na novom fore sa mi velmi paci moznost lepsie adresovat na konkretny prispevok temy, co je perfektne a v starom fore to nebolo mozne len tak.
7. No asi to “anonymne prihlasovanie”. Ved ked uz som tu, tak som tu, nie? smile
8. Rozhodne aktualne spravy, spravy, spravy a az potom zistim, ze je aj novy clanok.

Tak som sa pokusil napisat odpovede, aj ked z velkej miery vyplývaju z mojich zvykov a aktualnej lenivosti.. co je moj osobny problem.

[ Príspevok bol upravovaný: 22 január 2009 09:59 PM vykonal Zero202 ]
 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 11. apríl 2012 o 08:27 PM   [ # 5 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  84
Registrovaný  2011-12-07

1. Depeche Mode je moje nejoblíbenější skupina, ráda se dozvím něco nového a přečtu si komentáře a názory lidí, které Depeche Mode baví taky - je fajn sdílet hobby. A také kvůli samotným fanouškům, připadají mi jako zajímaví lidé
2. nové komentáře, článek, nový příspěvek v diskuzi…
3. snažím se o obojí, ale pod články se diskutuje mnohem víc než na fóru (zajímalo by mne proč tomu tak je)
4. kdyby něco bylo, přispěju (třeba právě teď), ale já jsem se vším tady spokojená, tak nemám námět
5. Založila
6. Ovládací panel, nejnovější příspěvky do diskuze, fanweb je super grin staré fórum jsem nezažila, tak nemohu posoudit
7. o takových nevím
8. první si všímám nových článků, aktualit a nových komentářů, na fóru se dívám, jestli tam nejsou nějaké nové příspěvky

 Signatúra 

Et lux aeterna luceat eis, Domine.