Diskusné fórum

   
 1 2 3 >  Posledná ›
1 z 7
U2
Pridané: 29. október 2008 o 03:22 PM
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14

Tak jsem byla na U2 3d a byl to úžasný zážitek. Skvělý setlist, strhující atmosféra, že i lidi zapomněli chroupat popcorn, Bono omezil svoje politické proslovy smile
Občas jsem se musela držet, abych v kině nezačla zpívat a skákat grin

 
 
Pridané: 29. október 2008 o 03:43 PM   [ # 1 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2008-10-27

ja som na toto chcel ist do Madarska,kedze Hovnensko nema ani 3d kino

 
 
Pridané: 30. október 2008 o 09:14 AM   [ # 2 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2008-10-27

ja viem,ale ani neviem dovod preco ho zavreli

 
 
Pridané: 06. január 2009 o 03:37 PM   [ # 3 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  924
Registrovaný  2005-08-09

http://musicserver.cz/clanek/24516/Nova-deska-U2-vyjde-v-peti-ruznych-verzich/


Kromě standardního formátu CD se čtyřiadvacetistránkovým bookletem a vydání na vinylu, se kterými se dalo počítat, se fanoušci mohou těšit také na další tři speciální verze, které se dostanou i do českých obchodů. První limitovanou edicí bude digipak, jehož booklet bude mít celkem šestatřicet stránek a bude obsahovat i velký plakát U2 a přístupový kód na stažení filmu, který o U2 natočil Anton Corbijn. Ještě rozsáhlejší bude limitovaná edice ve formátu A4, která bude kromě klasického CD obsahovat i šedesátistránkový časopis mapující historii skupiny a natáčení alba. Stejně jako u minulých desek, i tentokrát vydají U2 desku také jako speciální limitovaný box, který bude obsahovat nejen CD, ale i DVD s již zmíněným filmem od Antona Corbijna, a navíc i čtyřiašedesátistránkovou vázanou knihu a velký plakát.

 
 
Pridané: 06. január 2009 o 03:42 PM   [ # 4 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2008-10-27

uz sa neviem dockat,ak este nahodou niekto nevie nazov bude new line on the horizon

 
 
Pridané: 06. január 2009 o 03:44 PM   [ # 5 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  924
Registrovaný  2005-08-09
torijo - 06 január 2009 02:42 PM

uz sa neviem dockat,ak este nahodou niekto nevie nazov bude new line on the horizon

U2 nemám rád, ale takovéto extra edice pro fanoušky, k tomu je třeba zatleskat….

 
 
Pridané: 06. január 2009 o 03:47 PM   [ # 6 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2008-10-27

nepoznam nikoho ,ktoby mal nieco proti U2

 
 
Pridané: 06. január 2009 o 03:59 PM   [ # 7 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  924
Registrovaný  2005-08-09
torijo - 06 január 2009 02:47 PM

nepoznam nikoho ,ktoby mal nieco proti U2

No já U2 rád nemám, hudebně bych kladně hodnotil tak 3 písničky, a co se týče vystupování frontmana kapely, myslím toho byznysmana co se kamarádí s Georgem W. a postavil druhou lajnu své kariéry na okázalé charitě, tak toho úplně nesnáším.

 
 
Pridané: 06. január 2009 o 04:49 PM   [ # 8 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

dufam, ze sa mi opat podari dostat na koncert a opat do VIP sekcie pod podium, tak ako vo Viedni 2005. Problem je, ze si ludia prilis spajaju Bonove aktivity na pol. scene a jeho aktivity s U2. A pritom tieto dve veci maju iba jedinu spolocnu vec… pseudonym Bono Vox… Bono je proste prilis aktivny clovek, on nedokaze “nic nerobit”, proste ked sa z U2 stanu bezni ludia, ktori po koncertom turne zasa vozia svoje decka do skoly a vencia psov, tak sa Bono zaujima o osud krajin tretieho sveta… so what? Hudobne su proste absolutne skveli a ich koncerty… to je jeden uzasny zazitok… kto to nikdy nepocitil na vlastnej kozi, tak to nikdy nepochopi smile

 
 
