Diskusné fórum

   
 1 2 > 
1 z 2
Anketa
Čo očakávate od tohto fóra?
Prístup k novinkám o skupine a členov DM. 6
Možnosť stiahnúť si multimediálne súbory. 4
Podeliť sa so svojimi názormi o skupine s ostatnými členmi fóra. 5
Možnosť pokecať o čomkoľvek s kamošmi na fóre. 1
Celkový počet hlasujúcich: 16
Hlasovanie v ankete je podmienené prihlásením sa do Vášho užívateľského účtu
Čo očakávate od tohto fóra?
Pridané: 26. september 2007 o 11:50 AM
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Veľmi by zaujímalo a určite nielen mňa, čo očakávate od tohto fóra. Prosím budte úprimný a zdržte sa zbytočných komentárov.

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 12:05 PM   [ # 1 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  164
Registrovaný  2003-04-26

Dosť nešťastne formulovaná anketa.
Predpokladám, že väčšina ľudí má záujem označiť všetky možnosti.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 12:42 PM   [ # 2 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

+ Aby ludia zacali byt aktivni!
+ Aby tu nesedeli cele dni a len sledovali kto co napise a nasledne iba reagovali.
+ Aby premyslali a zakladali nove temy a aby tym prejavili zaujem o nazor inych ludi (zalozenim novej temy) a nestarali sa len o svoj nazor (reakcie na nazory inych a vysvetlovanie svojho pohladu na vec).
+ Aby si ludia forum nemylili s osobnym dennickom.

Drviva vacsina iba kontroluje naposledy pridane prispevky a aktivitu inych uzivatelov (ci je ten alebo ta prihlasena, ci si uz dotycny precital ich u2u, ci uz dotycny odpisal na ich prispevok…). Zaujima ich, co robia na fore ini a nakoniec v diskusiach sa staraju iba o svoj nazor (a pretekaju sa, ze ten ich je ten najspravnejsi). Ak vsetci budu mat na fore po 1000 prispevkoch a nezalozia ani jednu zivotaschopnu temu, tak to tu podla toho bude asi aj tak vyzerat.

Nepisem tu, ze by ma to stvalo. Iba konstatujem a opisujem situaciu. To je asi najvacsi rozdiel medzi komunitou roku 2001-05 a 2006-07.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 01:09 PM   [ # 3 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23
vanitas - 26 september 2007 10:05 AM

Dosť nešťastne formulovaná anketa.
Predpokladám, že väčšina ľudí má záujem označiť všetky možnosti.

tiez si tak myslim, preto som nehlasoval…
...a myslim si ze postupom casu sa to utrasie mozno tu bude aj mensia komunita ludi ale nakniec to moze veci len prospiet aby sme boli VSETCI aktivnejsi a pristupovali k tomu seriozne…

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 01:26 PM   [ # 4 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Take priame otazky do hlasovania som zvolil zamerne. Kua sak sa pozrite kto na to reagoval! Stara garda! Kde su ti vsetci ktori maju potrebu reagovat na kazdu **** ale nie na to co je dolezite. Kde je nova krv co posunie kvalitu forai vyssie Niekedy mam fakt pocit ze byt clenom takeho to fora nemala byt samozrejmost ale urcita pocta, byt hrdy ze som mal/mam mozsnot byt clenom….

Gabo zrusme vsetky hodnosti okrem admina a moderatora, zrusme zobrazovanie poctu prispevkov, pretoze pre niektorych nie je problem za 2 mesiace nazbierat 200 prispevkom o tom ako sa vyspali a aku maju naladu atd…

Kazdy z nas cital pravidla fora, tak ich dodrziavajme. Kazdy ma pravo na omyl ale nie 2-3 krat na ten isty. Vidite chlapi a sme tam kde sme uz boli. Quo vadis?

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 01:37 PM   [ # 5 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Ano tiez som isiel do toho fora s tym, ze budem moct ponuknut nieco zo seba a aby som mal pocit, ze to co tu piseme, alebo robime nas vnutorne naplna. Mas pravdu, aj v starom fore na taketo tazke temy reagovala iba “stara garda”. Mne to tak pripada ze mi tu riesime zasadne veci okolo fora ako keby na svojom internom fore ale okolo sa deje nieco uplne ine s cim si nejako nevieme rady… a suhlasim ze pocet zobrazenych prispevkov nevypoveda o nicom… kua kua

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 02:19 PM   [ # 6 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Takymito diskusiami sa nikdy nic nedoasiahlo.

Mozno popremyslam a vytvorim napr. uzivatelsku skupinu “Advanced users” ktori budu tvorit jadro komunity a uzivatel sa o take clenstvo bude musiet niecim zasluzit a predovsetkym si uvedomit, co clenstvo odlisne od bezneho registrovaneho na webe bude znamenat. Uzivatel, ktory sa bude starat iba o seba a takymto alibizmom si bude piskat iba svoju pesnicku komunita oceni tym, ze ho medzi seba neprijmu. Vsetci si myslia ze: mam pristup na net = moct sa zaregistrovat = robit si co chcem

Prijatie do komunity bude napr podmienene napr. tym, ze pocet zalozenych tem musi byt napr viac ako 5 (s prispevkami viac ako 10) a pod.

Napr. bezny uzivatel bude vidiet iba diskusie “Depeche Mode” a iba clen skupiny “Advanced users” bude vidiet komplet cele forum. Proste urobit pasivnemu a hlupo spravajucemu sa uzivatelovi obmedzenia pristupu tam, kde ako uzivatel by robil bordel. Bezny uzivatel sa bude snazit vytvarat dobre vztahy s ostatnymi, komunikovat na urovni a slusne, respektovat inych ludi a ich rozhodnutia. Z toho jednoducho vyplynie, ze “Advanced users” budu zaroven potom aj kamarati.

