Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 > 
2 z 4
TV Seriály
Pridané: 04. apríl 2008 o 03:49 PM   [ # 16 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Knight Rider (pilot) (2008)
Hmm, tak neviem.. zatial to berem ako priemer aj ked dalo sa z toho vytaziit viac. Ale kedze je to zatial len pilotny diel, tak to berem s rezervou. KITT dostal novy vzhlad a celkom mu to aj svedci. Tesim sa na to, co nova “seria” prinesie a ci pride aj to co ocakavam… Dufam, ze sa tvorcovia nebudu branit aj buducim stretnutie Hoffa s jeho synom a uz teraz som plny ocakavani ako dopadne scena stretnutia Michael Knight-a s novym KITT-om. Ak sa to ale v seriali nevyskytne, budem veeeelmi sklamany..
Co mi ale najviac asi vadi na tejto novej “serii” je to, ze to uz nie je klasicky “syntenzatorovi” Knight Rider 80. rokov, ale uz je to bohuzial “gitarovy” Knight Rider, co sa mu rozhodne nehodi. Syntakove podmazy boli jednou s hlavnych zloziek povodneho serialu, ktore ma pri nom drzali. Ved uz len povodnu uvodnu znelku si hmmmkam aj dnes a taktiez sa mi velmi pacila aj melodia z dielu “Mouth Of The Snake”, ktora sa tiahla celym “dvojdielom”. Ale tento novy KR je len plny gitar a rocku (ak sa to tak da nazvat, neviem). To je pre mna velke minus.. :(

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 11. máj 2008 o 11:59 AM   [ # 17 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Vcera som sa rozhodol pozriet si:
CSI: Crime Scene Investigation (v slovenskom preklade CSI: Las Vegas) a konkretne 22. cast druhej serie:
02x22 Cross-Jurisdictions

Ked sa tim kriminalistov musi pri vysetrovani presunut do Miami. Lakaju ma totiz casti, kde sa jednotlive timy spajaju a spolupracuju (ci uz Miami - NY alebo LV - Miami).. a v casti, ked Catherine s Grissomom vchadzali do garaze, zazneli pre moje ucho zname tony… Depeche Mode - Painkiller. Tony zazneli prave v tej chvili, ked do situacie tato skladba vyborne zapadlo. A navyse znel Painkiller aj v chvili ked sa dej zacal presuvat do Miami.

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 14. august 2008 o 07:39 PM   [ # 18 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

no takze 1.9. sa nam blizi a s nim s04e01 Prison Breaku, unavuje ma to ale tak isto ako u Lost-u zostavam jeho vernym fanusikom (ci zaslepencom ?!), ocakavam strhujuci pribeh, ale opak bude isto pravdou, neocakavany navrat Sary hadam vleje do pribehu konecne zivot a na 5.seriu tvorcovia ani nepomyslia :D

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 26. september 2008 o 01:27 PM   [ # 19 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Rad by som sa spytal ci by sa tu na fore nahodou nenasiel fanusik serialu CSI (Las Vegas), ktory by si rad zadovazil tento popularny americky serial na original vydanych DVD nosicoch?

Dako sa mi to doma rozmnozilo a kedze su DVD vydania (boxy) tohto serialu na Slovensku prakticky nezohnatelne, rad by som niekomu s ich ziskanim pomohol.

Ak by mal niekto zaujem, prosim ozvite sa mi. (aj s akymikolvek otazkami)

Dakujem smile

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 26. september 2008 o 03:10 PM   [ # 20 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

No to keby niekto takto ponukol Serie Aktov X, to by bolo nieco… grin

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 27. september 2008 o 04:16 PM   [ # 21 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  136
Registrovaný  2006-01-28

mňa v poslednej dobe zaujal seriál ´My name is Earl´
možno preto že už mám krimináliek po krk wink

 Signatúra 

I can’t understand
What makes a man
Hate another man
Help me understand

 
 
Pridané: 16. október 2008 o 06:48 PM   [ # 22 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

uz tri tyzdne sa pred polnocou tesim na najnovsi import z US na ORF

DEXTER

... a potom oblubene

Two And Half Men
The Simpsons
a ci verite alebo nie stale dost ficim na Grey´s Anatomy ale v nemcine

 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //

 
 
Pridané: 16. október 2008 o 09:51 PM   [ # 23 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Vcera (streda 16.10.2008) mi TV JOJ ponukla zhliadnut koniec 7. serie serialu CSI (Las Vegas).
Seria plna inovacii, uzasny napad s postavou “miniature killer”, kratkodoba posila v podobe Keppler-a (mohol dostat aj viac priestoru) a viac pozornosti na vztah Grissoma so Sarou (ale to uz je len taka malickost).
A pri zaverecnych titulkoch mi nezostavalo nic ine, len zatlieskat. Bola to uz 7. seria, no tento serial podla mna stale nestraca na svojich kvalitach (od prvej serie) a drzi si svoju latku.

Uz teraz sa neviem dockat na dalsiu stredu. A potom dalsiu, dalsiu, dalsiu a dalsiu… milujem tento serial smile

Mrzi ma vsak, ze Ecklie a jeho tim nedostavaju viac priestoru a navyse radsej aby Ecklieho dali viac do pozornosti, tam chystaju tvorcovia dosadit novu postavu v polke 9. serie. Co sa mi zda dost zbytocne, ked Ecklie je tu od zaciatku serialu :(

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 29. október 2008 o 01:44 PM   [ # 24 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2008-10-27

moj absolutny top je House m.d.