Pridané: 12. január 2009 o 10:36 PM   [ # 9 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  353
Registrovaný  2003-03-18

tak ich koncert si nenacham za žiadnu cenu ujst, pre mna naj show historie rocku bola ZOO TV, toto ešte niekedy zažit…dvd si puštam ako ich bibliu..

beladona:kde si na to bola? už som to asi prešvihol čo? :-(

 
 
Pridané: 15. január 2009 o 04:20 PM   [ # 10 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2008-10-27

juu novy song v pondelok a dufam,ze bude koncert v madarsku

 
 
Pridané: 27. január 2009 o 01:46 PM   [ # 11 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14
chmelko - 12 január 2009 09:36 PM

beladona:kde si na to bola? už som to asi prešvihol čo? :-(

Ještě pořád to dávají v imaxu na flóře, ale už jen v pátek. Tak si pospěš smile
Dá se to rezervovat i přes net.

http://www.imaxpraha.cz/program.asp

 
 
Pridané: 18. február 2009 o 03:47 PM   [ # 12 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2003-11-18

Tak nova placka “no line on horizon” prej uz koluje netem a ti co to jiz slyseli rikaji, ze pres pocatecni strach (po prvnim singlu) je vse v poradku a deska je prej velmi dobra - kdo ma chut, at pohleda a sam vyzkousi…

 
 
Pridané: 19. február 2009 o 11:14 AM   [ # 13 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

no… som kdesi pri stvrtej skladbe… na prvy posluch… tak zatial “Magnificent” alebo “Unknown Caller”... to je U2 klasika… ale nepocuva sa to zle… treba zabudnut na vsetko, co bolo doteraz… tak ako pri akomkolvek inom albume akehokolvek interpreta…

 
 
Pridané: 19. február 2009 o 01:35 PM   [ # 14 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2003-11-18

Zatim dva poslechy. No co rici - docela prijemnej poslech, ale rozhodne o necem uplne novem nemuze byt rec. Klasicke album u2, ktere ma par dobrych momentu. Zcela na rovinu rikam, ze si to nekoupim, ale par poslechu tomu dam smile Nelze uprit snahu natocit neco zajimaveho, ale zadna revoluce se nekona - proste dalsi album u2, ktere neurazi a prinasi docela solidni pisne. Myslim, ze tomu albu chybi opravdu silnej moment - takova nejaka dramaticnost mi tam schazi, proste to tak nejak plyne, song za songem a nejednou zjistite, ze je konec. Bez emoci, bez naboje, proste takova docela prijemna poslechovka… Nevim, zatim to tak mam - mozna se to take zmeni s dalsim poslechem, ale zatim o tom presvedcenej nejsem. Nechci aby to vyznelo, ze jsem to uplne odsoudil to urcite ne - porad je tam urcita kvalita, ale na ta prohlaseni (predevsim z ust Bona) mi to album prijde dost nevyrazne.

Doufam, ze nova placka od DM bude jinej narez - moc si to preju.

 
 
Pridané: 19. február 2009 o 07:50 PM   [ # 15 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

ja osobne som s tym albumom absolutne spokojny!! proste pani z U2 zasa raz dokazali, ze aj napriek Bonovmu angazovaniu su stale obycajnou poctivou kapelou, ktora to na svojich nastrojoch naozaj vie a Edgeova gitara je proste ako vzdy absolutne famozna!! Uz len kvoli nej proste U2 milujem…

to marten: nebudme zasa prehnani optimisti. pozri si takych dinosaurov ako su Stones… ziaden ich album za poslednych 20 rokov nebola ziadna diera do sveta, ide o to, ze je to poctivy a slusny rock, a hlavne nefalsovany! A dolezite je, ze si to ti pani muzikanti vedia uzivat a este viac na podiu. Neocakavam ani od DM, ze pridu s albumom, pred ktorym padnem na zadok, na to uz mam svoje roky, aby ma nieco takto zlozilo. Ale viem, ze pani s Depeche Mode zanechali na novom albume stopu cistej radosti z hudby a ze ju budem z neho citit, rovnako ako na ich koncertoch. Potrebujem cosi viac ako cistu radost z prijemnych skladieb? Uz nie… tesim sa zo zivota tak isto ako vsetci tito “dinosauri”...

 
 
   
 1 2 3 >  Posledná ›
1 z 7
 
‹‹ The Verve      Client ››