Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 5 >  Posledná ›
3 z 16
Nine Inch Nails
Pridané: 22. apríl 2008 o 09:41 PM   [ # 31 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27

nedavno sa zjavila na nin.com sprava: 2 WEEKS!

...a teraz radia v US hraju novy song od reznora: Discipline….

link na mp3:

http://www.sendspace.com/file/1bwcom

smile smile smile

YEAH!!!!

 
 
Pridané: 22. apríl 2008 o 10:16 PM   [ # 32 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

to bude z nejakeho soundtracku smile

 
 
Pridané: 23. apríl 2008 o 02:56 AM   [ # 33 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  122
Registrovaný  2007-01-19

Je to nový singl a během pár hodin by měl být zadarmo ke stažení přímo na nin.com.

 
 
Pridané: 23. apríl 2008 o 07:51 PM   [ # 34 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

a ze je to vazne pecka!!

 
 
Pridané: 24. apríl 2008 o 11:48 PM   [ # 35 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  122
Registrovaný  2007-01-19

Vokály mě berou úplně neuvěřitelně, bicí a to piáno se mi taky líbí, ale v první chvíli jsem měla spíš pocit, že poslouchám nějaké vylepšené demo k With Teeth (i ty bicí mi hrozně připomínají Only). Zní to jinak, než bych čekala, a mám trochu problém se s tím vyrovnat. Podle mého názoru je Discipline na Trenta docela průměrná skladba, i když poslouchá se dobře. Každopádně jsem zvědavá, s čím 5. května přijde smile


Btw. tohle je ofic. artwork k Discipline…

 
 
Pridané: 25. apríl 2008 o 08:00 AM   [ # 36 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

mna ta skladba zaujala hlavne tym ze je v takom hopsavom tempe, pricom atmosku celej skladby dotvara pohodovy spev, z ktoreho som bol malicko prekvapeny a stale som cakal ze bud nastupia nejake tie tvrdsie ryfy alebo drsnejsi vokal a nic z toho sa neudialo. Som rad ze tato skladba je taka lahko znejuca a dufam ze ju do svojho playlistu zaradi aj Radio_FM wink

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 25. apríl 2008 o 08:08 PM   [ # 37 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  122
Registrovaný  2007-01-19
Substance242 - 25 apríl 2008 12:46 PM

A co bude 5. maja? Snad nie dalsi album. wink

Tak na to se zeptej Reznora smile
Zatím se spekuluje, že 5. 5. vydá EP s pěti tracky - i ten artwork k Discipline by tomu nasvědčoval. Ale kdo ví... wink

 
 
Pridané: 26. apríl 2008 o 10:55 AM   [ # 38 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27
tArGeT - 25 apríl 2008 06:00 AM

....dufam ze ju do svojho playlistu zaradi aj Radio_FM wink

uz sa stalo… smile hned prvy den…..

 
 
Pridané: 27. apríl 2008 o 05:35 AM   [ # 39 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  122
Registrovaný  2007-01-19

Trent konečně představuje novou koncertní koncepci… smile

http://www.youtube.com/watch?v=I1ZMKfFHU3U

 
 
Pridané: 27. apríl 2008 o 10:26 PM   [ # 40 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

pokial vyjde len EP, tak je uplne jedno, co na nej bude. EP nic nestanovuje. Sluzi ku cti, ze Reznor nevyjde na turne bez toho, aby predstavil nieco nove. To, ze ma “Discipline” rytmus podobny “Only” (ano, vsimol som si to hned, ako som sa k tej skladbe dostal).... co na tom… je to len track, s ktorym nic “nehrozi” a okrem toho, poskytli ho uplne zdarma…

proste, NIN su uz zopar rokov jedinou skutocne progresivnou kapelou na tom priserne prehnitom hudobnom trhu, kde sa vsetci riadia priblblymi zmluvami, zvyklostami a skutocny umelecky zmysel davno zakapal. Reznor sa z toho vsetkeho vymanil a od tej doby je jeho produkcia lepsia a lepsia… kiezby mu to vydrzalo co najdlhsie….

 
 
Pridané: 28. apríl 2008 o 08:54 AM   [ # 41 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  924
Registrovaný  2005-08-09

Já osobně mám naopak s NIN v poslední době problém, ... Year Zero, mi přišlo na první poslech jako výjimečné až přímo fantastické dílo, jenže po vícero posleších najednou člověk slyší zvuky a samply, které byly použité v písni předtím atd.
Potom Ghost na první poslech úžasné, co rozhodně stojí za těch pár zlaťáků, ale při druhém poslechu, už najednou tomu něco chybí, a stává se to nudným….
No a teď Discipline, opět to vypadá jako fajn skladba, ale hodně rychle se oposlouchá, žádný progres, Trent se vážně točí v kruhu nikoliv ve spirále…

 
 
Pridané: 28. apríl 2008 o 10:07 AM   [ # 42 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

ja mam niekedy podobny pocit hlavne pri pocuvani naraz viacerych albumov od NIN, samozrejme su aj vynimky ktore vzdy potiahnu dany album a ukazu asi priblizne smer ktorym sa Trent ubera a to by sa dalo povazovat za uz spomenutu spiralu a tiez aj to ze niektore skladby aj ked na albume nezneju velmi prepracovane vacsinou (moj subjektviny nazor) ako mixy su uz v podobe ktora mi vyhovuje… ale je pravda ze medzi jednotlivymi albumami nie je citit vyrazny posun v Trentovej tvorbe… a podobne vnimam aj koncertne turne ktore je zvukovo vzdy posunute do roviny ze na albume viacej elektroniky a na koncertoch viac gitar a rockovo…

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 29. apríl 2008 o 12:56 AM   [ # 43 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  122
Registrovaný  2007-01-19

to Monghi: Naprostý souhlas. Mě Discipline nejprve dost zaskočila, nechápala jsem, jak Trent mohl po Ghosts vydat tak jednoduchou a nenáročnou písničku (aspoň tedy na NIN). Ale postupem času jsem nabyla přesvědčení, že ji nahrál jen tak “pro zábavu” a pro fanoušky, protože prostě chce a může. I jeho věta “Take your shirt off and dance to it!” nasvědčuje, že se nemá jednat o nějak extra vážně míněný song smile  Proto taky od toho případného EP nečekám nic převratného, “jen” dobrou zábavu před nadcházejícím turné. A já osobně v tuhle chvíli po žádné zásadní nahrávce netoužím, poněvadž jsem se ještě ani nevzpamatovala z Ghosts, kteří mě zasáhli přímo neuvěřitelným způsobem. Opravdu žasnu, že celé to úchvatné dílo Trent vytvořil za pouhých deset týdnů. Takže já o jeho schopnostech v nejmenším nepochybuju a u NIN se zatím žádné sestupné kvalitativní tendence určitě neobávám.

 
 
Pridané: 29. apríl 2008 o 11:53 AM   [ # 44 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  924
Registrovaný  2005-08-09

Discipline je střední proud, škoda takového singlu, najednou tu není kontinuální vývoj u NIN, myslím, že Trent hodně špatně směřuje, po hudební stránce, jednu z kapel na které sem vyrostl…skončí to teeny popem??

Jdu si radši pustit The Downward Spiral ...

 
 
Pridané: 29. apríl 2008 o 08:31 PM   [ # 45 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27

ale je to pop taky aky ma byt.
ja si myslim ze to je len take osviezenie pred dalsou burkou.
pockajme…

 
 
   
 < 1 2 3 4 5 >  Posledná ›
3 z 16
 
‹‹ Erasure (Downloady)      Camouflage ››