 
 
Pridané: 29. október 2008 o 03:16 PM   [ # 25 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11
Zero202 - 16 október 2008 07:51 PM

Vcera (streda 16.10.2008) mi TV JOJ ponukla zhliadnut koniec 7. serie serialu CSI (Las Vegas).
Seria plna inovacii, uzasny napad s postavou “miniature killer”, kratkodoba posila v podobe Keppler-a (mohol dostat aj viac priestoru) a viac pozornosti na vztah Grissoma so Sarou (ale to uz je len taka malickost).
A pri zaverecnych titulkoch mi nezostavalo nic ine, len zatlieskat. Bola to uz 7. seria, no tento serial podla mna stale nestraca na svojich kvalitach (od prvej serie) a drzi si svoju latku.

Uz teraz sa neviem dockat na dalsiu stredu. A potom dalsiu, dalsiu, dalsiu a dalsiu… milujem tento serial smile

Mrzi ma vsak, ze Ecklie a jeho tim nedostavaju viac priestoru a navyse radsej aby Ecklieho dali viac do pozornosti, tam chystaju tvorcovia dosadit novu postavu v polke 9. serie. Co sa mi zda dost zbytocne, ked Ecklie je tu od zaciatku serialu :(

O tom vieš, že Bill Petersen ako Gil Grissom končí a naďalej sa bude podielať na tvorbe seriálu ako producent?...jeho miesto zastane postava nového šéfdetektíva, ktorého stvári veľmi kvalitný herec Laurence Fishburne…

 
 
Pridané: 29. október 2008 o 04:07 PM   [ # 26 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30
geronimo - 29 október 2008 02:16 PM
Zero202 - 16 október 2008 07:51 PM

Vcera (streda 16.10.2008) mi TV JOJ ponukla zhliadnut koniec 7. serie serialu CSI (Las Vegas).
Seria plna inovacii, uzasny napad s postavou “miniature killer”, kratkodoba posila v podobe Keppler-a (mohol dostat aj viac priestoru) a viac pozornosti na vztah Grissoma so Sarou (ale to uz je len taka malickost).
A pri zaverecnych titulkoch mi nezostavalo nic ine, len zatlieskat. Bola to uz 7. seria, no tento serial podla mna stale nestraca na svojich kvalitach (od prvej serie) a drzi si svoju latku.

Uz teraz sa neviem dockat na dalsiu stredu. A potom dalsiu, dalsiu, dalsiu a dalsiu… milujem tento serial smile

Mrzi ma vsak, ze Ecklie a jeho tim nedostavaju viac priestoru a navyse radsej aby Ecklieho dali viac do pozornosti, tam chystaju tvorcovia dosadit novu postavu v polke 9. serie. Co sa mi zda dost zbytocne, ked Ecklie je tu od zaciatku serialu :(

O tom vieš, že Bill Petersen ako Gil Grissom končí a naďalej sa bude podielať na tvorbe seriálu ako producent?...jeho miesto zastane postava nového šéfdetektíva, ktorého stvári veľmi kvalitný herec Laurence Fishburne…

Ved to som ciastocne naznacil v poslednom odseku mojej spravy smile Odchod Grissoma ma mrzi, sice je tam uz dost dlho. Ked to ale zratam, tak Grissom, Sara a Warrick, teda tri povodne postavy odidu a mam taky pocit, ze po case sa prestrieda komplet zostava serialu.
Ked uz, tak by som viac dal do pozornosti Ecklieho tim (t.j. denna smena, Grissomov tim je nocna smena) a nedaval tam nove postavy.. (Laurence Fishburne nebude jediny novacik v seriali ak si dobre pamatam).
Zaujimalo by ma preco ale vybrali prave Fishburne-a. Ci preto, ze Grissom rozdaval rozum, tak teraz tam pride Fishburne, ktory bude tiez rozdavat same mudre myslienky ako robil v Matrix-e?  LOL

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 29. október 2008 o 04:08 PM   [ # 27 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  32
Registrovaný  2007-10-21
Monghi - 12 november 2007 07:10 PM

ak sa raz dostanete k serialu “Heroes”, rozhodne ho skuste, neodtrhnete od neho oci. V nasich koncinach sa tak skoro asi vysielat nebude, ale na webe sa da stiahnut, momentalne bezi v USA uz druha seria. Vazne vyborne!!

Dalej… rozhodne veci z produkcie HBO! “6 Feet Under” alebo “Weeds” (rozhodne najlepsi serial, aky som kedy videl)...

no a co sa tyka humoru, tak urcite Black Books a pre ludi z IT jednoznacne “IT Crowd” smile

Noo, o Heroes musim zdielat nazor, zacaala som to pozerat len z roztopase((:, ale chytilo ma to tak, ze som sa nemohla dockat kazdej dalsej casti a stahovala som ju hned ako bola odvysielana v Statoch(:
A Black Books odporucam, skoda, ze su len tri serie po osem cacsti, ale o to viac stoja za to(:
*

 
 
Pridané: 29. október 2008 o 04:10 PM   [ # 28 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  32
Registrovaný  2007-10-21

a ja som dala zlu predlozku tongue wink na heroes zdielam nazor((: a tak..*

 
 
Pridané: 29. október 2008 o 11:36 PM   [ # 29 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11

@ZERO:
Si píš, že Fishburne bude rozdávať rozumy! LOL ...Je to presne taký typ herca a tieto roly mu sedia dokonale…

 
 
Pridané: 30. október 2008 o 10:17 AM   [ # 30 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2008-10-27
geronimo - 29 október 2008 10:36 PM

@ZERO:
Si píš, že Fishburne bude rozdávať rozumy! LOL ...Je to presne taký typ herca a tieto roly mu sedia dokonale…

mne sa lubi kde hral takeho sachoveho trenera,ale neviem ako sa to vola a samozrejme v Matrixe bol perfektny

 
 
   
 < 1 2 3 4 > 
2 z 4