Diskusné fórum

   
 1 2 > 
1 z 2
Linkin park
Pridané: 17. apríl 2008 o 10:17 AM
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2008-04-17

Som velkym fanusikom linkin parku.Podla mna tato skupina patri k najlepsim na svete.Aj preto patri lebo ju pocuvam.Proste som jej velky fanusik a vzdycky budem jej velky fanusik.To je vsetko k linkin parku. grin

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 10:42 AM   [ # 1 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  108
Registrovaný  2003-12-05

tak čo robíš na dM fóre
tu sa ako o naj kapele môže hovoriť o dM

žiadam o okamžité zabanovanie užívateľa a aj jeho IPcky
za jednoznačné porušenie pravidiel dM.sk fóra cheesecheese:cheese:

 Signatúra 

come to the dark side we have cookies

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 01:52 PM   [ # 2 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2008-04-17

v poho

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 02:27 PM   [ # 3 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

nepocuvaj to smile

LP velmi fpho, bol som praha, idem brno aj graz, samozrejme ze LPU member !
fajnova kapela, respekt !

 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 04:21 PM   [ # 4 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2008-04-17

aj ja si myslim ze je velmi v poho preto som ich verny fanusik

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 05:36 PM   [ # 5 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  114
Registrovaný  2007-01-20

.... dobra kapelka hoci Minutes to midnight slabsia vec no napriek tomu su skveli a vedia spravit vybornu show…skoda len ze na Slovensko nechcu prist

 Signatúra 

Nigredo 22.9.2008 !!!

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 06:46 PM   [ # 6 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23
tomassi - 17 apríl 2008 08:42 AM

tak čo robíš na dM fóre
tu sa ako o naj kapele môže hovoriť o dM

žiadam o okamžité zabanovanie užívateľa a aj jeho IPcky
za jednoznačné porušenie pravidiel dM.sk fóra cheesecheese:cheese:

Uzivatel CICKO nijakym sposobom neporusil pravidla diskusneho fora DM.sk, kedze vyjadruje svoj nazor na skupinu Linkin park a v teme Linkin park! Toto je vseobecna tema s nazvom HUDBA venovaná vsetkym skupinam (kedze samotni depesaci nepocuvaju vacsinou iba DM) a preto si moze uzivatel vytvorit temu s nazvom svojej oblubenej kapely aj mimo DM a diskutovat v nej s ostatnymi (samozrejme s ohladom na to ze sa tu teraz neobjavia vsetky skupiny ktore existuju na svete). [tArGeT]

[ Príspevok bol upravovaný: 18 apríl 2008 08:44 AM vykonal Lojzo ]
 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 09:46 PM   [ # 7 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  138
Registrovaný  2003-02-19
cicko - 17 apríl 2008 08:17 AM

Som velkym fanusikom linkin parku.Podla mna tato skupina patri k najlepsim na svete.Aj preto patri lebo ju pocuvam.Proste som jej velky fanusik a vzdycky budem jej velky fanusik.To je vsetko k linkin parku. grin

ehm.. no nepaci sa mi to. Mohol si trosku svoj prispevok rozviest. Ja mam tiez rad Linkin Park a hned Ti aj viem zdovodnit preco ich mam rad. Poprosim ta, aby si nabuduce nezakladal takto narychlo nove temy o interpretoch, ktorych “mas jednoducho rad”. Toto forum vacsinou navstevuju ludia s vyberanym hudobnym vkusom, ktori potrebuju argumenty smile

Mimochodom, vitaj na fore a ako moderator Ti prajem co najmenej spamu v Tvojich prispevkoch.

Pekny zvysok dna prajem.

[ Príspevok bol upravovaný: 17 apríl 2008 09:49 PM vykonal Depeshak ]
 Signatúra 

“With the wrong tune played till it sounded right yah!”