Vyjadrite nazor pripadne dajte dalsie navrhy.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 02:36 PM   [ # 7 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

To by mohlo fungovat, len mam obavy, ze pre niektorych nebude vobec problem zalozit aj 15 tem o vsetkom moznom len nie o DM. Mozno by to len chcelo trosicku upresnit podmienky ziskania Advanced User, alebo ani nie, mohlo by to byt na vedeni fora. Aby sa nestalo, ze o tyzden tu bude milion tem a 100.000 Advanced Userov LOL

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 02:45 PM   [ # 8 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  164
Registrovaný  2003-04-26

Tiež si myslím, že by to bolo dobré. Existuje to aj na iných fórach. Nepodmieňoval by som to však počtom príspevkov ani tém , ale prácou pre komunitu. Malo by to byť na zvážení admina komu to dá, resp. na základe odporúčania členov. Počet tém nemá totiž žiadnu výpovednú hodnotu. Pre každého člena fóra je obvykle cťou patriť k jadru komunity, nakoľko v uzamknutej časti fóra sa obyčajne objavujú zaujímavejšie a bežne nedostupné veci.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 02:50 PM   [ # 9 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Mozno sa nimi nedosiahlo 100% uspechu, ale vidis spomenul som ako keby fiktivne rozdelenie fora na dve casti a od teba prisiel povedal by som genialny napad s Advanced users. Myslim, ze to je ta motivacia uzivatelov, o ktorej sme sa uz bavili. Toto su vlastne najschodnejsie pravidla hry na fore, podobne sme to mali aj my v sermiarskej skupine, kedy sme ako zakladajuci clenovia samozrejme s plnou vaznostou rozhodovali o tom, kto bude riadnym clenom skupiny a kto iba cakatelom. Samozrejme to bolo podmienene tym co pre skupinu dany clovek urobil, ako na sebe pracoval a pod. Teda toto by som uvital aj tu. A nezameriaval by som sa iba na vytvaranie tem a pocet prispevkov, lebo ak vsetci dostaneme rovnaku startovnu ciaru tak si myslim, ze niektore temy sa nemusia ujat natolko, aby ma posunuli do vyssieho levelu :(. Na druhej strane ale neponukam ziadnu alternativu, ako a podla coho este rozhodovat ci ten alebo onen uzivatel pojde “vyssie”. Mozno ma nieco napadne neskor. Myslim ze tento napad ma bududcnost, tak nech napisu fakt aj ostatni ako to vidia (a nie len “stara garda” smile )

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 03:00 PM   [ # 10 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Nie nie, pocty tem a prispevkov by bola len cast podmienky. Ludsky faktor budeprvorady a rozhodujuci. Predsa vsetci vieme citat a posudit, ci niekto zrazu vytvori 5 tem aby sa niekde dostal… System komunity - Advanced users bude fungovat na principe pozvania. Od celnov komunity pride navrh na pozvanie noveho clena. Ak budu clenovia suhlasit, dany uzivatel bude osloveny. Takze ziadne take: “Na forum som dal 5 tem, 50 prispevkov, preco nie som este v komunite?”. No a prave takto zmyslajuci ludia (snivajuci a nespravajuci sa pro-aktivne ale ucelovo) do komunity patrit nikdy nebudu. Nie preto, ze komunita nebude chciet, ale prave svojim sposobom spravania sa a predovsetkym rozmyslania sami vyoutuju. Pretoze prave (ne)rozmyslanie uzivatelov vedie forum tam kde nechcete. A bude velmi zalezat na tom, co si druhi myslia o danom cloveku. Poznam ludi, ktorym je to ukradnute a Advanced users bude odpoved na toto ich spravanie.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 03:11 PM   [ # 11 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

A tu ma napada este jedna vec. Do komunity nebudu patrit ludia automaticky z dovodov ako: “to je moja frajerka”, “s tymto tipkom chlascem kazdy vikend”... tak by mal byt v komunite kedze som aj ja a pod. Komunita bude rozhodvat ako celok, teda vstup do komunity nebude na zaklade emocii a pocitov jednotlivca (teda ani mna). Stretol som sa s nazorom, ze takato komunita bude “Gabovi kamarati”. No a presne takto rozmyslajuci ludia nikdy nebudu mat na to, aby do komunity patrili. Este chcem upozornit, ze to nebude Komunita Depeche Mode ale Komunita depechemode.sk.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 03:13 PM   [ # 12 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

OK, dajte navrhy, ako by sa skupina “Advanced users” mala volat. Co ja viem nieco ako “Devotees” alebo cokolvek ine. Navrhnite….

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 03:15 PM   [ # 13 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Myslim, ze s tou pozvankou od Advanced Users si to Gabo cele poriesil. Absolutny suhlas. Este by som sa prihovoril aj za moznost dostat popripade aj basu v krajnom pripade ban za porusovanie pravidiel fora.

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 03:23 PM   [ # 14 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  164
Registrovaný  2003-04-26
Caleydon - 26 september 2007 01:13 PM

OK, dajte navrhy, ako by sa skupina “Advanced users” mala volat. Co ja viem nieco ako “Devotees” alebo cokolvek ine. Navrhnite….

Ešte som len Tvoju vetu začal čítať a už som myslel na ten istý názov , čo Ty? Hmm, ako je to možné? wink

 
 
Pridané: 26. september 2007 o 03:23 PM   [ # 15 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

a musi byt nazov skupiny naviazany na DM?

ok nic ma nenapada tak to necham na vas grin

[ Príspevok bol upravovaný: 26 september 2007 03:31 PM vykonal Lojzo ]
 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
   
 1 2 > 
1 z 2