Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 >  Posledná ›
2 z 7
U2
Pridané: 19. február 2009 o 08:26 PM   [ # 16 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2008-09-10

Ich novy album som este nepocul,ale ten prvy singel,tak to je na ich pomery dost velka slabota.Povedal by som,že je to jeden z ich najlabsich singlov,ak vobec nie najslabsi.

 
 
Pridané: 19. február 2009 o 08:33 PM   [ # 17 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

jo, singel je o nicom, ale do albumovej skladby sikovne zapada… hoci ja osobne som prijemne “mimo” z poslednych dvoch skladieb…. a su to prave pomale songy, ale skvele urobene…

ak bude “Magnificent” druhym singlom, ako predpokladam, tam to bude typicky U2 valec, ktory bude zniet odvsadial LOL (okrem toho, nadherna skladba s prijmne nenasilnym refrenom)

[ Príspevok bol upravovaný: 19 február 2009 08:39 PM vykonal Monghi ]
 
 
Pridané: 20. február 2009 o 08:56 AM   [ # 18 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2003-11-18

Ale jo Monghi mas pravdu. Co uz cekat - proste natocili dobre album, ktere se docela prijemne posloucha a tak to asi melo byt. Tebou zminena skladba bude asi skutecne nejvetsi hit alba. Jinak jeto naprosta klasika od u2, zadny velky experiment… Prijemna deska, ktera tak nejak zapadne do jejich celkove produkce - nijak zvlast na sebe neupozornuje (tedy krome prohlaseni samotne skupiny o nej albu atp. - ale to uz k tomu tak nejak asi patri) a milnikem v jejich kariere se zcela jiste nestane. Rozhodne ale u2 ukazali, ze stale umi tocit dobre desky a to neni malo. Skoda, ze mi je pan Bono a celkove ten jejich projev tak nejak protivnej - no zkusim se nato divat s nadhledem a tyto zalezitosti pokud mozno nevnimat.

 
 
Pridané: 20. február 2009 o 09:12 AM   [ # 19 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  72
Registrovaný  2003-02-18

no ja osobne mám takýto názor:
čakal som málo, dostal som ešte menej, takže som to počul vlastne 2-krát, prvý a posledný
račšej už dotočím do vydania SOTU celú komplet diskografiu sneaker pimps čo som objavil na nete

 
 
Pridané: 01. marec 2009 o 09:25 PM   [ # 20 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

DM sa môžu inšpirovať: http://kultura.sme.sk/c/4328895/u2-vystupili-na-streche-budovy.html

 
 
Pridané: 01. marec 2009 o 10:35 PM   [ # 21 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

no hej, lenze Bono otvorene priznal, ze tak ako v roku 1987 s “Where Streets Have No Name” v New Yorku, tak aj v piatok v Londyne sa inspirovali rovnakym pocinom The Beatles smile

 
 
Pridané: 01. marec 2009 o 11:03 PM   [ # 22 ]
Painkiller
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  231
Registrovaný  2004-02-05
Monghi - 01 marec 2009 09:35 PM

no hej, lenze Bono otvorene priznal, ze tak ako v roku 1987 s “Where Streets Have No Name” v New Yorku, tak aj v piatok v Londyne sa inspirovali rovnakym pocinom The Beatles smile

Nebolo to na streche likerky v Los Angeles? Ale ved je to jedno.

 
 
Pridané: 01. marec 2009 o 11:08 PM   [ # 23 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  67
Registrovaný  2008-10-06

to monghi: V prvom rade Where streets have no name bolo natáčané v L.A a nie v NY. Po druhé: čo sa týka NY asi si mal na mysli natáčanie videa k pesničke All Because Of You (tam nehrali na streche, ale na korbe) a následné nasledoval promokoncert pod Brooklyn Bridge. Chcel som poukázať na rozdielne poňatie promo U2 a DM. Tým nechcem povedať, aby robili DM všetko ako U2.

[ Príspevok bol upravovaný: 01 marec 2009 11:14 PM vykonal LK87 ]
 
 
Pridané: 01. marec 2009 o 11:43 PM   [ # 24 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  353
Registrovaný  2003-03-18

prave počuvam U2 a som príjemne prekvapeny, boots, asi len nebola ta prava volba pre pilota..

 
 
Pridané: 02. marec 2009 o 09:33 AM   [ # 25 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14

Pro mě žádná sláva. Půlka je docela dobrá, půlka nic moc. Chybí mi hlavně melodické nápady.
How to dismantle an atomic bomb se mi líbila mnohem víc.

