Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 5 6 7 8 9 >  Posledná ›
7 z 10
Dave Gahan - Hourglass (2007)
Pridané: 10. október 2007 o 03:22 PM   [ # 91 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

pomaly to uz zacina byt aj trapne… furt len tie jeho opicky do webkamery, na zaciatku som to bral ako rozptylenie, ale teraz? fakt nevypoveda to o nicom…

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 10. október 2007 o 04:26 PM   [ # 92 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Ked takto traposil aj pocas celeho nahravania albumu, tak potom to aj tak skoncilo cheese

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 11. október 2007 o 09:40 PM   [ # 93 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  164
Registrovaný  2003-04-26

Tak predsa bude nejaký koncertík:)

Dave Gahan - Live from Soho (New York City) 2007. október 23. 20:00.

Dave naživo predstaví niektoré skladby z albumu Hourglass. Koncert sa bude dať stiahnuť výlučne cez iTunes. Dátum vydania zatiaľ nie je známy.

zdroj: http://www.davegahan.com/news/

 
 
Pridané: 16. október 2007 o 02:11 PM   [ # 94 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  30
Registrovaný  2003-02-22

Počúvam album z myspace music. No je to dosť zvláštna muzika. Ťažko si na tie skladby zvikám. Najviac sa mi páči 1.Tomorrow (nie je na albume) 2.Kingdom 3.Saw Samething.
Tento album mi pripomína tvorbu Nick Cavea, možno by DG mohol porozmýšlať nad duetom grin

 
 
Pridané: 22. október 2007 o 10:02 AM   [ # 95 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  9
Registrovaný  2007-10-22

caute.mne sa zda ze ste sa vsetci dostali do roviny zboznovania dm.cokolvek sa vydá,musi byt automaticky skvele,uzasne.ale je tu niekolko ale…..exciter:velmi nepodarený album az na 2-3 veci,angel: nie vsetko je take super ako sa zda,martyr: dost zla skladba,hourglass: tolko depresie a nudy som dlho nepocul…..a to dm pocuvam od 1988, bol som 3krat na dm a 2krat na davida, a 11.6.2006 som sa s nimi osobne stretol v blave na meet and greet.trosku kritického pohladu by naozaj nezaškodilo…aby ste pochopili o co mi ide,vypočujte si violator alebo SOFAD.bez mihnutia oka a s nekonciacim uzasom a obdivom to budete pocuvat dookola.co sa o albumoch po 98 neda povedat….ale aj tak plati dm-forever.myslim, ze mam pravo povedat aj takyto nazor.budem respektovat ak nesuhlasite.it s your business.mimochodom, mam 29 rokov.pekny den.edo

 
 
Pridané: 22. október 2007 o 07:59 PM   [ # 96 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  138
Registrovaný  2003-02-19
edd - 22 október 2007 08:02 AM

caute.mne sa zda ze ste sa vsetci dostali do roviny zboznovania dm.cokolvek sa vydá,musi byt automaticky skvele,uzasne.ale je tu niekolko ale…..exciter:velmi nepodarený album az na 2-3 veci,angel: nie vsetko je take super ako sa zda,martyr: dost zla skladba,hourglass: tolko depresie a nudy som dlho nepocul…..a to dm pocuvam od 1988, bol som 3krat na dm a 2krat na davida, a 11.6.2006 som sa s nimi osobne stretol v blave na meet and greet.trosku kritického pohladu by naozaj nezaškodilo…aby ste pochopili o co mi ide,vypočujte si violator alebo SOFAD.bez mihnutia oka a s nekonciacim uzasom a obdivom to budete pocuvat dookola.co sa o albumoch po 98 neda povedat….ale aj tak plati dm-forever.myslim, ze mam pravo povedat aj takyto nazor.budem respektovat ak nesuhlasite.it s your business.mimochodom, mam 29 rokov.pekny den.edo

Vitaj na fore, Edo.

Myslim, ze tento nazor zdielam aj ja. Ale prosim bavme sa o “neskutocne dokonalom albume” s nazvom Hourglass.

Dakujem.

 Signatúra 

“With the wrong tune played till it sounded right yah!”

 
 
Pridané: 23. október 2007 o 01:15 AM   [ # 97 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  231
Registrovaný  2004-02-05

Hourglass uz je doma. Uz dlho ma od DM ci clenov nic tak nepotesilo ako prave tento album. Super booklet ale hlavne je iny druh papiera na ktorom nezostavaju hned otlacky prstov. Takisto DVD, 5 nadherne zahranych studio verzii spolu s ‘Easter Egg’. Tie su tam vlastne az dve. Jedno je z nahravania Endless s Christianom za keybordom a druhe Phillpottove saskovanie za doprovodu zatial nevydanej novej skladby. Zeby dalsie B-cko?