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 10:22 AM   [ # 8 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  108
Registrovaný  2003-12-05

Uzivatel CICKO nijakym sposobom neporusil pravidla diskusneho fora DM.sk, kedze vyjadruje svoj nazor na skupinu Linkin park a v teme Linkin park! Toto je vseobecna tema s nazvom HUDBA venovaná vsetkym skupinam (kedze samotni depesaci nepocuvaju vacsinou iba DM) a preto si moze uzivatel vytvorit temu s nazvom svojej oblubenej kapely aj mimo DM a diskutovat v nej s ostatnymi (samozrejme s ohladom na to ze sa tu teraz neobjavia vsetky skupiny ktore existuju na svete). [tArGeT]

ja viem
bolo to myslene ironicky a s nadsázkou (preto aj tie čízovské smajle na konci)
chcel som len, aby to trošku rozviedol (ako už napísal depeshak)

 Signatúra 

come to the dark side we have cookies

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 10:34 AM   [ # 9 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

tomassi: nemozes chciet od 12-rocneho uzivatela aby pri prvej odpovedi na novom fore chapal ironiu. Takze budte dobri smile

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 10:38 AM   [ # 10 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14
Gabriel - 18 apríl 2008 08:34 AM

tomassi: nemozes chciet od 12-rocneho uzivatela aby pri prvej odpovedi na novom fore chapal ironiu. Takze budte dobri smile

Ale trošku zvláštní to je, když se přihlásí na Depeche forum a v prvním příspěvku vychvaluje jinou skupinu wink

Už jsem hodná grin

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 11:11 AM   [ # 11 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  108
Registrovaný  2003-12-05

OK, rozumiem

Cicko
na premostenie si mohol spomenúť aspoň mike-a shinoda-u(toho jediného poznám) :D
inak moc LP nemusím aj keď som počul, len zopár tých v rádiách hraných singloviek

 Signatúra 

come to the dark side we have cookies

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 11:21 AM   [ # 12 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Tato cast fora je mimo DM. Je tu velmi vela uzivatelov co nikdy nic nenapisali do DM casti diskusie a vsetko je OK.

Mne sa u LP pacil prvy album, potom sa zacali prisposobovat trhu a bohiazl mi to v ich hudbe zacalo vadit. Prisli s novym soundom (aspon pre mna) a to sa mi pacilo. Live in Texas je tiez velmi dobre.

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 01:37 PM   [ # 13 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Myslim ze aj live session s Jay-Z ma cosi do seba

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 01:50 PM   [ # 14 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Sam som kedysi na LP fical, tak nemozem na nich kydat. Prisiel raz vsak moment ked som si povedal “Stop!”. A ten moment prisiel prave v dobe, ked som si uvedomil, ze cela Meteora je na jedno kopyto. Teda okrem skladby Session (instrumentalka ak sa nemylim) a ta bola celkom fajn. Vsetko po Meteoru + Live in Texas je fajn, odvtedy to uz nesledujem. A aj ked som daco zacul, uz to nebolo ono.
LP a DM vsak u mna maju nieco spolocne. A tym su remixy. Remixy skladieb z CD Reanimation som pocul skor ako skladby z prveho CD (to uz si nespominam na nazov) a tak to bolo aj s DM, ked som sa skor dostal k remixom. A navyse aj CD Reanimation mam asi od LP rad najviac. Digipack balenie, abstraktny booklet, ktory novacikovi o skupine a skladbach nepovie vobec nic ( raspberry ) a remixy. Co si moze clovek este priat?
Co ma vsak o par rokov trochu zaskocilo, v dobe, ked som sa upriamoval na DM, bolo to, ze som v booklete v casti “Thanks to” nenasiel dvojicu slov “Depeche Mode”. Nie z dovodu, ze som zacinal byt ich fanusikom a tych, ktori ich nespomenuli som zacal odsudzovat (to by bol hlupy dovod) ale z faktu, ze sam Mike Shinoda - remixer ETS ‘04 - vyhlasoval pri interview, ze DM su jeho velkym vzorom (a nieco take este). Kym DM Shinodu v booklete Remixes 81-04 (ten bol samozrejme vydani neskor nez Reanimation) spomenuli, v booklete LP sa o DM nenasla ani zmienka. (A ak este vezmeme do uvahy fakt, ze DM sa povazuju za krstnych otcov remixu - Reanimation = album s remixami). :D Nevadi….

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 18. apríl 2008 o 02:07 PM   [ # 15 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2008-04-17

Podla mna ked im odisel stari spevak ltori sa z blaznil.Ten novy spevak je nic oproti tomu staremu.

 
 
   
 1 2 > 
1 z 2
 
‹‹ Kraftwerk      foo fighters ››