 
 
Pridané: 03. marec 2009 o 12:04 PM   [ # 26 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2003-11-18

Rekl bych docela trefna recenze - docela vystihuje to co citim pri poslechu nove desky u2… Kybych hvezdickoval rovnez dam 3/5 - osobne jsem se pri poslechu pristihl, ze se orpavdu nudim a to se mi u u2 nestavalo - ta deska je takova nahoru/dolu! Ma chvilky kdy opravdu zpozornim, nacez se zase dostavi takova zvlastni lhostejnost. Jak uz jsem psal drive, deska ma par silnejsich monetu, chvilkama i bavi, jsou na ni dobre pisne, ale celkove mi to na u2 prijde hrozne malo - nevim no. Takova dobra poslechovka, nic vic. Dlouho to asi poslouchat nebudu - nudim se u toho.

link na recenzi: http://www.t-music.cz/hudba/hudebni-magazin/recenze—4/me2-ne-tak-uplne—744/

 
 
Pridané: 04. marec 2009 o 01:23 PM   [ # 27 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

sa mozem z vysoka vykaslat na recenzie albumu… o com su vlastne studiove albumy?? co vlastne maju dokazat? ze to v studiu vie niekto vysperkovat k bozskej dokonalosti? Dokazuje tym, ze je skutocny umelec a hudobnik? Pokial ma nepresvedci na podiu, ze za nieco stoji, tak po albume viac nesiahnem… mozu si na novy album U2 pisat co chcu… poculi ste FM zaznam z londynskeho “roof top” koncertu (27.2.2009)? Stale to proste nazivo vedia, v nicom neubrali a to je pre mna osobne najpodstatnejsie… su proste skvela rockova kapela.

 
 
Pridané: 04. marec 2009 o 01:47 PM   [ # 28 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14
Marten - 03 marec 2009 11:04 AM

Rekl bych docela trefna recenze - docela vystihuje to co citim pri poslechu nove desky u2… Kybych hvezdickoval rovnez dam 3/5 - osobne jsem se pri poslechu pristihl, ze se orpavdu nudim a to se mi u u2 nestavalo - ta deska je takova nahoru/dolu! Ma chvilky kdy opravdu zpozornim, nacez se zase dostavi takova zvlastni lhostejnost. Jak uz jsem psal drive, deska ma par silnejsich monetu, chvilkama i bavi, jsou na ni dobre pisne, ale celkove mi to na u2 prijde hrozne malo - nevim no. Takova dobra poslechovka, nic vic. Dlouho to asi poslouchat nebudu - nudim se u toho.

Tak pod tohle bych se podepsala.

 
 
Pridané: 04. marec 2009 o 10:04 PM   [ # 29 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

niektore albumy potrebuju dozriet v usiach ludi, aby boli spravne pochopene… ja ho pocuvam velmi rad… a co ma tesi este viac, U2 uz ohlasili nazov dalsieho albumu a jeho prveho singla. Album sa bude volat ‘Songs Of Ascent’ a predskakovat mu bude singel ‘Every Breaking Wave’. Vyjde to niekedy v druhej polovici roka smile

Bono tieto dva tohtorocne albumy prirovnal k double packu “Achtung Baby / Zooropa” vtedy tiez vela ludi U2 nechapalo a dnes sa tie albumy vyzdvihuju do nebies smile

 
 
Pridané: 09. marec 2009 o 12:48 PM   [ # 30 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

turne U2:

Barcelona Nou Camp (June 30)
Milan San Siro (July 7)
Paris Stade De France (11)
Nice Parc Charles Ehrmann (15)
Berlin Olympic Stadium (18 )
Amsterdam Arena (20)
Dublin Croke Park (24)
Gothenburg Ullevi (31)
Chorzow Slaski Stadium (August 6)
Zagreb Maksimir Stadium (10)
London Wembley Stadium (14)
Glasgow Hampden Park (18 )
Sheffield Don Valley Stadium (20)
Cardiff Millennium Stadium (22)
Chicago Soldier Field (September 12)
Toronto Rogers Centre (16)
Boston Gillette Stadium (20)
New York Giants Stadium (24)

a takto to bude vyzerat: http://360.u2.com/

[ Príspevok bol upravovaný: 09 marec 2009 12:50 PM vykonal Monghi ]
 
 
   
 < 1 2 3 4 >  Posledná ›
2 z 7
 
‹‹ The Verve      Client ››