 
 
Pridané: 23. október 2007 o 06:17 AM   [ # 98 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  14
Registrovaný  2007-10-23

Ahojte, tiez by som chcela pridat svoj skromny nazor k hourglass. pocuvam ho skoro uz mesiac, ale na niektore skladby si jednoducho asi nezvyknem….miracles,21 days, a endless, pre mna nepocuvatelne skladby.Po Gahanovych skladbach na PTA som asi ocakavala nieco viac, aj ked netvrdim ze je to uplne zly album. najde sa par dobrych skladieb ako saw something, use you, alebo little lie. ale v buducnosti by som sa bez dalsieho Gahanovho albumu zaobisla, aj ked ako viaceri z vas som dlhorocny fanusik DM. smirk .

 
 
Pridané: 23. október 2007 o 11:42 AM   [ # 99 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13
jdm - 23 október 2007 04:17 AM

...Po Gahanovych skladbach na PTA som asi ocakavala nieco viac, aj ked netvrdim ze je to uplne zly album…

zasadna chyba, pls, neporovnavat wink

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 23. október 2007 o 12:01 PM   [ # 100 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  9
Registrovaný  2007-10-22

chlapci z dm sú fajn,všetci….ale neviem sa ubrániť dojmu,že tie solove veci sú už len nejaké tápanie a bohužial aj prachy.vymyslené melodie,texty typu i need you…i want you,pseudo zvuky.len aby to nejako znelo.vykrikovanie do pseudo zvukov.na hourglass mi chýba rytmus,basová linka a co je najhoršie,chuť počúvať ho.tolko moj názor.čo chce gahan hrať na koncerte,arytmické sladaky,alebo niečo z paper monsters?jediné co sa ako tak da na koncerte pocuvať bude kingdom,dirt sticky floor,botle living.a nerobme sa umelcami,baziacimi po gahanovych vytvoroch.aj tak sa na gahanovom koncerte vsetci tesime na vypalovacky od dm..enjoy,policy,never let,personal…este ze ma co na koncerte spievat,vsak…a dave si povie:god bless you,DM!!!....a potom….cing…..peniažky sa kotúlajú.
ak nieco,tak potom sorry.len moj nazor.

 
 
Pridané: 23. október 2007 o 12:23 PM   [ # 101 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  14
Registrovaný  2007-10-23

zasadna chyba, pls, neporovnavat wink


Asi v tom som urobila chybu a na zaklade toho som ocakavala nieco v podobnom duchu, ako boli Gahanove skladby na PTA smile ....a tiez som precitala par uzasnych recenzii, predtym ako som sa k tomu albumu dostala, asi preto sklamanie bolo po vypocuti o to vacsie. Myslim ze album je naozaj iny ako paper monsters, ale aspon u mna onedlho takisto ako PM zapadne prachom.

 
 
Pridané: 23. október 2007 o 02:13 PM   [ # 102 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  35
Registrovaný  2006-12-31

Normálne som rada, že som ten album ešte celý nepočula,som v stále väčšom napetí a očakávaní, lebo sa vyrovnávajú názory na tento album aj z jednej aj z druhej strany.Tak uvidíme surprised

 Signatúra 

I just hang on
Suffer well
Sometimes its hard
Its hard to tell

 
 
Pridané: 24. október 2007 o 10:17 AM   [ # 103 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  217
Registrovaný  2003-02-18

little 15
Súhlasím s Tebou. Keď som počul Kingdom , strasne som saa tesil na album a cakal som na ozajstny vypalovák. ale tiez si nemozem na par songov z hourglass zvyknúť.
Priznajme si, gahan sa snazi stale nieco dokazat ale nie je to prave to, co vsetci ocakavame.
Album sa da pocuvat ale stale to nieje depeche mode aj ked sa k tomu viac priblizil
Teraz sa budem tesit na novy DM album, tam urcite bude daco tajomne, elektronicke, basove…

 
 
Pridané: 24. október 2007 o 10:37 AM   [ # 104 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13
Gahan - 24 október 2007 08:17 AM

Album sa da pocuvat ale stale to nieje depeche mode aj ked sa k tomu viac priblizil

kokos, spomenul som to uz vyssie a spomeniem to este raz, nesnazte sa to porovnavat, solo je solo a DM je DM, prave preto niekto tvori vlastny produkt aby mohol uplatnit vlastne myslienky a neviazat sa na kult povodnej tvorby s ktorou je pre niektorych dozivotne spaty, vid. Alan, ten bude mat do konca zivota vyhadzovane na oci preco odisiel, preco sa nevrati, a preco…....polutovanie hodne ze to niektori nevedia pochopit

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 24. október 2007 o 11:27 AM   [ # 105 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  217
Registrovaný  2003-02-18

moj zlaty, dave sa ale prave snazil na PM na nieco samostatne ale stalo to za prd.
No a povedal som len tolko, ze tymto s hourglass sa len priblizil k DM.

 
 
   
‹ Prvá  < 5 6 7 8 9 >  Posledná ›
7 z 10
 
     Dave Gahan - singel Kingdom ››